HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563996 Hitova
*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #480 : 30. Listopad, 2013., 12:25 »
Slušaj me sine, LoL je noob friendly, forsira ga se na esports sceni? možda, ali to u niti jednom pogledu nije bitno.. ja ti pokušavam objasnit na lijepi način kako mmr funkcionira.. Nije ništa random i kaotično, za sve što pišeš postoji razlog.. Da si dobio na 99 +0 ili na 96 tri puta po +1, isti kurac ti dođe. TI sebi ne možeš priznati da si njub i to je najveći problem svih silver i bronze igrača.. Jer je uvijek netko drugi kriv, jer su svi drugi njubovi, ja ne mogu igrat sam.. Zato i jeste mrtvi debili i jeste u silveru goldu ili bronzi, gdje već.. daj mi statistiku riotovu da vidim koliko je igrača iznad silvera, jer lupaš gluposti koje misliš da si negdje vdiio..  Jel bitno jel noob friendly ili nije, i jel se forsira ili ne, koga boli kurac.. pričaš idiotarije i whineate svi ko zadnji botovi.. umjesto da radite na svojoj igri, ako vam nije zabavno igrajte nešto drugo..


*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #481 : 30. Listopad, 2013., 13:53 »
Za sada ti dajem opomenu, nauči se ponašati prema pravilima foruma.

Nisam ja tvoj sin.

I ne, ne dođe mi na isto ako ću dobiti 4x 1 ili 4x 0 zato što bi me ta jedinica stavila u promotion, a 0 neće. I bitno je dali je igra noob friendly ili nije zato što u LoLu skill ide samo do jedne određene razine iza toga sve se svodi na konstruktivno brzo razmišljanje i reflekse u čemu su neki igrači naravno bolji, neki lošiji, a neki se jednostavno ističu. I ne žalim se uopće, došao sam gdje sam htio i boli me briga, ali za razliku od tebe razumijem druge ljude koji imaju slične probleme.

Način na koji pišeš i objašnjavaš te stavlja u grupu onih koji jednako uništavaju LoL Community kao i trolovi te izrazito loši igrači. Pravi igrač i prije svega pravi dobar igrač koji je u Diamondu ili Challenger tieru razumije igru, njezine ljude, probleme, ali i prednosti u sustavu.  Mogu se kladiti da u tom Silveru ima garant boljih igrača od tebe koji bi te potrgali u bilo kojem laneu.

Uvijek su posebno glasni naši ljudi, baš takvi poput tebe, a nisam još nikoga od vas vidio da igra relevantan premade 5v5 ili 3v3 tim, što je u biti i poanta LoL-a - timski rad. Svi se samo nabacuju sa tierovima iz Solo Q, a o teamplayu pojma nemaju. 

Prouči si malo.

http://www.lolsummoners.com/stats/rankings/eune
« Zadnja izmjena: 30. Listopad, 2013., 14:02 Shazaam »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #482 : 30. Listopad, 2013., 14:45 »
Shazaam. Duso. Kceri. Guzoboljo. Sto god.
Covjek je u pravu. Opomenut ga za to je valjda najjadnija stvar koju netko moze napravit. :fpalm:

MMR uzima dvije stvari u obzir.
Win/loss ratio i ukupan broj odigranih ranked matcheva.

Recimo, na prijelazu iz Silver 1 u Gold V sam imao sveukupno oko 260 matcheva(okvirno, jer nemam pojma koliko sam imao tada sveukupno matcheva).
Tijekom Season 3 sam stalno bio u plusu sa winovima, nikad u minusu, minimum uvijek 5 winova u plusu(prosjecno 10-15).
Ispod 50 LP u Division 1 dobivam 15-20 LP, iznad 50 LP se pocelo smanjivat. 7-8 LP kad je preslo 80 LP i 3-5 kad je preslo 90 LP.
Isao u promotion 3 puta, matchevi zbog raznih razloga sakali, 3. put prosao. Obicno mi je trebalo samo jedan-dva matcha da me opet vrati u promotion.

Od Gold V nadalje dobivam 25+ LP bez iznimke. Duo mi je bio igrac iz Silver II u to vrijeme, s njim odem na solidan win streak(1 loss u prosjeku svakih 8 matcheva) i tu se cisto zajebavamo. "Troll" pickovi, ali ne radi trollanja vec cisto nestandardni pickovi, ipak se trudili dobit. Dobio sam Gold, nisam mislio da imam dovoljno vremena za igranje da dodem do Platinum i nije me bilo briga.
Igramo recimo Nami+Teemo bot kad netko picka Vayne ili sto vec.
Ili Heimer top gdje taj moj duo da 2 killa u manje od 60 sekundi(Teleport OP) i manje od 2 minute kasnije dobije kill i nastavi ubijat top lanera(Heimer vs Malphite) dok ja kao jungler campam bot/mid i tamo nafeedam svoje laneove.
Zajebavamo se i razvaljujemo cisto zbog te zajebancije.

Uglavnom, te zajebancije na stranu, poanta je u tome da ni ja ni on nismo imali velik broj Ranked matcheva u sezoni i zato smo napredovali puno brze.
Kad bi spusio 1-2 ranked matcha zaredom, prestao bi igrat. Niti sam nabio ukupan broj matcheva tako, niti sam ikad otisao u minus sa winovima.

Ako se ne varam, ti si pred neko vrijeme imao 2-3 puta moj broj ukupnih ranked matcheva. Vecinu tih matcheva u Silveru.
Sto se duze zadrzavas na nekom Tieru/Divisionu, to vise sustav misli da je to tvoj stvarni ranking i manje LP dobivas.
Ono, sto vise igras i ne napredujes, to je gore.
I sustav je korektan sto se tice toga.
Ima smisla jer si tvrdoglavo spammao matcheve makar si bio u loss streaku(ili spammas champove koji ovise abnormalno o svom teamu), to je samo krivica igraca koji to radi.
Sustav interpretira ono sto igrac radi. Nista drugo.
Taj "zasluzujem bolje" stav je najveci problem.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #483 : 30. Listopad, 2013., 15:00 »
Odvratan je taj ranking sistem sa tim jebenim clampovima, logika je sjajna. Pobijedi 10 zaredom da te MOZDA pustimo u gold jer si MOZDA vrijedan toga ali najvjerojatnije nisi. Nakon toga budi gold V izgubi 250 gameova za redom i ko te jebe, jos si uvijek gold. Cinjenica je da je community retardiran i ako ti nekog muteas ili koji vec kurac nece on postati 250% bolji. Dok sam vidio onaj teamwork OP video povracalo mi se od takvog retardluka.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #484 : 30. Listopad, 2013., 15:45 »
 :geek:@Yuri, svejedno friende ja sam došao do Golda u koji sam i ciljao igrajuči i samo igrajuči. Probao sam igrati na način na koji ti igraš na početku sezone i prestao bih kada bih počeo gubiti. Međutim, mene to nije nigdje odvelo, nego sam samo još više zaronio. No nebitno. Slažem se s tobom i LP sistemom to svakako stoji i igra me kasnije zabetonirala u taj tier i zauvijek bih ostao tamo da nisam imao sreće da se probijem s tih 99 i još dobijem 3 zaredom. Došao sam do Golda, ja zadovoljan i smatram da sam zasluženo u njemu. Opomenio sam ga u smisu da ću ga prijaviti zato što me je indirektno nazvao debilom i noobom iako me uopće ne zna niti zna kako igram. To nije uredu.

@PhSxX! slažem se. Solo Q je čista kocka i ovisi o timu koje dobiješ. Matchmaking je zbilja loš kada duo Q radiš pogotovo sada pred kraj sezone. Neki se probiju odmah, neki se probiju s masom gameova, neki se ne probiju nikada.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #485 : 30. Listopad, 2013., 17:02 »
Odvratan je taj ranking sistem sa tim jebenim clampovima, logika je sjajna. Pobijedi 10 zaredom da te MOZDA pustimo u gold jer si MOZDA vrijedan toga ali najvjerojatnije nisi.

Ne.
Dobivaj vise nego sto gubis, nemoj ici u preduboke loss streakove, drzi win/loss ratio u pozitivi i sigurno ides u Gold.

Al' ne. Treba se zivcirat, prenapuhavat stvari, krivit druge, ne gledat svoje greske i mislit da zivot nije fer.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #486 : 30. Listopad, 2013., 17:28 »
Gold sam, prijatelju ;)
Nakon tolikog zivciranja dao sam frendu acc, jer eto, ne mogu bit demotean. Sad se on izivljava, dosta je dobar zapravo.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #487 : 30. Listopad, 2013., 17:32 »
Gold sam, prijatelju ;)


I opet ti je stav zakurac sa tendencijom krivljenja drugih, po videnom.

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #488 : 31. Listopad, 2013., 15:36 »
Za sada ti dajem opomenu, nauči se ponašati prema pravilima foruma.

Nisam ja tvoj sin.

I ne, ne dođe mi na isto ako ću dobiti 4x 1 ili 4x 0 zato što bi me ta jedinica stavila u promotion, a 0 neće. I bitno je dali je igra noob friendly ili nije zato što u LoLu skill ide samo do jedne određene razine iza toga sve se svodi na konstruktivno brzo razmišljanje i reflekse u čemu su neki igrači naravno bolji, neki lošiji, a neki se jednostavno ističu. I ne žalim se uopće, došao sam gdje sam htio i boli me briga, ali za razliku od tebe razumijem druge ljude koji imaju slične probleme.

Način na koji pišeš i objašnjavaš te stavlja u grupu onih koji jednako uništavaju LoL Community kao i trolovi te izrazito loši igrači. Pravi igrač i prije svega pravi dobar igrač koji je u Diamondu ili Challenger tieru razumije igru, njezine ljude, probleme, ali i prednosti u sustavu.  Mogu se kladiti da u tom Silveru ima garant boljih igrača od tebe koji bi te potrgali u bilo kojem laneu.

Uvijek su posebno glasni naši ljudi, baš takvi poput tebe, a nisam još nikoga od vas vidio da igra relevantan premade 5v5 ili 3v3 tim, što je u biti i poanta LoL-a - timski rad. Svi se samo nabacuju sa tierovima iz Solo Q, a o teamplayu pojma nemaju. 

Prouči si malo.

http://www.lolsummoners.com/stats/rankings/eune

Nauči se čitati što ti se piše. Rekao sam da je isto da si na 97LP dobivao 3x1, ili na 99LP 2x0 i sa trećim  ušao u promotion, broj mečeva ostaje isti. Da li u silveru ima boljih igrača koji bi me potrgali u laneu.. pa čuj, kvalitetu LoL igrača prvenstveno određuje rating. Jesu li bolji ili ne, čak nije ni relevantno, jer je lane jedna od faza igre, koju ti navodno jako dobro shvaćaš. I da me dobije u laneu, nije važno, jer to ako nije feedanje i slično, čak nije presudno za pobjedu. Lane ovisi o druga dva lane, kao i svaki drugi lane, jer ako jedan pressura, pusha ili gubi ili dobiva, to se odražava na druge laneove.. Ako ja stompam mid, nema potrebe da jungler dolazi, iako je uvijek poželjno da se ganka lane koji je podjednak ili bolji. Što znači da se više pozornosti može dati drugim laneovima. Siguran sam di si toliko dobar igrač, da samo sa supportom kupuješ wardove, i da sve svoje poteze možeš sam semi opravdati i obrazložiti, ako izgubiš tower recimo na midu, zato jer si dobio kill na drugom laneu i slične stvari..

Ta igra koju ti toliko misliš da poznaješ, skriva puno više nego što ti uopće percipiraš. JA kao SoloQ igrač, sa više odigranih mečeva od tebe, i u većem tieru od tebe, sam BOLJI timski igrač, nego ti. Jer ja imam veći rating, LoL je timska igra, samim time ja sam bolji timski igrač nego ti, jer naprosto to je tako. SoloQ kao što znaš ne igra se 1v1, nego 3v3 ili 5v5, što znači da je u svakom obliku timska igra, samo se radi o tome koliko su 5 igrača koji se međusobno ne poznaju spremni surađivati. U čemu sam ja po svakom kriteriju bolji igrač od tebe.

Kada već spominješ relevantni premade, sigurno si ti igrao stotine, pa si pravi čovjek da prosudiš tko je kakav. Premade na ladderu i turnirima, je samo drugačiji vid igranja iste igre, jer ti za to treba 5 ljudi koji će u određeno vrijeme, kroz određeni period igrati zajedno..

 Moj način obraćanja je samo odgovor na tvoje napisane rečenice koje se vrte u krug. Naravno da razumiješ ragere i whinere koji tu po forumu pišu kako je community odvratan, i zapeli su u Elo Hellu i zato su prestali igrati.. Jer ste isti takvi i u igri... Elo Hell ne postoji, a to ti mogu osobno dokazati ako mi ne vjeruješ.

Uostalom, ti sam sebe opravdavaš samome sebi. I nećeš se maknut iz začaranog kruga razmišljanja. Cilj ti je bio gold, došao si u gold, Clap Clap... Lekcije o toksičnosti, communityu, mmru, a pogotvo karakteriziranja igre, i objašnjavanje iste, sačuvaj za one igrače koje ti razumiješ, i hrani njihovu potrebu da elo hell postoji, da oni zaslužuju bolje iako imaju 120 csa po gameu, da su imali 20/1 ahri, završili su 20/8 i izgubili game jer su imali loš tim.. Pričaj im da LoL ima loš MM, da ti je od stotinu odigranih gameova baš ono kad si došo na 99 ptsa i morao si igrati za +0 par gameova bilo iznimno frustrirajuće.

Pošto nikad nismo igrali game zajedno, ne znaš koliko sam toksičan ili nisam, ali ne moramo igrati game zajedno, da bi se vidlo tko je bolji, zato nam je Riot i omogućio rating.. Pa eto, sretno ti bilo u budućim mečevima, možda ako ne budem igrao do idućeg ljeta mi rating dovoljno padne pa budemo isti tier.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #489 : 31. Listopad, 2013., 16:05 »
Kako si samo samouvjeren. I samo da znaš od 96-99 sam dobivao 1 po gameu. Tak da. gg prijatelju. Ako si uistinu toliko dobar koliko tvrdiš. Pozivam te da zaigramo skupa, baš me sad zanima.
« Zadnja izmjena: 31. Listopad, 2013., 16:11 Shazaam »

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: League of Legends
« Odgovori #490 : 31. Listopad, 2013., 23:20 »
Evo poceo LoL nakon 1-2mjeseca prestanka,pao u Bronzu 1 :O
Pa ak nekome treba support,vecinom sam Thresh,nek se javi :P

*

Johnny

  • *
  • 9
  • Fuc* me cuz im famous
Odg: League of Legends
« Odgovori #491 : 03. Studeni, 2013., 14:35 »
igrica je supper alii postajes previse ovisan :S

Odg: League of Legends
« Odgovori #492 : 03. Studeni, 2013., 16:29 »
igra je dobra jedino s ekipom. inace je glupo igrat s hrpom nubova, feedera i AFK-ova. balans isto nije bas za pofalit
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: League of Legends
« Odgovori #493 : 03. Studeni, 2013., 17:07 »
Onaj osjecaj kad imas 4 poljaka u timu :tired:

Odg: League of Legends
« Odgovori #494 : 03. Studeni, 2013., 17:15 »
pa bas to :)) zbog lola sam zapravo i naucio poljski :hihi: dobro, ne da pricam kao poljak, ali osnovno :)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9