HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565906 Hitova
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1755 : 27. Srpanj, 2015., 22:30 »
Zar nije ovaj glas samo tijekom ovog eventa? Što se huda tiče meni se sviđa, neznam zašto su ga svi popljuvali na Redditu. Treba se priviknut, tak je bilo i kad je nova mapa došla.
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1756 : 28. Srpanj, 2015., 13:28 »
Zaigrao LoL nakon možda dvije godine prvi puta par igara ozbiljnije.

Neke promjene su super, ali neke mi stvarno nemaju smisla.

Dakle cijelo ovo micanje supporta i davanje warding totema mi je debilno, starija mehanika se s razlogom i dalje koristi recimo u Doti.
Nekako u ovih nekoliko igara koje sam odigrao kao da se izgubio veliki broj taktika i da je igra postala još više casual nego što je bila, to mi malo smeta. No možda je to samo početni dojam.

Interface i izgled igre mi je genijalan u usporedbi sa starim, baš sam zadovoljan s time.

Uglavnom eto nakon tisuću odigranih partija sada se trebam malo ponovo upoznati s igrom nekoliko godina kasnije, to je zapravo baš dobra stvar. Zanima me hoće li me opet navući ili će mi dosaditi brzo :hiha2:

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1757 : 28. Srpanj, 2015., 15:03 »

Prvi Placement match na smurfu. Jos sam razmisljal el  bolje da leavam champ selection.Lik picka Gnara unatoc sto mu 4ero ljudi govoi da vec imamo toplane Siona sa Tp-om ready,Xin nam navodno ide mid,kad sam vidjel summonere u sone i taj champ selection chat sve mi je bilo jasno :)...Na kraju zavrsilo da nam Xin prvi put jungla ,Gnar naravno sfeedo top lane i quital,dok Sion isto prica za sebe. Sona cijelo vrijeme cry-a u gamu,prica gg ff this i tako trce uokolo ko kokoske bez glave kak vele..
Evo kaj primjer kaj sam prical sto se tice Bronze logic,vidite summonere za oba supporta...Buildovi u Teema Ash i Blitza; :chair:
Naravno nakon gamea Haim i Kha cry-aju report our bot noobs noobs  bla bla,dok obojica nisu presli mark od 130 creepova u 35min. gameu dok je primjer moj cs 350  :)...
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj, 2015., 15:09 galareal »

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1758 : 28. Srpanj, 2015., 22:34 »
Lijepo :piva:

To je primjer kada igra netko u nekoj ligi gdje očigledno ne pripada jer je dosta veći skill.

@Kveki

Još uvijek je dosta taktična, samo se trebaš malo naviknuti :approve
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1759 : 29. Srpanj, 2015., 07:56 »
Zaigrao LoL nakon možda dvije godine prvi puta par igara ozbiljnije.

Neke promjene su super, ali neke mi stvarno nemaju smisla.

Dakle cijelo ovo micanje supporta i davanje warding totema mi je debilno, starija mehanika se s razlogom i dalje koristi recimo u Doti.
Nekako u ovih nekoliko igara koje sam odigrao kao da se izgubio veliki broj taktika i da je igra postala još više casual nego što je bila, to mi malo smeta. No možda je to samo početni dojam.

Interface i izgled igre mi je genijalan u usporedbi sa starim, baš sam zadovoljan s time.

Uglavnom eto nakon tisuću odigranih partija sada se trebam malo ponovo upoznati s igrom nekoliko godina kasnije, to je zapravo baš dobra stvar. Zanima me hoće li me opet navući ili će mi dosaditi brzo :hiha2:

Samo tako izgleda, totem je u biti doda još više mogučih early strategija i bolje late game teamfight opcije. Možda se sičaš, možda i ne ali prije totema je top mora igrat jako sigurno, ili dovul junglera ako je tia preživit protivnički gank. Sad jungler i top imaju više opcija (npr. ovo šta c9 radi, radi dmg carry-je od topa i jungle a mid koriste za ward control i hp statove (Lulu, Oriana...).

*

enki7

  • *
  • 18
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1760 : 29. Srpanj, 2015., 14:17 »


Sjest i plakat.
De bjez', Bosanac baa :c

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1761 : 29. Srpanj, 2015., 15:14 »
Tek si 11 level a već si postao sramota od igrača. Kukaš da ih se reporta zbog čega? Jer su početnici u igri? Jer nisu profesionalci nego su došli se zabaviti u normal gejmu?

Nekultunrno, bezobrazno, umišljeno i djetinjasto ponašanje od tebe. :chair:
"Keep that hair short, Clem."

*

enki7

  • *
  • 18
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1762 : 29. Srpanj, 2015., 15:20 »
Veci su level od mene, tako da, namjerno fidaju, samo udju u grupu i ne rade nista.
De bjez', Bosanac baa :c

*

Sexserghy:3

  • *
  • 12
  • Paranormal Gamer! ♥
    • League Of Legends - Facebook
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1763 : 29. Srpanj, 2015., 15:27 »
Tek si 11 level a već si postao sramota od igrača. Kukaš da ih se reporta zbog čega? Jer su početnici u igri? Jer nisu profesionalci nego su došli se zabaviti u normal gejmu?

Nekultunrno, bezobrazno, umišljeno i djetinjasto ponašanje od tebe. :chair:

Sta ce tek onda biti na lvl 30. :loludara:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1764 : 29. Srpanj, 2015., 15:41 »
Ne budi toksičan. Imaš 88 cs u 47 min i ti se imaš "pravo" žaliti na njih? Ako sa tim scorom nisi mogao pobijediti, onda to niti ne zaslužuješ.

A sada okreni ploču - što da si došao na mid igrati protiv nekoga tko te ubije 2x prije lv 6, i samo te siluje i siluje. I ti mu ne možeš ništa...da li bi ti bilo ugodno slušati "report him" "feeder, report him, asshole, cancer" ?

Ne budi toksičan i suzdrži se od pisanja takvih gluposti, jer ova igra neće biti dobra za tebe. A vjeruj mi - nećemo slušati na forumu kako rejđaš jer si upao u bronze 5, a zaslužuješ  plat 5. U najmanju ruku :thumbs:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Sexserghy:3

  • *
  • 12
  • Paranormal Gamer! ♥
    • League Of Legends - Facebook
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1765 : 29. Srpanj, 2015., 18:25 »
Ne budi toksičan. Imaš 88 cs u 47 min i ti se imaš "pravo" žaliti na njih? Ako sa tim scorom nisi mogao pobijediti, onda to niti ne zaslužuješ.

A sada okreni ploču - što da si došao na mid igrati protiv nekoga tko te ubije 2x prije lv 6, i samo te siluje i siluje. I ti mu ne možeš ništa...da li bi ti bilo ugodno slušati "report him" "feeder, report him, asshole, cancer" ?

Ne budi toksičan i suzdrži se od pisanja takvih gluposti, jer ova igra neće biti dobra za tebe. A vjeruj mi - nećemo slušati na forumu kako rejđaš jer si upao u bronze 5, a zaslužuješ  plat 5. U najmanju ruku :thumbs:


=D>:loludara::loludara::loludara:

Znaci umirem.

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1766 : 30. Srpanj, 2015., 10:38 »
https://www.youtube.com/watch?v=NPwELTonB1I


I was fcking Challanger last season,now it throws me in Bronze V... This has to be a bug xD    Koji Troll :clap:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1767 : 30. Srpanj, 2015., 10:43 »
Fejk i sve, al vrh :)))))

*

Sexserghy:3

  • *
  • 12
  • Paranormal Gamer! ♥
    • League Of Legends - Facebook
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1768 : 30. Srpanj, 2015., 11:11 »
Inace X-Plosive, cim sam vidio IG toxic igrace odmah sam se sjetio ovog tvog posta.. Haha, imam jos nekih scena koje nisam ubacio u klipic xD

! No longer available

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1769 : 30. Srpanj, 2015., 11:14 »
https://www.youtube.com/watch?v=NPwELTonB1I


I was fcking Challanger last season,now it throws me in Bronze V... This has to be a bug xD    Koji Troll :clap:

Bilo je mnogo žalbi sa S3 na S4 i problema sa bacanjem nakon promo. Ja sam bio 7-3 ili 6-4 (d5 tada) i završio u silver 1 ili 2, a igrao sa plat-dia igračima ...a frend koji je duoq samnom te gejmove ja zvršio mislim u p4 ili p3...anyway dobar smijeh je bio :clap:

@disrespecting toxic players. ..dobro je dobro je, samo stavi u descriptiion prvo na eng, pa na hrv, ako hoćeš više subova :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9