HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565949 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #405 : 25. Svibanj, 2013., 11:48 »
Da, ti kao AD Carry ukoliko prvi umreš gubi se team fight. Mada je sa večino championa tako.. kriti se iza tenkova. A ako misliš da češ sa tenkom moči uspijeti da se sam zaletiš i preživiš grdno se varaš.

Odg: League of Legends
« Odgovori #406 : 25. Svibanj, 2013., 19:39 »
Garen je ubjedljivo najmoćniji heroj. Ne kažem da je najjači, ali definitivno je najlakše igrati sa njim jer uopšte nema mane za punjenje (energije) ;)  :hihi:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #407 : 25. Svibanj, 2013., 20:59 »
U mojoj knjizi najmocniji = najjaci...

Isto tako garen =/= najjaci
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #408 : 25. Svibanj, 2013., 21:39 »
garena igro, ne svida mi se. dosadan champ. ali moze bit op ako mu stavis criticala i ako bude tank.
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #409 : 25. Svibanj, 2013., 21:57 »
Garen je jako dobar champ, narocito za pocetnike. Slagat tank iteme i na kraju blackcleaver i gg. Samo ga teemo jebe, al doduse teemo jebe sviju.

Sent from my Sony Xperia Play!


Odg: League of Legends
« Odgovori #410 : 28. Svibanj, 2013., 12:09 »
Prije par dana sam odigrao jedan zanimljiv gejm s Lee Sinom pa ako se nekome da neka pogleda :)

Lee Sin - full game

Odg: League of Legends
« Odgovori #411 : 11. Lipanj, 2013., 04:41 »
NAPOKON gold :clap::clap::clap::clap::clap::piva::piva::piva:
Igrala sam cijelu noć xD, noću je zakon :clap:

E da, ugl. igram supporta.. Lulu<3 sam u promotionu igrala.

*

Blade1752

  • *
  • 145
  • Penzijoner bez penzije
Odg: League of Legends
« Odgovori #412 : 11. Lipanj, 2013., 10:52 »
WinterWitch :ave:   to je uistinu najbolja pozicija kaj se može naći hehe inače Lulu i Leona su vrh vrhova po meni no ni ostali nisu loši :P I da ne zaboravim Alistara ludu kravu koja je zakon! :hiha:
-The Hobo King

*

blu322

  • n00b
  • 2
  • Im blue Da Ba Dee Da Ba Dee
Odg: League of Legends
« Odgovori #413 : 13. Lipanj, 2013., 13:35 »
Jos malo pa cu biti Gold II. na Ranked :D
Blue

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #414 : 23. Lipanj, 2013., 11:57 »
Trazim 3 igraca za ranked team na EU NE, za sad nam je potreban Support, jungle i top. ADC igram ja (ign: PhSxX) a mid moj frend (ign: METRI336). Na rankedu smo obojica silver 1, te cemo ove sezone sigurno stici u gold. Traze se igraci koji su spremi pricati na TS3, ili barem slusati sto drugi pricaju. Dodajte me kada god zelite, jedini je uvjet da ne rageate, ne trollate, i budete barem silver 2 pa nadalje.
Dodajte me, ponavljam EU Nordic & East: PhSxX ili METRI336.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #415 : 23. Lipanj, 2013., 18:45 »
WinterWitch :ave:   to je uistinu najbolja pozicija kaj se može naći hehe inače Lulu i Leona su vrh vrhova po meni no ni ostali nisu loši :P I da ne zaboravim Alistara ludu kravu koja je zakon! :hiha:

Ma ništa bez Blitza, Sone i Nidalle :)

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #416 : 23. Lipanj, 2013., 20:23 »
Blitz - Prelako se countera, beskoristan osim ako je onaj s druge strane retardiran
Sona - Presquishy early game, spellovi imaju slab scale, jedino dobro na njoj su late game ulta i aure, ali to je to.
Nidalee - Po nice support, jedina svijetla tocka kao supportu joj je heal. Beskorisna jer ne moze ici damage i support build u isto vrijeme. Zamke nimalo potentne, svatko normalan ih zaobidje bez problema. Ulta, odnosno cougar form, su joj beskorisni.

S druge strane;

Lulu - Ulta koja okrece teamfightove, i obicne fightove za 180, konstantan pritisak i poke uz Q, shield koji daje AP sto je korisno jer vecina AD Carrya ima barem 1 spell koji se scalea na AP, a svejedno ga bace (Graves, Varus itd.) te pix koja simultano s ADC-om baca po 3 basic attacka koji rade oko 15 - 30 damagea, ovisno o buildu. Povecava i movement speed sto dovodi do manjeg propustanja CS-a
Leona - Ima 3 stuna. Najjaci inicijator. Po defaultu je tanky, te joj W daje jos bolje tank statse. Divea bez problema, te isto tako ultom moze stunati vecinu championa u teamfightu ako su na okupu. Definitivno moj favorit od svi supportova, s threshom.

iako nije spomenut, samo za usporedbu cu napisati i nesto o njemu;

Thresh - Definitivno bolji hook od Blitzcranka, jer on sebe moze povuci do AD carrya, ili supporta, nebitno, i zatvoriti ih u svoju ultu dok njegov ADC  bez problema mlati po njima, meltajuci im HP. Ne moguce ih je uhvatiti u ganku, te umjesto 2 flasha burnaju 1, ako i taj jedan jer je lantern odlican escape tool. Od dusa koje dobiva CSanjem, odnosno CSanjem njegovog ADC-a dobiva odlicne tank statse, kao sto bi svaki support trebao biti.

Nadam se da sam ti malo otvorio oci o tome sto je dobar support a sto ne, ili barem koji su bolji od nekih drugih.

Isto tako zapamti da Thresh ili Lulu ne idu jednako dobro sa, recimo Ezrealom kao sto bi on isao sa Sonom, te vice-versa.

Isto tako malo "bumpam" svoj post gore o ranked teamu, trazimo igrace.

Pozzz ;)
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #417 : 23. Lipanj, 2013., 22:19 »
Ranked teamovi su kompletno druga zvjerka za razliku od solo/duo matcheva.

Dok je Sona realno osrednji pick kad si solo, u full premadeu i sa koordinacijom je jedan od najboljih supporta.
Crescendo koji moze lockat cijeli team uz dobro pozicioniranje u teamfightovima, stalni healovi, aure koje pomazu u tradeovima ili bjezanju etc.

Trenutni top-tier supportovi za full premadeove su:
-Sona
-Thresh
-Nami

Nami je nakon serije buffova postala vrlo jak support.
Za razliku od Sone koja nema bas neku posebnu korist u lvl 1 fajtovima, Nami u nekom lvl 1 jungle invadeu sa svojim Q lockat cijeli enemy team ako su dobro grupirani.

Tier 2 bi recimo bili Lulu, Janna i Zyra jer pasu u vecinu teamcompova, ali njih uzimas uzimajuci u obzir enemy team comp i svog ad carrya.

Svi ostali su vrlo kondicionalni i biras ih samo ako zbilja pasu protiv enemy teamcompa ili za tvoj teamcomp.
Recimo, ne zelis uzimat Blitza protiv Ezreala(support vise nije bitan u tom slucaju) ili Leonu protiv malo zesceg poke ili defenzivnog supporta.
Recimo, Janna i Taric bi bili dobri primjeri protiv Leone.



S tim da se ljudi malo bune sto se tice Thresha. Jedina stvar koju on zbilja dobiva kroz souls u usporedbi sa drugim supportovima je AP.
Sto ne znaci puno za njega posto mu svi skillovi osim pasivnog E damagea na autoattackovima imaju usran AP scaling.
Thresh ne dobiva pasivni armor increase, za takvo nesto on bas mora skupljat souls. Ostali support champovi dobivaju armor increase svaki level pasivno.

Threshova snaga lezi u njegovom crowd controlu, mobilnosti i shieldu koji moze posluziti kao escape za nekoga u vasem teamu.
Shield je ono zbog cega se cini tanky u teamfightovima u usporedbi sa drugim supportovima.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #418 : 24. Lipanj, 2013., 12:22 »
Da, zaboravio sam Nami, ne igra ju se precesto (ja sam S1) a trebalo bi se.
Kad sam igrao nesto sitno rankeda na frendovom accu (gold 2) dobivao sam game za gameom.
Ne slazem se sa pro igracima kad kazu da elo hell ne postoji. Itekako postoji. Low elo igraci prebrzo odustaju, ako npr. ADC ili top beastaju early game, oni ce radije ili forceati surrender vote svake 2 min, ili rageati, ili trollati.
Teze je dobit silver elo game nego gold. Ne krivim uvijek teamnatese, svi nekad imaju los dan, ali kada u champ selectu kaze nesto tipa "Sry guys, lost 10 games today, not my best day", zbilja se zapitas ono, koji kurac igras ranked?
S Varusom, Tristanom i Dravenom imam najvece win rateove, i zbilja puno puta carryam team do pobjede.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #419 : 26. Lipanj, 2013., 19:27 »
Mislim da je Trundle secret op,počeo sam igrati s njim na rankedu i od 7 mečeva imam 71.4% win rate i 5.4 KDA ratio.
Stvar u njemu je da pushas turrete kao luđak i ima jako malo countera top i jungle,jedini pravi counter je kennen i možda kayle,ali pošto silver njubovi ne znaju counterpickat siguran je i kao firstpick.
Prvo kupiš botrk,pa hydru i onda samo tank iteme dereš,u teamfightovima je malo teže,ali jedan pillar može pobjediti fajt.

Trundle <3 \:D/

If Santa is not a black pimp, why does he wear a fancy red suit, rides a kick-ass pimped out flying sledge, apparently has unlimited cash and says "Hoe, hoe, hoe!?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9