HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563961 Hitova
*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: League of Legends
« Odgovori #510 : 17. Studeni, 2013., 11:24 »
Protiv kakvih njubara smo igrali,ja kao supp imao više killova nego Amumu i Wukong zajedno :P
Ja sam supporto frenda(Thresh i MF=GG)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #511 : 21. Studeni, 2013., 18:21 »
Jesu dobre ove nove promjene?

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #512 : 21. Studeni, 2013., 18:56 »
Nisam previše igrao pa nemogu komentirat ali ono za sad meni osobno je ok.


*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #513 : 21. Studeni, 2013., 18:58 »
odlične su.

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: League of Legends
« Odgovori #514 : 21. Studeni, 2013., 19:36 »
Meni problem ja sam support i nmg se naviknut na ove nove iteme...
A masteries mi se restarto i sad mi se neda slagat novi :tired:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #515 : 21. Studeni, 2013., 20:52 »
Jesu dobre ove nove promjene?

EDIT:

Zapravo najbolje da screenshotom demonstriram rezultat promjena:


I da, to je standardni duo-lane support.

Jungle promjene su pomalo promasaj, ali ima mjesta za tweakanje.
Ako neki jungler zaostaje u levelima, slijedeci campovi mu daju 50% bonus EXP dok ne sustigne average level ostalih igraca u matchu.
Jednostavnije, da bi aktivirao taj efekt, mora biti barem jedan level nize od najnizeg igraca u enemy teamu.
Sto se tice promasenih stvari oko novih jungle promjena:
-counterjungling je sad poprilicno besmislen zbog nove EXP mehanike u jungleu i zbog generalno smanjenih EXP nagrada kod monster killova
-jungleri koji trebaju puno farma(Yi, Warwick i svi ostali) su i dalje govna, u novom jungleu se u najboljem scenariju dobije oko 400 golda vise do 13 minute SAMO farmanjem stalno(niti jedan pametan jungler nikad ne bi trebao samo farmat jungle, tako da je to fail)
-promjenjeni Wriggle's Lantern je absolutno noobtrap govno i treba ga izbjegavat(armor i attack speed sami po sebi ne pomazu nista u pravim borbama, samo u farmanju monstera)

Support uloga je isto dozivjela puno promjena, itemi koji daju Gold su sad raznovrsniji i slabije varijante istih se mogu uzeti vec u startu matcha.
Posto ce supporti dobivati dosta vise golda nego u Season 3, bit ce puno znacajniji u teamfightovima.
Najbitnija stvar je zapravo Assist Spree mehanika. Nije kao kill streak, nema nikakvih indikatora za Assist Spree, ali funkcionira na pomalo obrnut nacin.
Ako imate dosta vise assistova od killova, dobivate vise golda od assistova. Sto je veca razlika, to vise golda dobivate za svaki assist.

Jos jedna stvar je vezana za proxy-farming. Gotovo je s tim, hvala kiti.
Vasa vrijednost u goldu kad vas netko ubije sad ovisi o tome koliko farma imate.
Znaci, sad nema veze koliko ste puta zaredom krepali ako imate recimo 150 creepova ubijeno. Ljudi vise nece moci ici 0/7 sa Udyrom, Singedom ili Tryndom i samo split-pushat bez mozga stalno. Mislim, moci ce, ali ce cak i nakon 0/7 vrijedit dosta vise nego prije ako su farmali stalno.

Masteries promjene su... cudne.

Recimo, novi Offense tree je jebeno odlican, bez obzira da li igrac ide u njega samo 9 bodova ili 21.
Dangerous Game je mastery koji vraca 5% health i mane odmah ako ubijete nekog. Na prvi pogled ne znaci puno.
Na drugi pogled znaci da nema vise situacija u kojem ubijete nekog i onda 3 sekunde kasnije krepate jer vas je ubio protivnicki DoT poput Ignitea ili nesto drugo.
Taj 5% heal ce vrlo cesto znacit da necete oboje krepat vise. To malo povecava snowball, al' jebi ga, netko mora pobjedit.
Isto tako, Hybrid champovi(oni koji mogu gradit AD i AP u jednakoj mjeri) su dobili generalni buff zbog promjena u Offense.
Spell Weaving i Blade Weaving medusobno buffaju jedni druge na hybrid champovima, a cinjenica da Armor Penetration i Magic Penetration sad dijele slot isto jako puno znaci za Hybrid champove. Konkretnije, to bi bili Jax, Akali, Kayle i Sotona tj. Teemo od poznatih hybrid champova. Elise bi isto usla u tu kategoriju, ali nju ljudi generalno buildaju tanky-AP ionako.
Gunblade Katarina bi se isto mogla vratit zbog tih Offense promjena. Hybrid penetration masteries, Spell Weaving, Blade Weaving zajedno i Dangerous Game tako da se jos i heala nakon killova.

Novi Defense tree je cista suprotnost, 9 bodova se ne isplati i na samom vrhu su stavili masteries koje su zapravo late-game scaling(5% bonus Armor i Magic Resist, 3% Max HP).
Ono, kojeg vraga mi znaci ici 9 bodova u Defense kao AD carry ili offenzivan mid ako ce mi te masteries na lvl 18 pred kraj matcha dati kojih 10 Armor i oko 60 HP? Beznacajno. Radije 5 bodova u Defense da se uzme Block i Unyielding, pa onda preostala 4 boda na Movespeed i Mana Regen u Utility(3 boda u jednom od njih ovisno o tome kojeg champa igrate).
Ako se moze ici preko 9 bodova u Defense, onda opet postaje solidno. Ali generalno je sjebano sto su stavili late-game masteries na vrh a one koje pomazu ranije u matchu stavili u sredinu Defense treea.

Utility Tree je manje-vise isti kao i u Season 3. Dobra novost je promjenjen Biscuit mastery, koji vam potione pretvara u Biscuits koji healaju isto kao i normalni potioni, ali vam takoder instantno daju 20 health i 10 mane.
Druga stvar je mastery koji vam produzuje vrijeme tijekom koje su potioni u efektu, tako da healate nesto vise.
Ali generalno je u Utility sve ostalo isto - ne isplati se ici vise od 13(za melee supports) ili 17(za ranged supports) bodova u Utility tree.
Recimo, champovi poput Leone i Tarica bi htjeli ici 0/17/13 masteries, dok bi netko poput Janne, Sone i ostalih ranged supporta trebao ici 0/13/17.

Od bitnijih stvari treba navesti da Dragon sad daje vise golda ovisno o tome koliko traje match(i da daje team-wide EXP) i da toweri vise ne daju puni gold svima u teamu(samo onaj koji last-hitta tower dobiva puni iznos).

Hrpica novih itema i sitnih promjena isto. Uglavnom ogroman patch, potrajat ce dok se sve ne iskristalizira.

EDIT:

Skoro zaboravio najbitniju stvar.

Vision promjene.
Maknuli su Oracles, ali zato Pink wardovi imaju neograniceno trajanje, barem dok ih netko ne pocisti drugim Pink wardom ili nekim od Trinketa kojeg svi igraci mogu imati.
Support vise nije jedini koji je zaduzen za wardanje.
Svaki igrac u teamu sad moze staviti maksimalno 3 normalna warda i jedan pink ward u isto vrijeme tijekom matcha.
Znaci, 15 normalnih wardova i 5 pink wardova je moguce staviti po teamu u isto vrijeme na mapi. Za supporta je znaci fizicki cisto nemoguce trositi toliko golda na wardove kao prije u bilo kojoj fazi igre.

Trinketi su isto novi besplatni itemi koje bilo koji igrac moze uzeti na pocetku matcha. Ali posto je jedan od trinketa trenutno iskljucen zbog buga, nisam se previse zajebavao s tim.
Postoje 3 varijante.
Jedan daje ward svakih 60 sekundi, drugi se koristi kao spell koji otkriva sve wardove u podrucju u kojem ga iskoristite, treci vam otkriva neko podrucje na mapi na jednu sekundu(pocetni range je 1100 i povecava se kasnije).
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2013., 21:44 Yuri »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #516 : 23. Studeni, 2013., 12:11 »
Preporuka svima koji igrate ranked - ban Jaxa obavezno, UVIJEK. gg

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #517 : 24. Studeni, 2013., 10:59 »
Preporuka svima koji igrate ranked - ban Jaxa obavezno, UVIJEK. gg

Ili uzmi Renektona ^^


Budem igrao malo više na ovom patchu da dam neko mišljenje. Vidim da svi forsaju double targon metu, ali to će sada u ponedjeljak biti nerfano.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #518 : 24. Studeni, 2013., 11:47 »
jel igro itko onaj one for all? zakon je moram rec. zna li itko dokad to traje? cuo sam da ce se to ukinut uskoro, opet neki kazu da su to gluposti
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: League of Legends
« Odgovori #519 : 24. Studeni, 2013., 11:58 »
jel igro itko onaj one for all? zakon je moram rec. zna li itko dokad to traje? cuo sam da ce se to ukinut uskoro, opet neki kazu da su to gluposti
Igro sam prejebe*o,kad si blitz nemožeš pobječ.Svi te stunaju i povuku.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #520 : 24. Studeni, 2013., 12:21 »
Igrali mi jučer 5 katarina i 5 dariusa.... boleština :D

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #521 : 24. Studeni, 2013., 14:55 »
jel igro itko onaj one for all? zakon je moram rec. zna li itko dokad to traje? cuo sam da ce se to ukinut uskoro, opet neki kazu da su to gluposti

Da si kliknuo na vijest vidio bi da traje do 2.12 :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #522 : 24. Studeni, 2013., 17:36 »
One for all u ovakvoj formi je govno, iskreno. :wildboy:

Originalni one for all, game mode koji je leakao pred par patcheva, je bio na Howling Abyssu.
Nemam pojma sto su mislili kad su odabrali Summoner's Rift za to jer nije ni upola zabavan kao na toj ARAM mapi. 1300 starting gold, sva 3 pocetna skilla, svi u jedan lane i gg.
Ovako odes u queue i nemas pojma jel ce neki debili htjet igrat sa normalnim laneovima ili all-mid, niti imas pojma sto ce enemy team odlucit isto. Pa onda ili farmas ili ides all-mid sa 475 golda i samo jednim skillom, pa treba predugo da akcija zapravo pocne jer 5 ljudi dijeli EXP na svakoj strani.

Dosadno.

Uglavnom, tona ljudi je ostala zapravo razocarana tom promjenom. Riotovci su napisali da ce se vratit u Howling Abyss izvedbi kasnije.
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2013., 17:42 Yuri »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #523 : 24. Studeni, 2013., 18:06 »
Da i partije znaju trajati predugo.

*

TOLAX

  • *
  • 10
Odg: League of Legends
« Odgovori #524 : 26. Studeni, 2013., 01:23 »
Preporuka svima koji igrate ranked - ban Jaxa obavezno, UVIJEK. gg
jax jest jak,ali nasus je mustban,sada gejmovi ne zavrsavaju prije 35min,nasus zasluzuje jos pokoji nerf..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9