HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565931 Hitova
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1830 : 02. Rujan, 2015., 10:29 »
Atack damage carry, osoba koja igra na botu i glavni cilj je farmati do mid gejma i lejt gejma, prije možeš napraviti akcije ako vidiš neku priliku ali je pametnije se fokusirati na farmu jer je cilj ADC-a nositi tim poslije, jako si squishy pa moraš imati jako dobro pozicioniranje i zaštitu od svog supporta. Moraš stalno pratiti mapu za gankove da ne bi nastradao, moraš paziti na još 2 protivnika u lejnu + farma, ako nisi dobar i siguran u sebe onda nemoj igrati ADC-a.

Supportova glavna zadaća je štiti svog ADC-a, u laning fazi moraš gledati za otvore i pokušati napasti protivničkog ADC-a s tim da to ne bude kamikaza misija, moraš imati u planu da možda tvoj ADC neće pomoći pa da imaš opciju za bijeg da ne umreš. Ako već netko umire, moraš se ti žrtvovati jer ako ti tvoj ADC ili Top ili Mid umre oni gube farmu a tebi ne treba farma jer ti je glavna zadaća pomoći ostalima d abudu jaki i pokriti njihove geške, recimo ako ne mogu nekoga dohvatit ti flashao i hvataj, sa Blitzom imaš hook, sa Threshom imaš lantern u slučaju da netko ne može pobjeći i umrijet će. Onda imaš supportove koji mogu healat ako je tvoj laner dosta loš pa ga stalno netko pogodi.

Ovo sam sad u grubo rekao što i kako, nek netko veći ello objasni bolje.
"Keep that hair short, Clem."

*

enki7

  • *
  • 18
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1831 : 14. Rujan, 2015., 18:52 »
evo malo da i ja nesto stavim na ovaj forum, pocela skola, prvi, znate vec kako je :bonk:
zanemarite gejm sa treshom, mada sam landao par dobrih hookova :D
De bjez', Bosanac baa :c

*

DisaBleed

  • *
  • 122
  • MC + LoL = Life
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1832 : 16. Rujan, 2015., 16:02 »
Sto ce ti double INF (zadnji game) ?
Every day you learn something new!

*

enki7

  • *
  • 18
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1833 : 16. Rujan, 2015., 17:27 »
Zezancija, previse kesa, nafidan sam bio, tako da sam imao ono 5000 stekovanog golda.. crit op hah
De bjez', Bosanac baa :c

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1834 : 30. Rujan, 2015., 18:50 »
Evo igram ja svoje 12 promose za silver 2, i rito mi odluci dati onog flamera koji nezna igrat i krivi junglera za sve.. :hiha2:


matchmaking op

*

owzYY

  • n00b
  • 4
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1835 : 05. Listopad, 2015., 18:14 »
Decki i cure :D ima netko ako koristi paysafe 0,5€(4,7kn) gore? Potrebno mi je do 10€ RPa a neda mi se kupovat novi haha,ako netko ima nek se javi u PM :)

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1836 : 15. Listopad, 2015., 17:18 »
http://prntscr.com/8rmk7a

sta radi ovaj lančer?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1837 : 15. Listopad, 2015., 22:11 »
Kako misliš što radi? Po ovome na vrhu bi rekao da je uspoređivao datoteke.

*

finzeH

  • n00b
  • 3
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1838 : 16. Listopad, 2015., 21:50 »
Jel neko prati ove novosti za infogamer?Navodno da ce biti samo pozvane ekipe iz regije da sudjeluju na tom turniru(barem za lol), po meni malo blesavo mogli su stavit par pozvanih ekipa u cetvrtfinale i nas malo slabije diamond-master igrace u kvalifikacije sa svojom ekipom,to bi bilo korektno po meni..

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1839 : 16. Listopad, 2015., 22:01 »
Treba jako puno vremena za kvalifikacije održat, nema puno ljudi živaca za to.

*

finzeH

  • n00b
  • 3
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1840 : 16. Listopad, 2015., 23:10 »
Ma kakve zivce,256 ekipa da se ogranici i online kvalifikacije a ne ovako prodat nekim žnj supcima il kajgod kompaniji za siću i napravit neki''Invitational'' turnir dok su objavili suprotno.. skroz bezobrazno od njih i to objavit tri tjedna prije tog ogromnog velesajma,a i prilicno sam siguran  da oko 30% posjetilaca ce doci radi lol turnira i dobre zabave oko tog dijela velesajma barem,anyway koga oni misle zvat iz ove nase regije od timova,sami sebe!?
« Zadnja izmjena: 16. Listopad, 2015., 23:32 finzeH »

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1841 : 17. Listopad, 2015., 10:13 »
Kad si sudjelova u organizaciji nekog turnira zadnji put?

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1842 : 17. Listopad, 2015., 14:39 »


Platinum je uvijek bio pun lijepih i dobrih rundi.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1843 : 18. Listopad, 2015., 01:43 »
Treba mi netko pametniji za ovo...



Prije par minuta sam napokon se vratio u gold, i sad me zanima ako ja sa 0 bodova izgubim JEDNU rundu, dali će me baciti natrag u silver 1 ili smijem par izgubiti ne računajući onu zaštitu kad se tek digneš diviziju.

Htio bih nastaviti igrati ranked ali da znam na čemu sam, da ne bih pao slučajno a sad je kraj sezone, živ ću se pokidat onda.
"Keep that hair short, Clem."

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1844 : 18. Listopad, 2015., 10:50 »
Možeš gubit koliko te volja, nemožeš ispast iz golda.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9