HCL.HR

Problem s Facebook-om

  • 1 Odgovora
  • 3556 Hitova
*

oetam

  • **
  • 221
Problem s Facebook-om
« : 24. Kolovoz, 2010., 17:31 »
Dobar dan!

Imam problem s facebook-om. Kada se hoću ulogirat piše mi ovo

 Vaš račun je privremeno suspendiran

Sumnjiva aktivnost je otkrivena na tvom Facebook korisničkom računu i privremeno je onemogućen kao mjera sigurnosti. Moguće je kako je korisnički račun kompromititran prilikom unošenja šifre na internet stranici koja je načinjea da izgleda kao Facebook. Taj tip napada se naziva phishing.
                                                 Nastavi

I ja sad kliknem na nastavi i onda moram odgovoriti na sigurnosno pitanje, prepišem kod s slike i kliknem Potvrdi.

I sada mi kaže "Molimo potvrdite vaš identitet"

"Kako bi potvrdio račun, tražio te da uneseš sigurnosnu šifru poslanu na tvoj email ili mobilni telefon."

"Pošalji e-mail:"

i sad mi ispod toga piše moj mail i piše "Pošalji sigurnosni kod"
 
i ja kliknem pošaljo, i onda mi dođe jedna poruka "Message Delivery Failed
An error occurred while sending the message".

I sad neznam u čemu je problem, Resetirao sam računalo i opet isto piše, ostavio sam na 7 dana i opet mi isto piše. Ako znate rješenje.


Oprostite radi ove teme što otvaram ovdje na HCL-u. Nisam znao gdje da pitam za pomoć.
« Zadnja izmjena: 24. Kolovoz, 2010., 17:52 Armor »

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Problem s Facebook-om
« Odgovori #1 : 28. Kolovoz, 2010., 11:58 »
ma ok, to i je stranica da takve probleme ovdje riješiš.

Nema ti to veze s računalom ako facebook nemože poslat mail, neće ti tu resetiranje računala pomoć.

Ako sve po postupku radiš i sve kodove dobro pišeš(a izgleda da pišeš al je očito problem u facebookuj) obrati se njihovim administratorima na neki mail, mora neka kontakt adresa gore bit, i lijepo im opiši svoj problem.
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9