HCL.HR

League of Legends Worlds 2015 - Raspored i Rezultati*

• 13 Odgovora
  • 19766 Hitova
U ovoj temi cu stavljati rezultate i nadolazece igre za sljedeci dan
Link od twitch stream-a: www.twitch.tv/riotgames
Trenutni poredak: http://worlds.lolesports.com/en_US/worlds/standings
Opsezniji raspored: http://worlds.lolesports.com/en_US/worlds/schedule/default

« Zadnja izmjena: 11. Listopad, 2015., 20:15 Ljencina »

*

9mlg9

• 731
Odg: League of Legends Worlds 2015 - Raspored
« Odgovori #1 : 29. Rujan, 2015., 13:21 »
uu taman radim do 16:30, stizat ću pogledat koji gejm. i da, hvala na temi, ovako pregledan raspored uvijek dobro dođe!

*

X-Plosiv

• 7015
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends Worlds 2015 - Raspored
« Odgovori #2 : 04. Listopad, 2015., 09:23 »
Staviti ću sticky temu ako misliš editirati prvi post sa informacijama :thumbs:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends Worlds 2015 - Raspored i Rezultati*
« Odgovori #3 : 04. Listopad, 2015., 16:20 »
Evo malo sam uredio post tako da su u njemu i rezultati :D

*

RaZiii

• **
  • 254
« Odgovori #4 : 04. Listopad, 2015., 22:20 »
SKT i EDG definitivno najjaci timovi

*

9mlg9

• 731
« Odgovori #5 : 04. Listopad, 2015., 23:04 »
Xpeke me preugodno iznenađuje sa svojim Origenom. Mislim ok, ja vrlo subjektivno navijam za staru gardu :clap: pa mi je jako drago, ali da tako izdominiraju prve gejmove - respektabilno.

« Odgovori #6 : 04. Listopad, 2015., 23:53 »
Evo moj pregled grupa kroz prvi tjedan :D
Grupa A: Mislim da je CLG malo overhyped, rade pre jednostavne greske za koje su cak i kaznjeni od Koo Tigersa, Pain i FW su igrali lose u svim igrama, no jos nije gotova grupa pa cemo imati prilka vidjeti ih u punoj snazi.
Grupa B: Ocekivao sam vise od Fnatica, Ahq i IG, no C9 me stvarno iznenadio, otkako je Hai postao jungler tim je bolji nego ikad! Sljedeci tjedan ocekujem povratak Fnatica i nadam se otporu C9 kako bi nastavili dominirati grupom!
Grupa C: EDG i SKT dva najjaca tima na svijetu u istoj grupi, za sada dominiraju grupom. SKT je dobio prvu igru izmedju ta dva tima, no jos ima nade za EDG u sljedecem tjednu! Od H2K i BKT se nije ocekivalo puno uzimajucu u obzir konkurenciju u grupi, mislim da nece biti velike razlike u poretku ove grupe zbog razlike u snazi timova.
Grupa D: Kada sam vidio grupu, mislio sam kako ce LGD dominirati, no moram priznati kako sam pogrjesio i bio iznenadjen nastupom Origena sa dominirajucih 3-0! TSM i KT se nisu jos snasli u grupi, ali mislim kako je TSM tu 1 pobjedu dobio samo zbog tog famoznog mordekaisera kojeg svi banaju :tired: sve u svemu Origen ima najbolji team work u grupi i ako ovako nastave oni idu dalje :D

*

snowblind

• Suradnik
  • 8795
« Odgovori #7 : 05. Listopad, 2015., 17:39 »
Mogu reći da su me Cloud 9 iznenadili. Očekivao sam da će biti najlošiji u grupi, a kad ono, tri pobjede. Iako, nekako ne vjerujem da će to moći ponoviti i ovaj tjedan.

Samo se nadam da će Origen nastavit pobjeđivati, a i za Fnatic bi volio da idu dalje.

« Odgovori #8 : 11. Listopad, 2015., 20:19 »
Evo završio drugi tjedan :piva:
Ako ima netko tko je sudjelovao u pick'em i zeli se usporediti sa drugima napravio sam grupicu tako da se mozemo natjecati :hiha:
http://pickem.lolesports.com/share/series/2/user/1435054/leaderboards/list/invite/eNnS0T5NhdRridcZ7JuU/171873

*

snowblind

• Suradnik
  • 8795
« Odgovori #9 : 11. Listopad, 2015., 21:00 »
Interesantan drugi tjedan, pogotovo za američke timove. Niti jedna pobjeda što je pomalo žalosno.

*

9mlg9

• 731
« Odgovori #10 : 12. Listopad, 2015., 00:08 »
amerikanci očajni, europljani ugodno iznenadili (fnatic u relativno teškoj skupini prošli dalje) :clap:

*

snowblind

• Suradnik
  • 8795
« Odgovori #11 : 15. Listopad, 2015., 23:12 »
Jel pratio tko? Baš mi je drago zbog Origena i nadam se da će se još više poboljšati za polufinale.

*

Shicko

• 851
« Odgovori #12 : 16. Listopad, 2015., 09:50 »
Šteta šta sad moraju igrat protiv SKT-a ili tima dovoljno jakog da pobjedi SKT :mrgreen:

*

9mlg9

• 731
« Odgovori #13 : 16. Listopad, 2015., 15:01 »
ne znam, nadam se da nisu sva iznenađenja (anivia) ispucali na wolvese, ako imaju još kojeg asa u rukavu možda mogu i protiv sktt1. vjerojatno ne, ali držim fige :D