HCL.HR

wireless problem

  • 4 Odgovora
  • 2326 Hitova
*

Mr.T

  • ******
  • 5604
wireless problem
« : 30. Siječanj, 2011., 09:49 »
Zadnjih tjedan dana mi horifično ne radi net. Zaključak bi bio hej mi smo iskon/t-com mi ćemo preopteretit mrežu i boli nas kurac.
Ali ne radi ni ono, u 7 ujutro.

Možda je problem u hardveru nekom, idem probat promjenit prastari splitter i odjednom savršeno proradi net. maksimalna brzina.
Za sat i pol opet kurac. :wildboy: Nemre valjda bit modem sjeban ak u jednom trenu radi na 5 megabita a za sat vremena se vuče ko mrtvi konj?

Nemam snage zvat debile u podršku jer će mi reć da resetiram modem i onda ću razbit nešto. :wildboy:

Odg: wireless problem
« Odgovori #1 : 30. Siječanj, 2011., 14:13 »
Možda je lokalna parica u kurcu. :( Trebo bi nazvat debile i prvo reći da si reseto ruter dvadesetak puta.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: wireless problem
« Odgovori #2 : 30. Siječanj, 2011., 15:57 »
Zadnjih tjedan dana mi horifično ne radi net. Zaključak bi bio hej mi smo iskon/t-com mi ćemo preopteretit mrežu i boli nas kurac.
Ali ne radi ni ono, u 7 ujutro.

Možda je problem u hardveru nekom, idem probat promjenit prastari splitter i odjednom savršeno proradi net. maksimalna brzina.
Za sat i pol opet kurac. :wildboy: Nemre valjda bit modem sjeban ak u jednom trenu radi na 5 megabita a za sat vremena se vuče ko mrtvi konj?

Nemam snage zvat debile u podršku jer će mi reć da resetiram modem i onda ću razbit nešto. :wildboy:

Pogledaj si lokalnu instalaciju, ako je promjenom splittera proradilo djelomicno, onda bi promjenom kablova proradilo u potpunosti. (od zitne telefonske do splittera i od splittera do modema)

Ovo sto babitj kaze nema smisla na blef, jer mogu vidjet kad i koliko puta je resetana veza.

E i da, udji u modem i promjeni kanal emitiranja s 1 na 6 ili obrnuto, kako ti je već postavljeno, također zna nekad popravit stvar.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: wireless problem
« Odgovori #3 : 01. Veljača, 2011., 18:24 »
Jučer nazvao likove, objasnio, oni vidjeli i prijavili problem.
Danas frajeri došli u točno najavljeno vrijeme, zamjenili modem u 10 min. Hvala. Đenja.


Apsolutno sam zadivljen efikasnošću. ;D

Odg: wireless problem
« Odgovori #4 : 21. Veljača, 2012., 11:57 »
znam kako ti je... i meni zna cesto trokat wireless :S
"Your heart... its incessant drumming disgusts me. I will silence it, as I did my own."  - Lich King

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9