HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 566515 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #1680 : 18. Veljača, 2015., 12:38 »
Na samom kraju gejma meni pocne ping divljat i blokira na 500. Nista zivcan ko pas izadem iz igre opet udem i evo ti ga na black screen, malo mi je falilo da idem roknut normabel od zivci ali nista ajde pomirim se s tim pokusam izac da u tasku ugasim igru i vidi vraga nece blokiro mi cijeli komp!! I dalje zivcan i proklinjem sve svece sta znam restartam komp udem nazad u igru i i za je**** boga miloga opet black screen! Znaci tresem se privremeno od zivci jos mi gejm promo a imo siguran win.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1681 : 18. Veljača, 2015., 13:41 »
Na samom kraju gejma meni pocne ping divljat i blokira na 500. Nista zivcan ko pas izadem iz igre opet udem i evo ti ga na black screen, malo mi je falilo da idem roknut normabel od zivci ali nista ajde pomirim se s tim pokusam izac da u tasku ugasim igru i vidi vraga nece blokiro mi cijeli komp!! I dalje zivcan i proklinjem sve svece sta znam restartam komp udem nazad u igru i i za je**** boga miloga opet black screen! Znaci tresem se privremeno od zivci jos mi gejm promo a imo siguran win.

Ako se treseš zbog igre, mislim da je vrijeme da potražiš profesionalnu pomoć :wildboy::fpalm:

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1682 : 18. Veljača, 2015., 15:33 »
Znam da je klasika da svaki od vas "high elo" igrac govori da smo mi koji smo zapeli sami krivi za to i da lazemo. Je, zasluzujem gold jer sam "greedy" i ponekad radim zalosne pogreske. Ali trudim se i svaki gejm gledam na sebe i sto sam ucinio krivo. Nakon plakanja sto sam upao u Silver 4, evo me u Gold 4 to jest promo za Gold 2 jer mi je MMR jako velik i trebam prieskociti 1 diviziju. Ovo mi je treci put da sam u promo u Gold 4. Prvi puta sam 2 puta za redom imao AFK. Prvi nije bio spojen od pocetka a drugi je odlucio izaci nakon sto je on bio first blood.

Evo slike ovog promo, za sad sam izgubio 1 gejm i evo pogledajte zasto:


Teemo odmah u champ selectu govori da ide trollat. Yi je 'rvatina. Mali ljuti homofob, nacionalista i rasist koji je navodno svakom od nas poje*ao mater 2005. Tristana izgleda ima novi build a za Aniviu nemam prigovora.

Jesmo, mi smo krivi, ali previse gejmova gubimo zbog ovakvih seljacina. Kad god mi odgovorite na ovo da zasluzujem bit gdje jesam, poslat cu novu sliku drugog gejma.

Mozda zasluzujem ostati Gold ali ne u ovom svijetu gdje o pobijedi ovisi retardiranost a ne igra.

EDIT:


Evo promo zavrsen, pobijedio sam 2. gejm a 3. opet izgubio. Ne kontam taj sistem LoL-a...
« Zadnja izmjena: 18. Veljača, 2015., 18:04 imagineak »
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends
« Odgovori #1683 : 18. Veljača, 2015., 18:35 »

i ti bi se treso da ti se to desi dva put zaredom ae sreca u nesreci ovaj drugi sam se uspio vrati u roku od 5min a ovaj prvi mi nije cak niti priznalo neam ga u match historyu

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1684 : 18. Veljača, 2015., 21:21 »
/cut

Svaka čast što se penješ, to ću ti reći. Samo optimistično :) EUNE ili EUW? Ako si EUNE dodaj me (ShadowSneakDude) pa možemo i custom malo 1 vs 1 čisto da vidim koje greške radiš, pa ukažem na to, a i meni ti ukažeš na greške koje ću raditi :clap:


i ti bi se treso da ti se to desi dva put zaredom ae sreca u nesreci ovaj drugi sam se uspio vrati u roku od 5min a ovaj prvi mi nije cak niti priznalo neam ga u match historyu

Ne bi. Ja sam danas dobio lika kojeg znam po tome što trolla, uzeo je Nidalee support (imali smo cait adc) protiv Draven i Brauma, i završio 1/14. Shit happens.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #1685 : 18. Veljača, 2015., 21:59 »
To sta si ti naveo nema nikakve veze. Jedno je imat trolera u ekipi a jedno tehnicke provleme za koje ti nisi kriv nego server ili sta god. Btw sa trolerima sam se davno pomirio jednostavno kao sta si reko shit happens!

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1686 : 18. Veljača, 2015., 22:51 »
To sta si ti naveo nema nikakve veze. Jedno je imat trolera u ekipi a jedno tehnicke provleme za koje ti nisi kriv nego server ili sta god. Btw sa trolerima sam se davno pomirio jednostavno kao sta si reko shit happens!

Da li si googleao zbog čega imaš tehničke probleme?

btw, Lissandra MID je free elo so far, odigrao 15 gejmova, 11-4. Čak i ako izgubiš lane fazu, kasnije rasturaš.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1687 : 02. Ožujak, 2015., 20:04 »
Jel ima netko zainteresiran za igranje ranked teamsa na Westu? Uvjeti su da zna pricati Engleski i da se vrti oko Golda. Moze i silver ali glavno mi je da ima volju za napretkom.

Inace sam Gold 3 na Eastu s tim da odigram samo par gejmova tjedno i to vecinom pobjedim, MMR mi je oko Platinuma 5 to jest 1750-1800. Trenutno igram na Westu na Silver 3 racunu na kojem takodjer napredujem lagano.

Znaci koristit ce se Teamspeak pri komunikaciji. Molim da se zainteresirani jave u inbox. Ima nas već četvero, fali nam peti igrač.

Ako nekoga od ovoga sprječava sramežljivost, mi smo inače dobri tolerantni likovi i nikoga ne sudimo. Igramo za zabavu u želji da pobjedimo naravno haha.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends
« Odgovori #1688 : 07. Ožujak, 2015., 22:46 »
Poskupio riot za nas eurpljane :wildboy:

*

Fiuman

  • *
  • 123
Odg: League of Legends
« Odgovori #1689 : 11. Ožujak, 2015., 00:16 »
Evo i ja reko idem malo vidjet nakon previše dote, pa me dodajte na EUNE pod FiUM4N. Prvi dan danas al nije to neka pretjerana razlika doti pa se snalazim. :)

*

Luka301294

  • n00b
  • 4
Odg: League of Legends
« Odgovori #1690 : 11. Ožujak, 2015., 20:27 »
EUNE, free upad, ONLINE turnir, 250€ RPa u nagradama, subota 14.3. prijave do 13:30h, početak u 14:00h.

Zaigrajte Go4LoL Balkans #14. Drugi kup ovaj mjesec i izborite nastup na monthly završnici!
Prijaviti se mogu svi igrači sa Balkana koji na prošlom kupu nisu osvojili RP nagrade!

http://www.esl.eu/balkans/lol/news/254253/Go4LoL-Balkans-14-Qualifier-2-/   


*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1691 : 07. Travanj, 2015., 22:01 »


Evo da je i mene krenulo.
Sada sam Gold 1. Platinum uskoro, nadam se, iako mi rank nije toliko važan koliko mi je važno da postanem bolji igrač.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends
« Odgovori #1692 : 08. Travanj, 2015., 13:12 »
Čestitam =D> Zanima me kolko ti je trebalo (od koje divizije) do golda?
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

Odg: League of Legends
« Odgovori #1693 : 08. Travanj, 2015., 14:14 »
Evo i ja reko idem malo vidjet nakon previše dote, pa me dodajte na EUNE pod FiUM4N. Prvi dan danas al nije to neka pretjerana razlika doti pa se snalazim. :)

Znači ako daješ ovakve izjave dobro da si se maknuo od dote jer očito nisi tamo bio dobar lol. Tj ako nepostojanje deny-a i neimanje kurira nije pretjerana razlika onda uopće ne kužiš mehaniku dote i drš se ti lola
Nemojte misliti da sam sad tu došao nešto trollati jer nisam imao sam davno diskusiju s frendom i frendicom koji su zaljubljenici u LoL i štite ga kao majka dijete a nisu svjesni koliki su noobovi i općenito ne shvaćaju mehaniku igre. Ne bih išao daleko pa da kažem da je Lol "broken" zbog tih stvari ali osnovne mehanike igre su skupljanje golda i exp ponajviše preko kripova i killova champova. I nemaš deny. Ne bih se usudio reć broken ali nema nikakvog smisla. Baš nikakvog. Osobno sam ga probao i tih par stvari me odbilo kao i potpuna besmislica otključavanja champova. Baš kak je neki lik pisao na netu, ako ne želiš davat prave pare za Lol dok skupiš sve rune, buildove, i champove treba ti par godina.

Zato lijepo upali dotu il neš drugo i pikaj brate šta hočeš bez obzira na njubizam. NIkad nisam shvatio taj dio bez deny-a jer takve sitnice su najveći guštovi u doti a i da ne ponavljam OSNOVNA MEHANIKA igre. Na kraju su se ovi moji LoLovci nafunjili jer je LoL bolji od svega :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: League of Legends
« Odgovori #1694 : 08. Travanj, 2015., 15:14 »
Poštujem svačije mišljenje tako i tvoje, ali nema smisla prepirati se oko lola i dote jer su to dvije igrice od dva različita studija i različitih mehanika. Lol je puno brža igra, community mu je sranje, dota je sporija i treba razmišljanja dok je community ajmo reč ok. Neka sam netko odabere svoju igru i neka hala dok mu ne dosadi. To je moje mišljenje. BTW ovo nije tema za raspravljanje o doti...
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9