HCL.HR

Vanjska antena za internet Yagi

  • 2 Odgovora
  • 25605 Hitova
Vanjska antena za internet Yagi
« : 27. Siječanj, 2017., 12:05 »
naso sam si na ebayu antenu yagi,pa bih mi za nju treba modem,pa ako bih mi neko ko se razumije mogao preporuciti modem koji bih mogao spojiti na tu antenu,da nebih kupio nesto pa da mi nevalja.

evo link od antene:
www.ebay.com/itm/RP-SMA-2-4GHz-25-DBi-Yagi-Wireless-WiFi-Antenna-For-Modem-PCI-Card-Router-F5-/301723538945?hash=item46401fd601:g:9BIAAOSwPYZU7uIj

ja imam od t-coma modem,ali on na sebi ima antenu,pa me zanim jel se moze mozda to rastaviti pa napraviti neki prikljcak pa da mogu ovu yagi antenu spojiti na njega,preko kolaksionalnog kabla?

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Vanjska antena za internet Yagi
« Odgovori #1 : 27. Siječanj, 2017., 14:55 »
Kakva ti je trenutna brzina sa T-com routerom?
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Vanjska antena za internet Yagi
« Odgovori #2 : 27. Siječanj, 2017., 17:03 »
radi se o modemu Thompson Speedtouch 780WL(i)

evo tu ti pisu specifikacije:
https://www.cnet.com/products/thomson-speedtouch-780wl-wireless-router-dsl-modem-802-11b-g-desktop/specs/

uglavnom antenu sam mislio montirati na krov i modem bih bio na tavanu odmah pri vrhu krova,znaci kabal koji bi iso od antene do modema nebi bio duzi od dva metra,a komp bih spjao preko comfast wirless rutera sa tim modem na tavanu,preko wifi-ja tako bih imao na kompu net,ja sam to tako zamislio sam mi treba modem.

ako se ovaJ moj moze iskoristiti super,ako ne onda cu neki drugi morati kupiti,zato mi treba vasa preporuka,ako ima nesto na ebayu povoljno ili vamo kod nas za kupiti.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9