HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565951 Hitova
*

eLemEnKrox

  • *
  • 120
  • I see humans, but no humanity
Odg: League of Legends
« Odgovori #540 : 20. Prosinac, 2013., 12:46 »
Ko zeli neka me doda KlimeSaw

Odg: League of Legends
« Odgovori #541 : 01. Siječanj, 2014., 23:18 »
Jugnle Teemo op \:D/
P: PSP GO
Više informacija ----> http://www.hcl.hr/forum/hcl-e-mart/ppsp-go/

*

lapy

  • n00b
  • 1
Odg: League of Legends
« Odgovori #542 : 02. Siječanj, 2014., 01:47 »
Ako ko hoce nek me doda nick je icelapy . Pun mi je kufer vise random ljudi nikako da odigram normalan gejm :P

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #543 : 02. Siječanj, 2014., 11:26 »
Iako obožavam League of Legends, moram priznati da sam jako razočaran namještenim ranked sistemom koji je navodno konstruiran na jedan način, a zapravo blokira igrače, drži ih bez razloga tamo gdje im nije mjesto s ciljem da se LoL promovira kao neka nedostižna Pr0 plays igra bez konkurencije - ne vidim neki drugi cilj.

Naime, već sam nekih dva tjedna na relaciji 85-97 u tieru Gold I, a sad sam dogurao do 99... da... no proces je presmiješan bio.

Prvo na toj relaciji, gameovi su mi izgledali ovako: Win, Lose, Win, Lose, Win, Win, Lose, Lose i tako u krug i na taj način ti pada taj tzv. MMR, a jedini lijek je da dobiješ 3-4 gamea zaredom i onda ti se počne povećavati.

Na žalost, već sam drugi put UVJEREN da je to čista laž i taj MMR sistem i taj winning streak koji uopće ne utječe na to. Dobio sam sada 7 gameova zaredom, a LP bodovi su mi dodijeljeni ovako: +2, +2, +2, +2, +2, +3, + 1. Što u biti pokazuje kako mi se taj MMR NAVODNO počeo povećavati kada sam odjednom dobio 3, ali opet nije dovoljno velik da bi me stavio u promotion, dao mi je +1, smjestio me je u 99 i to samo znači da ću dobiti idući game 0 (ako uopće pobijedim).

Identična stvar mi se dogodila u Silveru I, ali ISTA, gdje moj win streak nije ništa pomogao, a igra me bez razloga držala tamo, iako sam bio 35 gameova u plusu i igrao samo s Gold igračima. Da bi ušao u Gold V iz Silvera I, od 89 bodova pobijedio sam 14 puta zaredom, što je u principu virtualno nemoguće, ali sam imao i sreće i dovoljno skilla da se izvučem - mislim da je sreća igrala najveću ulogu. Što je najjače, onda kada sam došao do 99, iza toga sam dva puta nulu dobio, a tek na trećoj pobijedi me stavio u promotion, a zatim sam pobijedio tri promo gamea jedan za drugim. Vidim da me ista stvar i sada čeka s Platinom V, no sumnjam da ću biti te sreće. :loludara:

Igrao sam puno rang ljestvica u raznim online igrama gdje je bio sličan način bodovanja, ali u nijednoj nije bio taj debilizam da dobiješ 0 za pobjedu, to ni oni ludi Korejci ne stavljaju u svoje grind MMO igre zato što jednostavno nema veze s zdravim razumom.
« Zadnja izmjena: 02. Siječanj, 2014., 11:31 Shazaam »

Odg: League of Legends
« Odgovori #544 : 02. Siječanj, 2014., 23:28 »
Da, baš sam primjetio da si u 3. epizodi sa Elise dobia +2. Nedaj se kralju, nadan se da ćeš uspit uć u Platinum V.

Samo tako nastavi :ave: :ave: :ave:
P: PSP GO
Više informacija ----> http://www.hcl.hr/forum/hcl-e-mart/ppsp-go/

Odg: League of Legends
« Odgovori #545 : 03. Siječanj, 2014., 01:12 »
Pozdrav vec duze  vrijeme igram League of Legends i stvarno mi je dosta debila u timu pa ako je netko raspolozen igrat premade preko skype-a se lijepo dogovorit i igrat u miru na EU NE neka mi se javi u inbux...usput nedavno sam si kupio kha'zix-a pa me zanimaju neki dobri itemi mislim znam i sam slozit klasiku al ipak me interesira i necije tudje misljenje :D

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #546 : 03. Siječanj, 2014., 11:50 »
Pozdrav vec duze  vrijeme igram League of Legends i stvarno mi je dosta debila u timu pa ako je netko raspolozen igrat premade preko skype-a se lijepo dogovorit i igrat u miru na EU NE neka mi se javi u inbux...usput nedavno sam si kupio kha'zix-a pa me zanimaju neki dobri itemi mislim znam i sam slozit klasiku al ipak me interesira i necije tudje misljenje :D

Pogledaj si malo i pročitaj vijest iza videa.

League of Shazaam #2 - Kha'Zix Jungle | HCL.hr

Odg: League of Legends
« Odgovori #547 : 03. Siječanj, 2014., 14:29 »
Hvala za video mada ja iance preferiram igrat na mid ili top lainu jer potrgam mekane champione jedino mi lux i tako neki championi rade probleme

Odg: League of Legends
« Odgovori #548 : 03. Siječanj, 2014., 17:11 »
Bravo Shazaam, još jedan odličan video. Sviđaju mi se tvoji komentari, lijepo objašnjeno, zabavno i stvarno bez zamjerke. Svaka čast, može se naučit dosta toga iz svakog videa i svima ih preporučujem  :ave: :ave:
P: PSP GO
Više informacija ----> http://www.hcl.hr/forum/hcl-e-mart/ppsp-go/

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #549 : 03. Siječanj, 2014., 18:31 »
Hvala :) Evo i ostalima, ako ih nekako zaobiđe:

League of Shazaam #4 - Jungle Aatrox | HCL.hr

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #550 : 03. Siječanj, 2014., 20:45 »
Evo ga, uspio.


Odg: League of Legends
« Odgovori #551 : 03. Siječanj, 2014., 20:48 »
Zaslužia si :thumbs:
P: PSP GO
Više informacija ----> http://www.hcl.hr/forum/hcl-e-mart/ppsp-go/

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #552 : 04. Siječanj, 2014., 18:41 »
Bravo samo tako nastavi,
A sad imaš novi cilj, Diamond Division  :)
I volio bih vidjeti tvoj novi LoL video sa junglerom poput Warwicka ili Udyra

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #553 : 05. Siječanj, 2014., 11:02 »
Sumnjam da ću stići do Diamonda do kraja preseasona, ali svakako ću pokušati - hvala  :piva:


*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #554 : 07. Siječanj, 2014., 20:37 »
Svaka čast man, dođi do Diamonda pa idemo duo u challenger ^^
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9