HCL.HR

www.lockerz.com

  • 9 Odgovora
  • 3847 Hitova
*

playtoy

  • n00b
  • 1
www.lockerz.com
« : 09. Listopad, 2009., 17:02 »
Za ovu sam stranicu čuo od jednog lika(kineza) koji mi je objasnio sve o njoj.Stranica radi na principu dnevnih posjeta i pozivanja prijatelja,za sve to dobivate bodove koje možete zamjeniti za vrijedne nagrade kao što su PS3,Xbox,PSP,LCD televizije,IPod bilo koje vrste itd itd
Prosurfao sam malo internetom i nitko ovu stranicu nije okarakterizirao kao prijevaru,nego čak ima videa po youtubu gdje likovi otvaraju pakete s nagradama.Isto tako bodovi za nagrade su smiješno mali,za PS3 675,za PSP 200,a kod logina dobijete od 20-30 bodova,za svakog prijatelja 2 boda,i na dan odgovarate na postove i tu dobivate bodove,znači za pozivanje 100 prijatelja dobijete PSP,e sad ova stranica se proširuje 15.10. i onda će uključit i Hrvatsku u dostavu a za 10 dana možete skupit za neku nagradu sigurno ako ne želite skupljat za PS3 npr.
Ja imam 26 bodova i skupljam za PSP da se uvjerim,svi koji žele pokušat nek mi na PP pošalju poruku (email adresu) i šaljem im pozivnicu jer ne može preko linka.
Još jednom ponavljam bio sam na par foruma i nitko ama baš nitko nije rekao da je prijevara,tako da vrijedi pokušat ako ništa.
Premda dugmad za kod foruma i emotikone nije prikazana, oni se ipak mogu koristiti
     

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: www.lockerz.com
« Odgovori #1 : 09. Listopad, 2009., 18:05 »
ne.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: www.lockerz.com
« Odgovori #2 : 09. Listopad, 2009., 18:11 »
Ali, ali, žele postati veći od amazona.... :tired:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: www.lockerz.com
« Odgovori #3 : 09. Listopad, 2009., 18:12 »
Zapravo, oko tog lockera digla se velika prašina i na svim forumima trube o njemu.
Navodno kao neka buduća alternativa Amazonu, za sad besplatna radi popularizacije...

Osobno, ja tome ni malo ne vjerujem niti se opterećujem tzv. "lakim zaradama" i svojekakvim nagradama.
Već postoji takva tema, iako u krivom podforumu:

http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=10834.msg354250#new
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: www.lockerz.com
« Odgovori #4 : 15. Listopad, 2009., 18:51 »
tl;dr

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: www.lockerz.com
« Odgovori #5 : 25. Listopad, 2009., 23:43 »
ja imam taj lokerz i imam preko 56 bodova i mogu reci nemozes odabrati nijednu nagradu tjednima jer svaku nagradu koju hoces pise ti sold out potrazite noviji artikal......tko zna mozda ce doci nesto kasnije.....

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: www.lockerz.com
« Odgovori #6 : 26. Listopad, 2009., 01:54 »
Ma nemoguće.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: www.lockerz.com
« Odgovori #7 : 26. Listopad, 2009., 20:50 »
Ne moj prijatelj je zbilja osvojio pley station 3, stvarno FAKAT JEST da DIJELE BESPLATNE STVARI PREKO INTERNETA.

 :tired: :tired:

Ne, ne dijele. Ne kužim, modovi drže ovaj topic u nadi da će iapk početi dijeliti nešto pa će se netko javiti kao jel?  :/

*

Zapi

  • Gost
Odg: www.lockerz.com
« Odgovori #8 : 26. Listopad, 2009., 22:04 »
Za ovu sam stranicu čuo od jednog lika (kineza) koji mi je objasnio sve o njoj.


tip iz gremlina je počeo onlajn prodavat :hiha:

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: www.lockerz.com
« Odgovori #9 : 26. Listopad, 2009., 23:33 »
/cut

sori kaj ne visim cijeli dan na hclu


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9