HCL.HR

Skype

  • 19 Odgovora
  • 7380 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Skype
« : 21. Siječanj, 2008., 18:34 »
Ima tko?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Skype
« Odgovori #1 : 21. Siječanj, 2008., 20:34 »
Neam. :ne: Cuo sam za to al neznam cemu sluzi..
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Skype
« Odgovori #2 : 21. Siječanj, 2008., 21:20 »
Imam ja. Rijetko ga kad korisim, al eto... Zašto pitaš?

@Shadow- to ti je nešto kao MSN, ali ima dosta više opcija koje ja ne mogu iskoristiti.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Skype
« Odgovori #3 : 21. Siječanj, 2008., 21:52 »
Pitam da mogu dodati ljude na listu, samo za test, treba staroj  :wildboy:

instalisao sam ga samo zbog voipa


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Skype
« Odgovori #4 : 21. Siječanj, 2008., 22:06 »
skype ti služi za to da moš pričat sa curom koja je trenutno u beču. moraš imat mikrofon i moš pričat. isti kurac ko msn samo ne tolko popularno.

tak je meni buraz objasnio.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Skype
« Odgovori #5 : 21. Siječanj, 2008., 22:15 »
možeš pričati i sa tetkom iz švicarske.  \:D/ :approve



















 :tired: :chair:

uglavnom, owna program ako ga možete iskoristit, malo je sporo za normalan čet, sporije od pidgina sigurno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Skype
« Odgovori #6 : 21. Siječanj, 2008., 22:20 »
skype ti služi za to da moš pričat sa curom koja je trenutno u beču. moraš imat mikrofon i moš pričat. isti kurac ko msn samo ne tolko popularno.

tak je meni buraz objasnio.

Da, možda tebi nije popularan, ali onim zaposlenim i malo odraslijim osobama je dosta bolji i popularniji nego MSN. Što se tiče opcija, bogatiji i bolji je od MSN-a.

*

bule_himself

  • ****
  • 925
  • Tehnička služba
    • Webstudio Emma
Re: Skype
« Odgovori #7 : 21. Siječanj, 2008., 22:40 »
Vecina firmi koje se bave hostanjem servera i sl stvari imaju online skype podrsku. To je dosta prakticno i korisno.
Skype uglavnom koriste ozbiljniji ljudi i tvrtke. Klanovi i sl koriste voiceserver (TS i ventrilo)

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Skype
« Odgovori #8 : 21. Siječanj, 2008., 23:05 »
skype ti služi za to da moš pričat sa curom koja je trenutno u beču. moraš imat mikrofon i moš pričat. isti kurac ko msn samo ne tolko popularno.

tak je meni buraz objasnio.

Da, možda tebi nije popularan, ali onim zaposlenim i malo odraslijim osobama je dosta bolji i popularniji nego MSN. Što se tiče opcija, bogatiji i bolji je od MSN-a.

da čru, meni je nekak čudan. navikao sam na msn.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Skype
« Odgovori #9 : 21. Siječanj, 2008., 23:15 »
Da, možda tebi nije popularan, ali onim zaposlenim i malo odraslijim osobama je dosta bolji i popularniji nego MSN. Što se tiče opcija, bogatiji i bolji je od MSN-a.

E baš to  :approve  :hug

Evo sve je iskonfigurirano, ima malčice zajebancije dok ne prihvati no-name mikrofone...



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Skype
« Odgovori #10 : 22. Siječanj, 2008., 19:06 »
možeš pričati i sa tetkom iz švicarske.  \:D/ :approve
uuu onda to moram nabavit... :hihi: :dancing:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Skype
« Odgovori #11 : 22. Siječanj, 2008., 19:13 »
Evo oni koje žele da skinu neka kliknu ovdje

Odg: Skype
« Odgovori #12 : 09. Ožujak, 2012., 14:40 »
eto ja imam, dobra sprava za pricanje ali laga onima s losim internetom ako ih pocne pricat petero - sestero.
skype name : bigtunge3008
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Skype
« Odgovori #13 : 17. Ožujak, 2012., 02:20 »
ma skype je zakon, cesto ga koristim, ne samo za pricanje sa prijateljima koji su u inozemstvu nego cak i sa onima koji su mi 1. susjedi ....
ugl. da se vratim na tvoje pitanje... naravno da mozes dodavati ljude na listu....

                                                                                             :chair: everybody use skype  :clap:

Odg: Skype
« Odgovori #14 : 17. Ožujak, 2012., 09:44 »
Skype je jako dobar, koristim ga sve i svašta: do komunikacije sa prijateljima, do sa rodbinom, do za poslovne sastanke, pa čak i za grupno igranje ( naravno ako nas je 2-3, ako nas je više onda fino TS ili Mumble ).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9