HCL.HR

Youtube

• 4 Odgovora
  • 1019 Hitova
Youtube
« : 07. Siječanj, 2015., 00:48 »
Znaci,ja bih poceo uskoro snimati gaming videe za youtube,ali nemam nikakve ideje za ime kanala.Zato bi da mi date dobre ideje za ime kanala,hvala:)

*

Ementaler

• Administrator
  • 38619
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Youtube
« Odgovori #1 : 07. Siječanj, 2015., 10:18 »
Probaj sa Matej1231 pa vidi kako ide :hiha:

« Odgovori #2 : 17. Siječanj, 2015., 21:57 »
Znaci,ja bih poceo uskoro snimati gaming videe za youtube,ali nemam nikakve ideje za ime kanala.Zato bi da mi date dobre ideje za ime kanala,hvala:)

Koju vrstu igara bi snimao,koja konzola...pitanja puno...ovo sto ti je ementaler napisao je sasvim ok i nije da se on sprda ili nešto slično samo još dodaj sportPS4 ako snimas sportske igre na ps4 konzoli.
Janjevo je najstarija hrvatska dijaspora, točnije starodubrovačka enklava na Kosovu, koju su osnovali stari Dubrovčani na jugu Srbije kako bi eksploatirali rudna bogatstva onoga kraja. Janjevo se prvi puta spominje u pismu pape Benedikta XI. barskom biskupu Marinu 1303. gdje ga ovlaščuje postavljati župnike u Janjevu.
2003.g. proslavljena je 700-ta obljetnica katoličke župe Janjevo.

*

Ementaler

• Administrator
  • 38619
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
« Odgovori #3 : 17. Siječanj, 2015., 22:08 »
Ma šalim se ja malo, ali ozbiljno - ako želiš pokrenuti YouTube kanal, moraš imati neki plan, nekavu viziju barem kako bi to moglo funkcionirati, a samim time ćeš smisliti i prikladno ime. Jednostavno, moraš to sam napraviti. Ne mogu ti ljudi koji ne znaju što želiš postići s tim kanalom dati neke normalne prijedloge.

*

LovroKiller

• *
  • 58
  • Say what you don't say.
« Odgovori #4 : 18. Siječanj, 2015., 00:20 »
Ako ne znaš kako bi se nazvao na YouTubeu, napiši u notepadu svoje ime (Matej) i neke stvari koje bi volio imati u nicknameu (npr. Matej, Gamer, Cookie, Puffy- Marecooki) hahaha :loludara:
PSN: Lovro_Killer