HCL.HR

Wireless ://

  • 6 Odgovora
  • 3277 Hitova
*

seymour

  • ****
  • 1445
Wireless ://
« : 22. Listopad, 2008., 21:44 »
imam vajrles net ,i taj router(il kako se već zove taj uređaj ) je u prizemlju ,a ja sam na prvo mkatu ali ono udaljenost je 4-5 metara maksimalno.

I ne mogu nikako dobit dobar signal,maksimum 60 % ali i za to se trebam namućit i nać poziciju koja najviše paše.Taj router je Zyxel prestige 600 series,a usb adapter koji hvata signal je neki edimax koji sam kupio u t-comu za 300 kn .Sad jel loš tja router il usb adapter il je oboje loše ili jednostavno to tako funkcionira
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Wireless ://
« Odgovori #1 : 22. Listopad, 2008., 23:30 »
Jel radi net? Jel skida zadovoljavajucom brzinom?
Ak nemas problema sa konekcijom ti je svejedno na kolko je posto signl..manje vise, jel.

Moguce je tkodjer da je do rutera, koji inace fejla jerbo ga djeli tcom, il do malog usb kurca. Al takodjer je mouce da ti je kuca kvalitetnije izrade tj da imas dobru, debelu i kvlitetnu deku.  :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Wireless ://
« Odgovori #2 : 22. Listopad, 2008., 23:38 »
a kad je signal na manje od 40% onda slabo skida sporo učitava stranice itd. a kad uspijem namjestit na 60 % onda je ok,što se najbolje vidi po MU manageru jer kad je normalno tamo skida po 700-800kbps,a kad signal padne što je dosta često  :wildboy: spusti se do 100 pa čak i manje

i da kuća je nova,lepa, nije stari štedio pare za  materijal  :ementaler:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Wireless ://
« Odgovori #3 : 24. Listopad, 2008., 20:09 »
ma moj je isto ralink,na usbu piše edimax,al onaj program koji instaliraš se zove Ralink wireless utility ,tak da vjerojatno imamo istu stvar ://
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Re: Wireless ://
« Odgovori #4 : 24. Listopad, 2008., 21:34 »
Kolko ti skida? 700-800 kb/s? Ja presretan ako mi torrent ide 100 kb/s.  :wildboy: :wildboy:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Wireless ://
« Odgovori #5 : 24. Listopad, 2008., 21:38 »
Hmmm...

Ralink bi po defaultu trebao iskljuciti Windows Zero configuration utility za wlan.
Inace, teska iritacija iz Zero configa je sto cijelo vrijeme trazi bolju mrezu, pa raste ping i cesto zna puknuti veza kad se pokusava spojiti na neku mrezu koja trazi pass.

Ono, provjeri koje su ti mreze u dometu u Ralinku.
Pa provjeri jel ti Zero iskljucen. Ako su oba ukljucena, onda je to problem, jer se jebu medusobno.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Wireless ://
« Odgovori #6 : 24. Listopad, 2008., 23:19 »
imam samo svoju mrežu u dometu tak da to nije problem :/
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9