HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565832 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #135 : 03. Rujan, 2012., 19:10 »
Uhodao se sa AP Eve poprilicno.  :hiha:

U zadnjem matchu naisao na Warwicka sa kojih 2500+ healtha, ja bio AP Eve.

Isao ga opalit na blef. Ult+Deathfire Grasp active+E+QQQQQ... pao je doslovno u sekundi.

*

Dzoni

  • *
  • 59
Odg: League of Legends
« Odgovori #136 : 05. Rujan, 2012., 11:42 »
Ja igrao AP Teema u zadnjem matchu i moram rec da je nafidani AP Teemo OP , jer kad ga nafidas onda mu gljivice imaju 1000+ jos plus otrov protivniku nema spasa. Samo je bitno svukuda stavljati gljivice pa se ponekad nade i neki ks dok ovaj bjezi sa malim heltom  :mrgreen:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #137 : 05. Rujan, 2012., 12:12 »
AP Teemo je najgora stvar ikad. Totalno beskoristan u  teamu, mora racunat da ce protivnici bit glupi i nece kupit magic resist/oracles.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #138 : 05. Rujan, 2012., 16:40 »
krenuo igrat bas malo prije, i leaveala 2 lika, jedan se reconnectao, i uglavnom ja malo trollam i score mi 1/7, i kasnije se vratili, pa sam se i ja vratio, napravio triple kill, malo se ufurao i zavrsio 11/10 xD izgubili smo naravno al ae...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Dzoni

  • *
  • 59
Odg: League of Legends
« Odgovori #139 : 05. Rujan, 2012., 21:14 »
AP Teemo je najgora stvar ikad. Totalno beskoristan u  teamu, mora racunat da ce protivnici bit glupi i nece kupit magic resist/oracles.
Tocno , ali kad se to dogodi onda je OP. Kao u mom slucaju.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #140 : 06. Rujan, 2012., 13:23 »
koji tocno champion nije OP kad se nafeeda? nije stvar overpowerednessa, vec sto imas nadmoc nad drugim champovima, pogotovo ako su squishy.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #141 : 09. Rujan, 2012., 17:11 »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #142 : 13. Rujan, 2012., 14:07 »
noob i op champ, dobio nerf ali neucinkovito, i meni se svidja ali mi je nekako gejast... u zadnje vrijeme mi se igra GP i malphite, jedni od mojih prvih champova <3
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #143 : 13. Rujan, 2012., 16:35 »
eejjj ljudi reci cete da sam glup al evo ono zadnje sta treba u registraciji nemogu nikako pogoditi  uvjek je pogrešno a puno mi se svida igra pa bih volio da mi neko napravi accaunt preko moga maila i da mi posalje sve to na pm. ko je voljan nek se javi na pm , ja mu dam mail i  on preko njega samo napravi registraciju :) hvala

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #144 : 13. Rujan, 2012., 17:11 »
ajde mogu ja, posalji mi email u pm

edit: cek ovo je krivo ispalo, posalji mi u private message xD
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

BlindReaperCRO

  • *
  • 11
  • Trip long and prosper
Odg: League of Legends
« Odgovori #145 : 16. Rujan, 2012., 11:37 »
Sad tek vidim da je tema malo zastarila, ima puno novosto što se tiče lola, mislim da bi bilo u redu to i ovdje staviti.

-Ako vam se sviđa glazba iz lola, sad je možete i downloadati sa official soundcloud stranice, drži ju lik koji je zadužen za glazbu u igrici, a glazba je odlična!
http://soundcloud.com/leagueoflegends

-Imate puno championa koje igrate, a dojadilo vam je mijenjati rune svaki puta prije gamea... akcija, za 6300 IP sada dobiješ 2 rune pagea, traje do 20. ovog mjeseca
http://eune.leagueoflegends.com/news/get-two-rune-pages-price-one

-E sad još ono najzanimljivije, promjene u elo rankiranju i nove medalje, za kraj 2. sezone.
http://eune.leagueoflegends.com/news/season-2-rewards-and-ratings-changes

a ja imam pitanje, jel možda netko naletio na stranicu gdje su prikazane slike svih medalja?
i kako vam se sviđa Syndra?

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #146 : 17. Rujan, 2012., 15:05 »
ja dobio ban iz nekog razloga, nisam leavao, nisam dobio nikakav mail, nista... slao sam riotu mail, upitao ih zasto sam dobio ban i oni mi odgovorili blablabla tribunal ovo tribunal ovo, i poslali mi case sa tribunala koji nema veze sa mnom. I moj frend je dobio ban isti dan kao i ja, nismo igrali zajedno, nismo dobili nikakav mail, ne kuzim  :wildboy: :wildboy: ps htio sam uzet te rune pageve al ban mi traje do 19 so no deal for me  :wildboy:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #147 : 17. Rujan, 2012., 15:30 »
Poslali su ti link do report carda koji si dobio za ban.

Postaj ga ovdje da vidim nesto ako si to dobio. Tribunal je imao rework, dosta ljudi ima problema u zadnje vrijeme.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #148 : 17. Rujan, 2012., 16:13 »
jesu da, poslali su, no ni jedan taj report card nije ukljucivao mene...  link: http://eune.leagueoflegends.com/tribunal/en/case/132821

edit: igrao sam cooldown reduction teemu, za shroomove, i nesto attack speeda ofc, failao sam ali nisam feedao namjerno...
« Zadnja izmjena: 17. Rujan, 2012., 16:17 PhSxX! »
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #149 : 17. Rujan, 2012., 17:35 »
Jebo ih report card na kojem se ne vidi nick igraca.  :tired:

Pisi supportu i napravi topic na sluzbenim forumima. Kao sto rekoh, nesto su sjebali sa zadnjim Tribunal updateom, vise paznje obracaju na forumima.
Trazi neke topice koji vec postoje.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9