HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565850 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #150 : 17. Rujan, 2012., 18:00 »
da, ne vidi se, al znam da to nisam ja po itemima i scoreu, ajde pretrpit cu ovaj ban, al ako se ponovi spammat cu i po supportu i forumu. eat shit RIOT
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: League of Legends
« Odgovori #151 : 22. Rujan, 2012., 12:07 »
Ak je neko slučajno fulo, danas vrtimo 2v2 fun kup i dijelimo skinove za najspretnije :) Pa ćopite frenda i zaigrajte koju:

http://www.esl.eu/hr/lol/news/204125/

Odg: League of Legends
« Odgovori #152 : 23. Rujan, 2012., 09:57 »
Može mi neko bolje pojasnit o čemu se radi u ovoj igri, gledo sam par trailera i nije mi nešto po njima a neda mi se skidat da samo probam

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #153 : 23. Rujan, 2012., 16:00 »
a cuj, moba ko moba, stajaznam, usporedi sa heroes of newerthom il nesto  ;) u pocetku ce ti biti jako tesko, pa ono, ako se ne mislis skroz posvetiti igranju bolje nemoj uopce  :hug

btw, oko one strke sa bana, dobio sam mail da mi se ispricavaju za ban, BILA JE NEKA GRESKA LOL, ugl. maknuli mi ban history sa profila i ta govna...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: League of Legends
« Odgovori #154 : 24. Rujan, 2012., 11:34 »
Ko nije vidio, otvorene su prijave za hrvatske kvalifikacije za EMS Winter 2012 i ovoga puta čak 3 najbolje ekipe idu na EMS.

http://www.esl.eu/hr/lol/news/204403/

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #155 : 29. Rujan, 2012., 17:00 »
Počeo jučer igrat ovo. Igram na east nick mi je vens95.

I da neki ljudi su tak specijalni da idu samo na jednu stranu dok druge zanemaruju.   :wildboy: Ovaj matchmaking sistem je tak super da uvijek završim u nekom idiotskom timu gdje je jedan afk ili ostali ne znaju šta da rade.  :wildboy:


*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #156 : 29. Rujan, 2012., 18:30 »
Izbaci taj mentalitet iz glave u startu. Mozes komotno bit carry  i pobjedit u teamu koji je pun moroncuga ako si sam dovoljno dobar.
Pod uvjetom da su zapravo losi, a ne da namjerno trollaju.

Odg: League of Legends
« Odgovori #157 : 29. Rujan, 2012., 18:52 »
Na eastu su svi debili i to moras prihvatit

turci,rusi i poljaci su ti cancer najveci

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #158 : 29. Rujan, 2012., 19:51 »
I Hrvati, Srbi, Bosanci, Grci itd?

Nezz, debilniji su mi ljudi u teamu koji tako razmisljaju nego ti "poljaci" koji lose igraju.
Ljudi s takvim debilnim stavovima se onda pocnu svadat i prepucavat sa drugima u teamu i sve ode u kiflu.

Naci ces lose igrace bilo koje nacionalnosti na bilo kojem region serveru. Ali realno su najlosiji bas oni koji uvijek okrivljuju druge.

EDIT:

Ovaj matchmaking sistem je tak super da uvijek završim u nekom idiotskom timu gdje je jedan afk ili ostali ne znaju šta da rade.  :wildboy:

Cekaj malo.

http://www.lolking.net/summoner/eune/33050645

Odigrao si ravno 5 normal matcheva, lvl 5 si i vec kukas kako je matchmaking sustav u kurcu i da uvijek netko saka?  :fpalm:
U 5 matcheva si to spoznao? I totalno nisi dio problema makar si sam pocetnik njubara, mozes prigovarat drugima da sakaju? GG.
« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2012., 19:58 Yuri »

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #159 : 29. Rujan, 2012., 20:57 »
Da po onome što sam igrao tako sam zaključio. Možda sam preuveličao da baš svako saka, nekada je tim baš jeben i sve super prođe.

Još nešto, nigdje nisam spomenuo da sam ja neki jebeni pro, i kako nebi mogao prigovarat na ove šta se jebeno spoje i onda se disconnectaju? Šta idu onda u matchmaking ako ne žele igrat.

 Zar ne smijem uopće ni prigovorit o igri ? Zar je sve savršeno? Ili su to prigovori/isprike 'noob' igrača?
« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2012., 20:59 zg_rider111 »


*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #160 : 29. Rujan, 2012., 21:21 »
Mozes sacekat dok ne odigras barem 50 normal matcheva i onda pocni pljuvat ako nije tvoj tip igre.
Pljuvanje nakon 5 matcheva je prakticki isto kao da uzmes neku singleplayer igru, odigras ravno 5 minuta i proglasis je smecem.
A i ono, lose buildas svoje champove, imas u skoro svakom matchu(pa i bot matchevima) negativan score, nekad ni ne uzmes boots.

Ne trebas bit pro za takve stvari, to su gole osnove.

Al' ae. LoL je kompleksna igra i treba vremena da sve pohvatas.

Evo par linkova sa svim potrebnim informacijama i hrpom guideova:

http://solomid.net/ - Napredni guideovi, na ovo pogledaj kad zelis optimalne buildove za champove koje zelis igrat. Imaju i featured streamere, ljude koji doslovno zaraduju za zivot igrajuci LoL, dosta toga mozes pohvatat ako imas kojih pola sata za odgledat koji match.

http://www.mobafire.com/ - user-friendly sajt. Nisu svi guideovi optimalni, ali vecinom funkcioniraju i dobro su objasnjeni. Ovdje potrazi za pocetak.

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/League_of_Legends_Wiki - Wikia za LoL, najbolja dostupna na netu. LoL cijeni poznavanje protivnickog champa. Cesto je razlika izmedu pobjede i poraza u tome da li znas sto sve tvoj protivnik moze napraviti. Na ovo se nagledaj svaki put kad ti je nesto nepoznato.


*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #161 : 30. Rujan, 2012., 14:08 »
Hvala na stranicama, pomaže dosta.  :ementaler:


*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #162 : 01. Listopad, 2012., 22:36 »
Honor system je od danas uveden u LoL.
Mozete davati honor bodove u nekoliko kategorija nakon matcheva(teamwork, friendliness i ostalo).

Za pocetak je samo vizualno, za kasnije su najavili moguce nagrade i bonuse koji ce se dobivati ovisno o honor rankingu.

Iskreno, kul mi je sto nisu odmah uveli nagrade jer bi ljudi vjerojatno spammali honor u premadeovima. Makar su i to uspjeli naizgled rijesit. Igraci dobivaju odreden broj honor pointova nakon svakog matcha, pa im moze ponestati ako spammaju na svima.
« Zadnja izmjena: 01. Listopad, 2012., 22:39 Yuri »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #163 : 04. Listopad, 2012., 18:09 »
Pocelo finale svjetskog prvenstva za drugu sezonu LoL-a.

http://www.twitch.tv/riotgames

Danas i sutra matchevi.
US vs Euro vs Asia, 12 teamova.
 2.4 milijuna gledatelja trenutno i broj raste. Bolesno poprilicno. lol
« Zadnja izmjena: 04. Listopad, 2012., 18:20 Yuri »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #164 : 04. Listopad, 2012., 18:19 »
Jel to znaći da uskoro ide sezona 3?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9