HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565713 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1815 : 31. Kolovoz, 2015., 06:38 »
Koliko ste nafarmali ip-a do sada? Ja sam ovaj vikend bas nolajfao, skupio sam negdje 8k, kupio jasua, bukvalno nisam spavao od petka hahaha \:D/

Ja sam u petak dosao od 3000 do 6300, bio mi je cilj kupiti Gnara da mogu igrati ranked jer mi je on najbolji top laner. Pa kad sam nagledao budaletina u 2 gejma, ne igram od tad.

Kupiti champa i odmah u ranked? I see you love to live dangerously :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1816 : 31. Kolovoz, 2015., 08:28 »
Koliko ste nafarmali ip-a do sada? Ja sam ovaj vikend bas nolajfao, skupio sam negdje 8k, kupio jasua, bukvalno nisam spavao od petka hahaha \:D/

Ja sam u petak dosao od 3000 do 6300, bio mi je cilj kupiti Gnara da mogu igrati ranked jer mi je on najbolji top laner. Pa kad sam nagledao budaletina u 2 gejma, ne igram od tad.

Kupiti champa i odmah u ranked? I see you love to live dangerously :D

Ma ne, igrao sam ga prije stalno a i prosli tjedan u ranked teamsu kad je bio free. Ne probavam champione u rankedu, tamo idem na sigurno.

Evo sad sam napokon uspio napraviti 7 winova za redom i uci u Platinum IV. Nadao sam se da ce me baciti u III ali nista od toga :tired:
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1817 : 31. Kolovoz, 2015., 09:59 »
Moraš imati poprilično dobar MMR da preskačeš u platinumu divizije..ja sam bio prošle sezone P5-P3 skočio :hiha:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1818 : 31. Kolovoz, 2015., 12:03 »
Ja igram serije za plat. Jucer odigrao jedan gejm i winao, danas dva lossa zaredom i odustadoh. Igrao u timu sa kalistom 20-2 w/l, kaze neki smurf, i ljudi nas stompaju. :mrgreen:

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1819 : 01. Rujan, 2015., 05:51 »
Pa ja ne mogu vjerovat. Opet nisam preskočio 2 divizije, stavilo me u Platinum III umjesto u II.



Ah. Nadam se onda iz Platinuma III u I.



Baš sam se sad ufurao, došao iz Silver IV do Platinum III u
All ranked games
141W 127L (Win Ratio 53%)
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1820 : 01. Rujan, 2015., 12:19 »
Imaš sreće imagineak da  ti ne puknu živci lako.
Ja krenem igrat super i pobjedim 5,6 zaredom i kad god dođem u neki promo potrefi me da lastpickam, ajde nema veze znam i druge lejnove igrati bolje od silvera ali onda vidim nekog da igra recimo Annie koja mi je main na midu i u 40 min ima 100 farme, zaostatak u killovima debel, i umjesto još da farma ili da makar ima stun pa kad dođe do nečeg da bude korisna, trči kao muha bez glave.

Ili recimo ode Fiddle top i umre 4 puta u 10 min, svađaju se dvojica za đungle i oboje uzmu smite i na kraju nemamo ni top dobar ni jungle. Poremeti mi balans i izgubim volju za igrom. I još ako mi se potrefe 2 gejma tako, ispadnem iz promoa i volja za igrom mi padne na 30% i onda gubim nekoliko zaredom, padnem još niže. Odem normal isprobavat random champove i pobjedim svaku.

Zanimljivo kako ranked utječe na čovjeka..
"Keep that hair short, Clem."

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1821 : 01. Rujan, 2015., 15:22 »
Ja igram serije za plat. Jucer odigrao jedan gejm i winao, danas dva lossa zaredom i odustadoh. Igrao u timu sa kalistom 20-2 w/l, kaze neki smurf, i ljudi nas stompaju. :mrgreen:

Samo naprijed. Nema ništa slađe nego izgubiti 2 gejma pa winati 3 :piva:

Pa ja ne mogu vjerovat. Opet nisam preskočio 2 divizije, stavilo me u Platinum III umjesto u II.

A ti misliš da bi trebao preskakati divizije, zato jer?

Sasvim je normalno ako pobijeđuješ da ćeš preskakati divizije, ali negdje oko P3-P4 moraš imati OGROMNO dobar MMR da bi preskakao i dalje. Ja sam bio jedne sezone išao: S1 - G5 - G3 - G1 - P5 - P3 - P2 - P1

A to što ti kaže ta stranica, nije 100% točno, to ti i piše..meni je u danu znalo biti "you will rise 2 divisions" i "your mmr is too low for this league" :piva:

Imaš sreće imagineak da  ti ne puknu živci lako.
Ja krenem igrat super i pobjedim 5,6 zaredom i kad god dođem u neki promo potrefi me da lastpickam, ajde nema veze znam i druge lejnove igrati bolje od silvera ali onda vidim nekog da igra recimo Annie koja mi je main na midu i u 40 min ima 100 farme, zaostatak u killovima debel, i umjesto još da farma ili da makar ima stun pa kad dođe do nečeg da bude korisna, trči kao muha bez glave.

Ili recimo ode Fiddle top i umre 4 puta u 10 min, svađaju se dvojica za đungle i oboje uzmu smite i na kraju nemamo ni top dobar ni jungle. Poremeti mi balans i izgubim volju za igrom. I još ako mi se potrefe 2 gejma tako, ispadnem iz promoa i volja za igrom mi padne na 30% i onda gubim nekoliko zaredom, padnem još niže. Odem normal isprobavat random champove i pobjedim svaku.

Zanimljivo kako ranked utječe na čovjeka..

Relax. Dao bih ti malo da vodiš tvrtku koja ima par lokacija sa radnicima, pa bi vidio kako ne bi rejđao jer bi izgorio na živce, nego bi igrao for fun. Ako si last pick, napišeš koji bi lane i dodaš "please", ako ne, pickaš što se picka, čak i u izugbljenom gejmu se može nešto naučiti. Mid je tako loš a ti si tako dobar? Winaj svoj lane i pomogni tom lejnu.

Znaš kako je kada igraš sa nama normale :hihi: :piva:
« Zadnja izmjena: 01. Rujan, 2015., 15:24 X-Plosiv »
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1822 : 01. Rujan, 2015., 19:05 »
Imaš sreće imagineak da  ti ne puknu živci lako.
Ja krenem igrat super i pobjedim 5,6 zaredom i kad god dođem u neki promo potrefi me da lastpickam, ajde nema veze znam i druge lejnove igrati bolje od silvera ali onda vidim nekog da igra recimo Annie koja mi je main na midu i u 40 min ima 100 farme, zaostatak u killovima debel, i umjesto još da farma ili da makar ima stun pa kad dođe do nečeg da bude korisna, trči kao muha bez glave.

Ili recimo ode Fiddle top i umre 4 puta u 10 min, svađaju se dvojica za đungle i oboje uzmu smite i na kraju nemamo ni top dobar ni jungle. Poremeti mi balans i izgubim volju za igrom. I još ako mi se potrefe 2 gejma tako, ispadnem iz promoa i volja za igrom mi padne na 30% i onda gubim nekoliko zaredom, padnem još niže. Odem normal isprobavat random champove i pobjedim svaku.

Zanimljivo kako ranked utječe na čovjeka..

Puknu meni lako živci, pogotovo u ovoj igri, ali sad imam drugi pristup. Sad i ako izgubim ajde sto bit ce bolje drugi put... U champ selectu uvijek zovem ljude na teamspeak i vjerovao ili ne od tad sam krenuo zestoko pobijedivati jer mi se cini ako s njima pricam da manje flejmaju a i lakse se komunicira.

Pa ja ne mogu vjerovat. Opet nisam preskočio 2 divizije, stavilo me u Platinum III umjesto u II.

A ti misliš da bi trebao preskakati divizije, zato jer?

Sasvim je normalno ako pobijeđuješ da ćeš preskakati divizije, ali negdje oko P3-P4 moraš imati OGROMNO dobar MMR da bi preskakao i dalje. Ja sam bio jedne sezone išao: S1 - G5 - G3 - G1 - P5 - P3 - P2 - P1

A to što ti kaže ta stranica, nije 100% točno, to ti i piše..meni je u danu znalo biti "you will rise 2 divisions" i "your mmr is too low for this league" :piva:


Preskakao sam silvere i goldove na pocetku sezone kad me bacilo u Silver IV zbog 3/10. A mislim da bih trebao preskakati i platinum jer otkako sam usao u njega, imam super win ratio. Nisam gubio gejmove na 0 LP-a Platinum V. Win streakovi od 5+ su cesti.

Nisam ljut, samo sam ocekivao da ce me prebaciti zbog toga. Drago mi je da mi je napokon krenulo.

Jos jedno pitanje, mozda glupo ali zanima me, jel mozes preskakati samo iz V u III pa u I ili se moze i parno iz IV u II?
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1823 : 01. Rujan, 2015., 19:39 »
Preskakao sam silvere i goldove na pocetku sezone kad me bacilo u Silver IV zbog 3/10. A mislim da bih trebao preskakati i platinum jer otkako sam usao u njega, imam super win ratio. Nisam gubio gejmove na 0 LP-a Platinum V. Win streakovi od 5+ su cesti.

Nisam ljut, samo sam ocekivao da ce me prebaciti zbog toga. Drago mi je da mi je napokon krenulo.

Jos jedno pitanje, mozda glupo ali zanima me, jel mozes preskakati samo iz V u III pa u I ili se moze i parno iz IV u II?

Mislim da možeš i parno.

Mene ti je nakon prve sezone u Diamondu, u drugoj bacio u S1...u tjedan-dva sam došao u P1, pa malo trollao i ušao opet u Diamond. Nitko ne zna kako me tu bacio, jer sam igrao sa platinum i diamond , iako sam startao iz silvera :clap:

Nego momci, igra netko međusobno? Imagine mi možemo i duo, ja igram sada za gušt pa mi je tako svejedno što igram , danas ujutro otišao na mid malo 12/1/17 sa Ahri, popizdili su....inače i meni kaže na opgg da ću preskočiti 2 divizije (iz d5), ali znam da će ići D5 - D4 ...makar je jedan dio mene žali za time što nisam malo odlučio stisnuti jače kada sam bio u D3, ali neće biti problem ući opet samo se nema vremena a niti volje :wildboy:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1824 : 01. Rujan, 2015., 21:23 »
Ma taj opgg nista ne valja. Sad bas gledam sad mi kaze da imam MMR losiji od divizije. Mijenja se stalno.

Mozemo medjusobno. Ali ja igram tek poslije 3 ujutro pa do 6-7, tad mi je najbolje jer su igraci bolji. Takav mi je dojam.
I kad igram s nekim jacim najcesce igram supporta jer mi to ide najbolje, znam sto radim.

Od koje si sezonu u Diamondu?
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1825 : 01. Rujan, 2015., 21:44 »
Ma taj opgg nista ne valja. Sad bas gledam sad mi kaze da imam MMR losiji od divizije. Mijenja se stalno.

Mozemo medjusobno. Ali ja igram tek poslije 3 ujutro pa do 6-7, tad mi je najbolje jer su igraci bolji. Takav mi je dojam.
I kad igram s nekim jacim najcesce igram supporta jer mi to ide najbolje, znam sto radim.

Od koje si sezonu u Diamondu?

S3 :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1826 : 01. Rujan, 2015., 21:54 »
Super. OK, ako budes htio igrati dodaj me, nickname mi je kao i ovdje.

A i ostali ako netko hoce normale ili duo ja sam uvijek za.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1827 : 01. Rujan, 2015., 22:31 »
Dodao sam te.

Inače, na EUNE sam sada dobio Loss Prevented, ne znam zašto.

Naletio na jednog našeg kojeg znam jer je uber toksičan...naši su bili ja, top i bot obojica, čudno da je tako...anyway, naš Nautilus i Graves nisu mogli ništa Blitcranku i Gravesu...naravno, nautilus nije htio kupiti sightstone niti nakon 20 minuta, tristana i on su se svađali i psovali si da idu umrijeti itd. i takve gluposti...

Početak je bio takav da sam ja kao J4 jungle rekao midu da warda river, naravno on nije, došao blitz i ubio me zbo gtoga...onda mi pomagali goleme, pa tristana uzela golema :clap:, pa sam sa pola heltha na lv 1 morao ići riješiti red bez smitea :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1828 : 01. Rujan, 2015., 22:39 »
Dodao sam te.

Inače, na EUNE sam sada dobio Loss Prevented, ne znam zašto.

Naletio na jednog našeg kojeg znam jer je uber toksičan...naši su bili ja, top i bot obojica, čudno da je tako...anyway, naš Nautilus i Graves nisu mogli ništa Blitcranku i Gravesu...naravno, nautilus nije htio kupiti sightstone niti nakon 20 minuta, tristana i on su se svađali i psovali si da idu umrijeti itd. i takve gluposti...

Početak je bio takav da sam ja kao J4 jungle rekao midu da warda river, naravno on nije, došao blitz i ubio me zbo gtoga...onda mi pomagali goleme, pa tristana uzela golema :clap:, pa sam sa pola heltha na lv 1 morao ići riješiti red bez smitea :)

Ma gluposti. To se stalno desava. Najbolje je Block communication i rijesiti se budala. To su likovi kojima ne mozes nista objasniti i misle da su uvijek oni u pravu.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1829 : 02. Rujan, 2015., 09:58 »
Jel mi moze neko objasniti sto tocno znaci ADC i Support?
PSN: Lovro_Killer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9