HCL.HR

Torrent invites

  • 354 Odgovora
  • 203136 Hitova
*

Benko

  • *****
  • 2370
Torrent invites
« : 25. Listopad, 2007., 19:12 »
evo, mislim da bi nam trebala ovakva jedna tema.. pa ak bi moglo ovo u sticky.. naime, radi se o privatnim sajtovima s torrentima tipa www.demonoid.com koje zahtjevaju inviteove da bi se korisnik priključio. inače, ako nekom treba, pozivam preko PM-a, tako da mi se javite s emailom na PM za invite za demonoid..

pa da i prvi zatražim, ako bi mogla pozivnica za www.torrent-damage.net.. ako je tamo tko regan, neka mi javi prek PM-a.. hvala

[edit]
ljudofi, sorryte zasad.. demonoid mi sere da nemam više invitation kodova iako ih nisam trošio.. pa ono, možete nam dragog dumančića kontaktat, on valjda ima.. čim mi demonoid omogući pozivnice opet, javim u ovom topicu
« Zadnja izmjena: 25. Listopad, 2007., 19:21 Benko »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent invites
« Odgovori #1 : 25. Listopad, 2007., 20:43 »
dumančić je skidao oveće količine podataka pa upravo zbog toga i ima još par kodova. dakle, skidaj  :hug

inače, lapanima poput metala ( :wildboy:) i sličnih njemu ne dajem kodove, jer postoji kvaka: ako čovjek kojem sam ja dao invitation radi pizdarije i spama, biva benan, budem i ja  :wildboy: dakle, ne dajem svima  :wildboy: :dancing:
« Zadnja izmjena: 25. Listopad, 2007., 20:48 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Benko

  • *****
  • 2370
Odg: Torrent invites
« Odgovori #2 : 25. Listopad, 2007., 20:47 »
dumančić je skidao oveće količine podataka pa upravo zbog toga i ima još par kodova. dakle, skidaj  :hug
prijatelju, skinuto 10GB u 7 dana i aploadano 5.5GB u isto toliko vremena.. ratio 0.45.. tako piše u utorrentu koji sam nabavio kad i demonoid account od tebe.. a na demonoidu pak piše da skinuto je 950mb i aploadano 80mb te ratio 0.01.. što znači da je demonoid šit kakog nema zbog tog što mi to radi :tired:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Torrent invites
« Odgovori #3 : 25. Listopad, 2007., 20:48 »
ja neznam šta bi skidao vise  :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Benko

  • *****
  • 2370
Odg: Torrent invites
« Odgovori #4 : 25. Listopad, 2007., 20:49 »
@pilipa
treba jedna grgici, pa budi dobar i daj jednu njemu..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent invites
« Odgovori #5 : 25. Listopad, 2007., 20:50 »
dumančić je skidao oveće količine podataka pa upravo zbog toga i ima još par kodova. dakle, skidaj  :hug
prijatelju, skinuto 10GB u 7 dana i aploadano 5.5GB u isto toliko vremena.. ratio 0.45.. tako piše u utorrentu koji sam nabavio kad i demonoid account od tebe.. a na demonoidu pak piše da skinuto je 950mb i aploadano 80mb te ratio 0.01.. što znači da je demonoid šit kakog nema zbog tog što mi to radi :tired:

olol

27GB skinuto, uploadano 13  :wildboy:

inače, moraš pazit da je demonoid tracker...

@pilipa
treba jedna grgici, pa budi dobar i daj jednu njemu..

Grga je gej, primio ga je  :ementaler:
« Zadnja izmjena: 25. Listopad, 2007., 20:52 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Torrent invites
« Odgovori #6 : 25. Listopad, 2007., 21:02 »
Klevete!  :wildboy:  :dancing: :dancing: :dancing:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Benko

  • *****
  • 2370
Odg: Torrent invites
« Odgovori #7 : 25. Listopad, 2007., 21:19 »
olol

27GB skinuto, uploadano 13  :wildboy:

inače, moraš pazit da je demonoid tracker...
i šta da sad napravim? :geek:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Torrent invites
« Odgovori #8 : 26. Listopad, 2007., 11:03 »
40 down, 30 up  :dancing:

I da, mislim da ratio treba bit iznad 0.5 ili tako nes...

(racunaju se samo demonoid tracked torrenti naravno)

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent invites
« Odgovori #9 : 26. Listopad, 2007., 20:06 »
olol

27GB skinuto, uploadano 13  :wildboy:

inače, moraš pazit da je demonoid tracker...
i šta da sad napravim? :geek:

(racunaju se samo demonoid tracked torrenti naravno)

skidaj s demonoid trackera


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Benko

  • *****
  • 2370
Odg: Torrent invites
« Odgovori #10 : 26. Listopad, 2007., 20:10 »
e, upravo to.. koji su demonoid trackeri, jebate.. e da, pozvan ću bit sutra na torrent-damage i skidat ko kuja, te uskoro poslije toga dobiti i invitatione, tako da sačekajte i to..

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Torrent invites
« Odgovori #11 : 26. Listopad, 2007., 20:30 »
pa recimo kad imas torrent tracked by demonoid u fajlovima :ementaler:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent invites
« Odgovori #12 : 27. Listopad, 2007., 12:37 »
ili ovo

« Zadnja izmjena: 27. Listopad, 2007., 12:42 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Benko

  • *****
  • 2370
Odg: Torrent invites
« Odgovori #13 : 27. Listopad, 2007., 15:23 »
ja ni nemam Tracked by: Demonoid opciju.. ionako neću koristit, jer TD mi omogući svih 200kbps downloada :dancing:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Torrent invites
« Odgovori #14 : 27. Listopad, 2007., 15:31 »
Nego, ak zelis sto vise invitova, uploadaj ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9