HCL.HR

Pecto usporeni internetovi

  • 14 Odgovora
  • 4383 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Pecto usporeni internetovi
« : 08. Prosinac, 2012., 19:35 »
Ne može čovjeka puno stvari iživcirat kao štekanje internetova :(
Dakle, 4-5 dana već nehumano sporo otvaranje stranica, pa neke neće da otvori uopće, pa par minuta radi savršeno, pa opet počne još sporije nego prije. Zvao Bnet, pojma nemaju šta je naravno, brzina mi je divna i nema nikakvih grešaka koje oni mogu zamijetit. Probao i druge browsere, čistio sranja ccleanerom, uključivao/isključivao fajrvolove, skenirao za virusima i smećem. Ništa ne pomaže.
Na rubu sam, bojim se da ću učinit nešto glupo, tipa polit sve benzinom i zapalit skupa sa sobom. INTERNETOVA MI DAJTE BRZIH.

Ideje neke možda?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Pecto usporeni internetovi
« Odgovori #1 : 08. Prosinac, 2012., 20:16 »
si računao brzinu adsl-a s nekim internet programom? www.speedtest.net ti je dobra stranica za to

također si skini malwarebytes s internetova, instaliraj i pokreni u safe modu

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Pecto usporeni internetovi
« Odgovori #2 : 08. Prosinac, 2012., 20:21 »
speedtest je okej, iznad prosjeka čak :(

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Pecto usporeni internetovi
« Odgovori #3 : 08. Prosinac, 2012., 20:23 »
hajde onda pokušaj s ovim programom, samo ga instaliraj u safe modu i pokreni da ti skenira, najbolji program za ovakve stvari (spori internetovi), evo ti link

CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Pecto usporeni internetovi
« Odgovori #5 : 09. Prosinac, 2012., 01:38 »
Aono, moralo bi valjda 15 ljudi krast vezu da ovako sporo bude :( Plus šta često ima te faze kad ne otvara ništa uopće.


*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Pecto usporeni internetovi
« Odgovori #6 : 09. Prosinac, 2012., 01:48 »
Jesi li isprobao s drugim računalom?

Jesi li isprobao putem žice?

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Pecto usporeni internetovi
« Odgovori #7 : 09. Prosinac, 2012., 04:32 »
EU provideri u zadnje vrijeme imaju problema. Sve sto ide preko T-Coma uglavnom.
Ja isto dobivam random latency spikeove i brzina mi se zna prepolovit.

Nista na sto mozes sam utjecat.
Nazovi samo sluzbu za korisnike da zabiljeze da imas problema i trebalo bi bit samo s vremenom rijeseno.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Pecto usporeni internetovi
« Odgovori #8 : 09. Prosinac, 2012., 09:06 »
@Yuri
Čim se Duje ovoliko buni, nekako mi se čini da ti i on nemate baš isti problem.

Odg: Pecto usporeni internetovi
« Odgovori #9 : 09. Prosinac, 2012., 09:18 »
Meni u COD 4 i ostalim online igrama dođe do velikog lagga i FPS dropa od 5 - 10 sekundi i ping mi se poveca

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Pecto usporeni internetovi
« Odgovori #10 : 09. Prosinac, 2012., 16:33 »
Laptopi okej hvataju wifi i nemaju problema nekih s vezom, al kad sam jednog spojio žičano, nakon nekog vremena je počeo štekat već.

Odg: Pecto usporeni internetovi
« Odgovori #11 : 09. Prosinac, 2012., 16:54 »
Jesi spaja istim kabelom i laptop i stolni na ruter? Možda je do kabela, korozija, nagnječenja il nešto slično.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Pecto usporeni internetovi
« Odgovori #12 : 09. Prosinac, 2012., 18:57 »
Laptopi okej hvataju wifi i nemaju problema nekih s vezom, al kad sam jednog spojio žičano, nakon nekog vremena je počeo štekat već.

Daj odgovori konkretno na pitanje jebogati  :wildboy:
Znaš i sam da sam radio u korisničkoj službi i ovakva pitanja su uletavala svaki dan.

Jesi li isprobao s drugim računalom i jel ista situacija putem njega?
A) Isti problem i s drugim računalom
- promijeni sve kablove i utičnicu (zidna utičnica, kabel koji ide iz utičnice do modema, kabel koji ide od modema do tvog računala)
B) Ne, na drugom računalu radi normalno
- reinstaliraj drivere od mrežne kartice i/ili nabavi drugu mrežnu

Ako se spajaš putem wirelessa isto provjeri s drugim računalom, ako je na drugom računalu ok onda reinstaliraj drivere od wi-fija i/ili kupi novi wi-fi adapter.
Ako na drugom računalu nije ok onda promijeni wireless port na modemu.

Ako ovo sve nije pomoglo onda reklamiraj i traži novi modem.


I nemoj mi odgovorit s "KAKVE VEZE IMA ZIDNA UTIČNICA S TIME" jer ima  :wildboy:

Vjeruj mi, ima, to je sve bakar, bakar se sjebe lako i ne provodi više kako spada.


Ah, stara vremena, bilo bi zabavnije da si me nazvao i da sam se javio s "HCL telekom, Sizi pri telefonu, kako vam mogu pomoći?"  :wildboy:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Pecto usporeni internetovi
« Odgovori #13 : 09. Prosinac, 2012., 19:07 »
konkretno, pc koji zajebava je spojen žičano. surfao sam preko wifia na laptopu i nije bilo problema, kad sam taj laptop spojio žicom kojom je spojen pc, počeo je zajebavat malo. kabeli ti od modema su bili prilično ZGUŽVANI iza stola pa sam ih povadia, sredia malo, ponovno ukopča sve i sad, šta je najgenijalnije, radi okej. doduše tek nekih pola sata, možda počne zajebavat opet :(

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Pecto usporeni internetovi
« Odgovori #14 : 18. Prosinac, 2012., 10:58 »
Nema nekih problema od ovoga, nezzz jel to stvarno samo radi mrtvog kabela ili radi pecto poziva službi za korisnike te skeniranja pc-a sa sedamdeset antivirus/spajvejr pizdarija. Pa ćemo lockat, jel. Tenks svima koji su pokušali pomoć.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9