HCL.HR

Socl

  • 13 Odgovora
  • 4015 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Socl
« : 17. Studeni, 2011., 10:24 »


Microsoft radi na vlastitoj društvenoj mreži. Iako nije službeno potvrđeno, govori se o skorom prelasku iz zatvorenog testiranja na širu publiku. [LINK]

Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Socl
« Odgovori #1 : 17. Studeni, 2011., 10:31 »
pa dosta više jebote  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Socl
« Odgovori #2 : 17. Studeni, 2011., 10:56 »
Baš da dosta  :wildboy:

Interesantno kako izgleda tipično Microsoftski po dizajnu, nije to loša stvar nego eto, samo primjećujem.

Odg: Socl
« Odgovori #3 : 17. Studeni, 2011., 12:02 »
nadam se da je  neki PRANK x[

odvratno izgleda, kopiran mrtvi fejsbuk, ima odvratno ime i nezz,,,, nema smisla???
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Socl
« Odgovori #4 : 18. Studeni, 2011., 17:09 »
https://joindiaspora.com/

Najviše rula.  :(

Odg: Socl
« Odgovori #5 : 18. Studeni, 2011., 17:19 »

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Socl
« Odgovori #6 : 18. Studeni, 2011., 17:27 »
Jebena im je ta početna pravo.  :hiha:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Socl
« Odgovori #7 : 18. Prosinac, 2011., 12:33 »
Microsoft SOCL Video

Microsoft ovom mrežom nema namjeru konkurirati Facebooku, Twitteru i Googleu. Socl je namjenjen učenicima i studentima koji žele razmjenjivati sadržaje za učenje.

[IZVOR]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Socl
« Odgovori #8 : 18. Prosinac, 2011., 12:47 »
Aha, e vidiš to bi moglo bit zgodno. Nedavno sam saznao da je Gates jedan od glavnih kešijera za Khan Academy

Khan Academy on the Gates Notes

Ako riješe neku implementaciju, rulat će pun kurac. Srodni fakulteti sa cijelog svijeta i slično... Možda nastavim studirat nakon diplomskog  :hiha:

Ozbiljno, fantastičan mi je taj projekt u globalu...

« Zadnja izmjena: 18. Prosinac, 2011., 12:49 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Socl
« Odgovori #9 : 19. Prosinac, 2011., 17:28 »
Ovaj Khan je odličan sajt. Učio sam statistiku preko njega, predobro je. Eh, sada kako bi oni sve to mogli spojiti i napraviti da funkcionira zajedno...  :hiha:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Socl
« Odgovori #10 : 19. Prosinac, 2011., 18:08 »
ja isto statistiku  :hihi:

dobio sam 4  :hiha:

inače, ne da sam više i brže naučio putem tog khana obzirom na mrljavi fakultet nego ne znam. kućni komfor, mir, mogućnost premotavanja koliko god ti puta treba. nadam se da je to budućnost obrazovanja, meni jako paše i učinkovito je beskonačno.

eventualni problem je pronaći pravo predavanje, a to bi se moglo riješiti ovakvim umreženjem i sortiranjem, relativno je nespretno na samoj stranici


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Socl
« Odgovori #11 : 19. Prosinac, 2011., 18:27 »
Ah, zaboravio sam da ste vi na prljavim fakultetima lošim.  :hiha:
ZEKA PEKA LOL!

Imamo mi na nekim predmetima video predavanja.
Rula previše.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Socl
« Odgovori #12 : 19. Prosinac, 2011., 19:09 »
Imali i mi. Na svakom je bilo tehničkih problema, i nijedno nije održano do kraja.  :hiha: :hihi:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Socl
« Odgovori #13 : 19. Prosinac, 2011., 19:12 »
Evo našeg profesora, držao mi uvodne baze, napredne baze, i trenutačno web tehnologije.

http://www.youtube.com/user/MVPDBA

Malo offtopic je ovo, ali možda nekom bude korisno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9