HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563984 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #615 : 05. Veljača, 2014., 16:40 »
Stvarno zadnji post  - sorry, ali ne razumiješ osnove igre. Možda imaš princip SoloQ igrača, ali timski. To je već druga stvar. Taj problem sam imao i ja, prvih 2000 gejmova samo sam igrao soloq, bez nekog 5v5 tima...i onda sam zadnjih cca 1500-2000 gejmova proveo igrajući timski, od bronze 3 do challenger igrača. Solo TOP je jedini lane u igri kojeg će u većini slučajeva odlučiti jungler. Oprosti, ali ti stvarno nemaš pojma o top-jungle sinergiji onda. Neću više komentirati takve postove, jer stvarno nema smisla.

On a brighter note, mislim da ću do sutra ući u Diamond ako mi cura ne dođe pa budem morao igrati manje :wildboy:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #616 : 05. Veljača, 2014., 17:28 »
Cijelo vrijeme pricam o soloq, genije.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #617 : 05. Veljača, 2014., 18:26 »
Za buduće igraće, top -jungle sinergija je jako važna stvar.

Moj savjet je da igrate do 30og levela, i ne krenete u ranked onda...nego samo igrajte, učite. Ne kupujte ništa do 20og levela, nego štedite pare pa da možete kupiti rune.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #618 : 06. Veljača, 2014., 06:13 »
Za buduće igraće, top -jungle sinergija je jako važna stvar.


Novi igraci ce totalno imati "sinergiju" sa totalnim strancima u soloqueue matchevima.
Zbog takvih izjava imas hrpu kmecavaca na topu od bronce do sub-diamond 1 koji misle da jungler mora stalno ici njima(ispravak - takvi igraci se drze oko low-diamond ratinga u najboljem slucaju i nikad ne stignu do D1).
Cak i ako ides duo, ovih dana je bolje uzimati nesto poput jungle+mid radi duo-roama.
Igrac koji misli da mu bas treba jungler na topu je jednostavno los igrac. To je sve sto se generalno ima za reci o tome.

Sto se tice team-based taktika, cak i pro teamovi nikad(ponavljam, nikad) nisu stavljali specificnu paznju na top+jungle "sinergije". Bili bi previse predvidljivi.
Ako ista, u Season 3 su dominirali teamovi koji su se fokusirali na mid. Lemondogs bi u Season 3 slali junglera mid, pobrinuli se da njihov mid dominira i onda krenuli sa dual-roamom. Dominirali su EU LCS-om zbog toga.
Iz tog razloga su jungleri poput Vi takoder cesto birani - ako mid nije neki hiper-mobilni champ ala Zed/Leblanc, Vi gank na midu kod lvl 6 je cesto bio free kill(jos uvijek je, generalno gledano). S tim da ovih dana ni takva mobilnost ne garantira da nece biti Vi dive-ganka.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #619 : 06. Veljača, 2014., 10:55 »
Nastaviti ću komentirati, jer me stvarno zabavlja tvoje ne znanje :thumbs:


Za buduće igraće, top -jungle sinergija je jako važna stvar.


Novi igraci ce totalno imati "sinergiju" sa totalnim strancima u soloqueue matchevima.
Zbog takvih izjava imas hrpu kmecavaca na topu od bronce do sub-diamond 1 koji misle da jungler mora stalno ici njima(ispravak - takvi igraci se drze oko low-diamond ratinga u najboljem slucaju i nikad ne stignu do D1).
Cak i ako ides duo, ovih dana je bolje uzimati nesto poput jungle+mid radi duo-roama.
Igrac koji misli da mu bas treba jungler na topu je jednostavno los igrac. To je sve sto se generalno ima za reci o tome.

Evo baš sam jučer igrao DUO. Frend koji je bio D1 prošle sezone +90 LP je trenutačno D3 jer ne stigne baš puno igrati. Lik igra u 90% fiddlestick jungler (mislim da je bio n.1  fiddlestick na EUNE). Ja sam bio TOP Renekton vs Lee Sin... i baš mu pričam o tome kako na forumu imam raspravu za top i jungle, i čovjek (znači igra non stop s challengerima, promocija za challenger itd...ove sezone je rekao da ide u challenger samo da uhvati malo vremena, preskače divizije iz D5 u D3) mi isto kaže "TOP ne pobjeđuje TOP igrač, nego jungler". Ja sam zbog njega imao 1/0/1 i 80 cs prije 10 minute, a njihov Lee Sin je imao 50 cs i 0/2/1 jer je pomogao na midu dok se vraćao.

Ja sam imao 200 cs u 23 minuti i 3/0/2, s brutalizer,sunfire,spirit visage itemom. Znači ja sam doslovno ušao u njih 5, i spamao laugh. Prije nego bih uključio ult. Znači, ako moram birati između nekog na forumu za kog vjerujem je samo teorija, no game experience, i par ljudi koji su D1 i Challenger...sorry, biram ove druge.

Kad ja igram DUO, onda sve ovisi, ako sam fp ili lp, ako sam prvi pokušavam uzeti MID s time da mi netko drugi picka, a ako sam zadnji onda mi je svejedno, jer je moguće carryati s svake pozicije. Samo je s neke lakše :)

Sto se tice team-based taktika, cak i pro teamovi nikad(ponavljam, nikad) nisu stavljali specificnu paznju na top+jungle "sinergije". Bili bi previse predvidljivi.
Ako ista, u Season 3 su dominirali teamovi koji su se fokusirali na mid. Lemondogs bi u Season 3 slali junglera mid, pobrinuli se da njihov mid dominira i onda krenuli sa dual-roamom. Dominirali su EU LCS-om zbog toga.
Iz tog razloga su jungleri poput Vi takoder cesto birani - ako mid nije neki hiper-mobilni champ ala Zed/Leblanc, Vi gank na midu kod lvl 6 je cesto bio free kill(jos uvijek je, generalno gledano). S tim da ovih dana ni takva mobilnost ne garantira da nece biti Vi dive-ganka.

Ti sada govoriš o PRO timovima, tj. o igrama na the highest-mount everest-high ELOu. Tu se igra na principu da se zamijeni top i bot, kako bi bio 2vs1 lane. U tom segmentu igre taj solo igrač će na početku ići s junglerom jer prvi wave nema šanse da se približi CSovima na svom lejnu. S time da se onda preferira ranged support jer je lakše pushati, a i ovisi koja strana, pokušava se postići to da se 2vs1 vrši dole na botlejnu, jer je taj turret lakše za ispušati nego mid i top turret. I to je mjesto gdje (ako gledaš NA scenu) se promijenilo sve zbog KR i Cloud9 koji je implementirao asia princip igre na NA scenu, a timovi se nisu znali tome prilagoditi.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #620 : 06. Veljača, 2014., 11:38 »
Mogao bi i ja nabrajat rasprave koje sam imao sa Diamond 1 i Challenger igracima sa EU East i West.
Redovno sam igrao matcheve u drustvu sa ljudima koji su drzali #1 poziciju na EU East mjesecima u Season 3, zavrsili sezonu na prvoj poziciji. Kao igrac se smatram prosjecnim jer jednostavno nemam toliko vremena za igranje. Ali imam vremena za gledat matcheve dok radim nesto trece i pratim scenu generalno. Bez problema mogu drzat korak u raspravama sa igracima koji su nekoliko Tierova vise od mene.
A kad bi uspio napokon igrat, primjerice mirror match Katarina vs Katarina protiv nekog tko je bio Diamond V, dobivao sam, ne samo match nego i lane. Cisto jer sam kao mehanicki slabiji igrac se ipak znao koordinirati pravilno sa teamom, znao koji mi je posao, znao sto mogu/trebam buildat s obzirom na okolnosti i protivnike, bez obzira na poziciju. Igras sa/protiv jebenih Challengera i Diamonda bez problema tada.
Ali to je ono "moj frend je jaci". Cemu preseravanje time?

No uglavnom, da to kazem sto jasnije mogu:
 "TOP ne pobjeđuje TOP igrač, nego jungler" - ako se pojavi na topu.
Isto pravilo vrijedi i za mid i za bot - jungler dobije taj lane za njih ako uspjesno izvede gank, dva, tri.
Kao dodani bonus, ako jungler uspije nafeedat mida ili bot, dobiva roaming mida i/ili vecu kontrolu nad zmajem.

Posao topa je bit sposoban dobit ili odrzat lane sam za sebe. Sto je tu tesko shvatit? Ti iskreno tvrdis da je to krivo?
Jednostavno je najizoliraniji lane i generalno nema toliko pogodnosti da ga se nafeeda rano kao sto bi bilo da jungler snowballa mid ili bot.
Ti si kao Renekton bio nafeedan ko isus? Ok. Uzmi u obzir da je ostatak teama drzao(ili dobivao) svoje laneove dovoljno dobro da si ti mogao zadrzat svoj neunistivi status. Radili su to bez junglera. Inace bi ti bio solo nafeedan, a enemy team te ipak zgazio jer si samo jedan champ. Tu vidim vise stvari za pohvalu kod mida i bota u tvom teamu nego kod tebe, koji si se nafeedao zbog junglera.
Moze tebi jungler stalno dolazit top i feedat te, ali to nece nista previse znacit ako ti ostali laneovi izgube masivno zbog toga.
Ostavljas jungleru da prosudi o tome.
Ako nisi sposoban to sam radit do neke mjere, teret si za team i nemas sto radit na topu.

Ne znam zasto istices Renektona u tom matchupu jer je to valjda najstabilniji top trenutno u igri.
Imas visok base damage, imas sustain ako dobro balansiras fury, ne koristis resurse, imas stun,, imas armor debuff, imas potencijalni double gap-closer za koji ti ne treba meta, imas AoE damage za pushanje lanea. Imas ama bas sve i mozes buildat skoro sve sto zelis na njemu.
Ako imas pola funkcionalnog mozga sa Renektonom, dominirat ces u vecini slucajeva. Renekton prakticki nema nepogodnih matchupa trenutno, u najgorem matchupu ce jednostavno igrat pasivno.

Uz to, govorio sam o SVEMU cisto u soloqueue scenariju dok ti nisi spomenuo da je timski drukcije. lol
Rasprava uopce nije bila o team ranked, cijelo vrijeme je bilo o soloqueu. Niti sam ulazio u team ranked dok ti nisi to poceo iz nekog razloga forsat.

A o team-based matchevima opet lupas. Bez razmisljanja. Normalno da spominjem vrh-vrhova jer su ti ljudi s razlogom na vrhu. Znaju sto jebeno rade i sto se treba radit.
Nikakve veze sa ulogom topa i dalje - ako je u direktnom 1v1 scenariju, mora dominirat ili biti na jednakoj razini. Jungler(ili tko je vec shot-caller u teamu) sam prosuduje gdje ce ici i top ne moze, ne smije racunati na njega za win u laneu. Jungler moze odlucit lane, bilo koji, ne samo top.
Cak i u 2v1 scenariju, pro teamovi cesto jednostavno prepustaju obliznje jungle campove tom laneru, a jungler je ipak gankao laneove gdje je vidio bolje prilike.

Tvrdit da topu treba jungler da bi odlucio lane samo izroduje hrpu kmecavaca koji stalno placu za gankovima.

Cloud 9 nije koristio Asia princip. Cak i C9 igraci su izjavili da ih iritiraju te izjave. Ono sto C9 radi je svjesna timska dominacija. Gledali su gdje mogu dobit nesto sto pomaze cijelom teamu, dok su se losiji teamovi poput CLG fokusirali na to da nafeedaju specifican lane. Fnatic i Lemondogs su radili istu stvar kao C9 na EU sceni. Gledali su gdje mogu prvi uzeti neki objective, gdje jungler moze uzet killove i snowballat nesto umjesto da samo brani kao u recimo 2v1 situacijama. Ako i spuse neki tower, odmah ce uzet drugi. Ako spuse zmaja, uzimaju tower.
To nije ekskluzivno Asian nacin igre, to su osnove igre koje u NA sceni u to vrijeme jednostavno jako puno teamova nisu pratili(NA je u S3 ionako bio dva koplja ispod EU i Azije).
U S4 C9 i ostali teamovi vise ne dominiraju toliko jer se mentalitet promjenio. Cak i novi teamovi na EU sceni tjeraju iskusnjare poput Fnatic da se posteno oznoje. Dignitas je dobio C9, cak i TSM koji nikad nisu dobili protiv C9 su napokon dobili win protiv nijh.
Zasto? Jer su preuzeli isti mentalitet - uzmu objective cim vide priliku za to, a ostatak vremena se trude da ne ostave prilike za enemy team da napravi isto.
Uz to, taj rani snowball je oslabljen zbog manje turret golda i teamovi se fokusiraju vise na rane zmajeve.
Idealan primjer:
Dignitas level 1 Dragon! NA LCS 2014 Dignitas vs CLG

No, idem previse u stvari koje nemaju veze sa originalnom temom.

Mozes slobodno nastavit. Sto dalje ides, to sam zapravo vise uvjeren da je u Diamond zapravo lako doci, jer takve izjave sam cuo i u starim danima u Silveru.
« Zadnja izmjena: 06. Veljača, 2014., 11:47 Yuri »

Odg: League of Legends
« Odgovori #621 : 06. Veljača, 2014., 12:48 »
evo kako vidim da su se tu LoL strucnjaci okupili, da jos nesto pitam :
ja volim igrat volibeara (najdrazi mi je champ), di vrijedi njega igrat, kakav role i zasto?
prije nego sam poceo igrat s ovom ranked kombinacijom (solotop tank, jungle asasin, mid ap, adc ranged bot i supp bot), jednostavno sam igrao kombinaciju top dps i tank, mid ap, bot dps i tank. zbog te kombinacije sam jednostavno otisao s dps-om na lane, davao sam mu pun kurac kilova u early-gameu, imao sam puno cs-a, kilova i asista itd. pa se zato pitam : zasto se na rankedu onda forsira ta ranked kombinacija? po cemu je to bolje od tank+dps/mid/tank+dps ?

@shaazam, nije ovo nuzno ali ako si dobre volje i ako nemas ideje o kom champu ces radit vid : noc, talon, khazix i rengar su mi najdrazi dps-ovi, ali u rankedu se oni igraju jungle (kolko sam skuzio). a ja neznam igrat jebeni jungle :wildboy: bi li mogao napravit vid kako igrat jungle s tim champovima? znam, mogu otic na yt i trazit ali preferiram tvoje vidove
« Zadnja izmjena: 06. Veljača, 2014., 12:50 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #622 : 06. Veljača, 2014., 13:50 »
No uglavnom, da to kazem sto jasnije mogu:
 "TOP ne pobjeđuje TOP igrač, nego jungler" - ako se pojavi na topu.
Isto pravilo vrijedi i za mid i za bot - jungler dobije taj lane za njih ako uspjesno izvede gank, dva, tri.
Kao dodani bonus, ako jungler uspije nafeedat mida ili bot, dobiva roaming mida i/ili vecu kontrolu nad zmajem.

Postoji razlog zašto TOP pobjeđuje jungler. Kao MID igrač, znači kao netko tko ima 2000+ gejmova samo na MIDu, mogu ti normalno reći da je 5x lakše napraviti kill na MIDu bez pomoći junglera nego na TOPu. Što se tiče Katarina, s njom imam parsto gejmova, i stoji ono što si rekao - kordinacija je najvažnija. Dobra Katarina može pobijediti protiv cijelog CC teama ako je dobro koordinirana s teamom. Dapače, previše puta je katarina nafidana - pa izgubi game. Zato što nije koordinirana s timom.

Posao topa je bit sposoban dobit ili odrzat lane sam za sebe. Sto je tu tesko shvatit? Ti iskreno tvrdis da je to krivo?
Jednostavno je najizoliraniji lane i generalno nema toliko pogodnosti da ga se nafeeda rano kao sto bi bilo da jungler snowballa mid ili bot.
Ti si kao Renekton bio nafeedan ko isus? Ok. Uzmi u obzir da je ostatak teama drzao(ili dobivao) svoje laneove dovoljno dobro da si ti mogao zadrzat svoj neunistivi status. Radili su to bez junglera. Inace bi ti bio solo nafeedan, a enemy team te ipak zgazio jer si samo jedan champ. Tu vidim vise stvari za pohvalu kod mida i bota u tvom teamu nego kod tebe, koji si se nafeedao zbog junglera.
Moze tebi jungler stalno dolazit top i feedat te, ali to nece nista previse znacit ako ti ostali laneovi izgube masivno zbog toga.
Ostavljas jungleru da prosudi o tome.
Ako nisi sposoban to sam radit do neke mjere, teret si za team i nemas sto radit na topu.

Ti ne shvaćaš. Nikako ne shvaćaš.

Znači, kada jungler dolazi na top na lv 3 on u prosjeku  dođe u 2:50 - 3:05 (nekada 3:10, ali onda je loš ili je imao neki okršaj ili tko zna što). Ako on tebi da prvi kill gore na TOP-u, to u većini slučajeva znači da čak i da ne dolazi više to je gg, jer ćeš ti pobjeđivati. Evo primjer sada Garen vs. Shyvana. Garen je dobio FB na lv 4 jer je njihov Yi genkao, i on je bio noćna mora. Nije ga se moglo više ubiti nakon 10-te minute. Što smo napravili?

Rekli Shyvani da nastavi farmati, pusti turret, a mi smo za to vrijeme uzeli drake, bot turret i mid turret. S time da sam ja igrao protiv Yasuoa koji je bio blagi očaj (bio sam Orianna). Oni su do mid-gejma bili jači, ali onda je njihov top počeo throwati zato što bi išao 1vs5 jer je bio nafidan pa je mislio da je bog i batina.

Ne znam zasto istices Renektona u tom matchupu jer je to valjda najstabilniji top trenutno u igri.
Imas visok base damage, imas sustain ako dobro balansiras fury, ne koristis resurse, imas stun,, imas armor debuff, imas potencijalni double gap-closer za koji ti ne treba meta, imas AoE damage za pushanje lanea. Imas ama bas sve i mozes buildat skoro sve sto zelis na njemu.
Ako imas pola funkcionalnog mozga sa Renektonom, dominirat ces u vecini slucajeva. Renekton prakticki nema nepogodnih matchupa trenutno, u najgorem matchupu ce jednostavno igrat pasivno.

Najstabilniji top...je među najstabilnijim, ali mundo says hi :D

Uz to, govorio sam o SVEMU cisto u soloqueue scenariju dok ti nisi spomenuo da je timski drukcije. lol
Rasprava uopce nije bila o team ranked, cijelo vrijeme je bilo o soloqueu. Niti sam ulazio u team ranked dok ti nisi to poceo iz nekog razloga forsat.

A o team-based matchevima opet lupas. Bez razmisljanja. Normalno da spominjem vrh-vrhova jer su ti ljudi s razlogom na vrhu. Znaju sto jebeno rade i sto se treba radit.
Nikakve veze sa ulogom topa i dalje - ako je u direktnom 1v1 scenariju, mora dominirat ili biti na jednakoj razini. Jungler(ili tko je vec shot-caller u teamu) sam prosuduje gdje ce ici i top ne moze, ne smije racunati na njega za win u laneu. Jungler moze odlucit lane, bilo koji, ne samo top.
Cak i u 2v1 scenariju, pro teamovi cesto jednostavno prepustaju obliznje jungle campove tom laneru, a jungler je ipak gankao laneove gdje je vidio bolje prilike.

Na LCSu pickaju TOPove koji ne trebaju puno golda da bi bili korisni, primjer mundo-renekton-malphite. Zato oni idu kao tank. S time da ako dobiju koji free kill onda im je to ogromni bonus.

Tvrdit da topu treba jungler da bi odlucio lane samo izroduje hrpu kmecavaca koji stalno placu za gankovima.

Ne, ja ne plačem za gankovima. Ali evo, danas sam naprimjer izgubio top (Darius vs. Mundo) jer je njihov J4 došao 2x prije lv 6 gore, i Mundu više nisi mogao ništa. Jungler je winao TOP, i kasnije je taj Mundo donosio prevagu.

Cloud 9 nije koristio Asia princip. Cak i C9 igraci su izjavili da ih iritiraju te izjave. Ono sto C9 radi je svjesna timska dominacija. Gledali su gdje mogu dobit nesto sto pomaze cijelom teamu, dok su se losiji teamovi poput CLG fokusirali na to da nafeedaju specifican lane. Fnatic i Lemondogs su radili istu stvar kao C9 na EU sceni. Gledali su gdje mogu prvi uzeti neki objective, gdje jungler moze uzet killove i snowballat nesto umjesto da samo brani kao u recimo 2v1 situacijama. Ako i spuse neki tower, odmah ce uzet drugi. Ako spuse zmaja, uzimaju tower.

C9 je  izdominiraio NA scenom baš zato što je imao pristup kakav nitko na NA nije navikao.

To nije ekskluzivno Asian nacin igre, to su osnove igre koje u NA sceni u to vrijeme jednostavno jako puno teamova nisu pratili(NA je u S3 ionako bio dva koplja ispod EU i Azije).
U S4 C9 i ostali teamovi vise ne dominiraju toliko jer se mentalitet promjenio. Cak i novi teamovi na EU sceni tjeraju iskusnjare poput Fnatic da se posteno oznoje. Dignitas je dobio C9, cak i TSM koji nikad nisu dobili protiv C9 su napokon dobili win protiv nijh.
Zasto? Jer su preuzeli isti mentalitet - uzmu objective cim vide priliku za to, a ostatak vremena se trude da ne ostave prilike za enemy team da napravi isto.
Uz to, taj rani snowball je oslabljen zbog manje turret golda i teamovi se fokusiraju vise na rane zmajeve.
Idealan primjer:
Dignitas level 1 Dragon! NA LCS 2014 Dignitas vs CLG

To je prilagođavanje NA mete na EU i ASIA. Jer se i EU prilagodila ASIA zbog WC gdje su svi KR, CHINA i tkoznaji timovi dominirali.


Mozes slobodno nastavit. Sto dalje ides, to sam zapravo vise uvjeren da je u Diamond zapravo lako doci, jer takve izjave sam cuo i u starim danima u Silveru.

Pa ja kažem da je bronze-silver-gold-platinum == tutorial.

Znači, ja sam prošle sezone iz S2 došao u D5 i onda stao. Igrao DUO s goldovima itd. da dignem par frendova, i MMR mi je opao. Na ovim promocijskim sam odigrao 7-3 s frendom koji je bio Platinum 4. Završio sam u S1. RIOT op. Jer ne bih imao ništa protiv da sam S1 i da igram protiv silver-a i golda, ali S1 i igrati samo protiv platinum (u S4, ne S3) je bila komedija. MMR na razini G3 do P4 (otprilike). U 3 dana sam došao iz S1 u G3, onda sam u par dana došao iz G3 u P5, a evo malo odigrao ovaj tjedan i trenutačno sam P2, s time da dobivam i dalje +20-33 po WINu.

I meni je to tutorial. Zašto kažem tutorial? Zato što mehanički, i object-wise ekipa je užas. Još uvijek će radije ganjati kill nego uzeti turret. Baš u ovom prošlom  gejmu ja i Shyvana uzimamo TOP turret , a njihov Yasuo bježi u našoj jungli. Ona je krenula na njega, ja sam joj pingao 10x da se vrati na turret, zato što taj turret >>> kill na yasuo koji nije za shutdown.

Kasnije smo preko tog istog uništenog turreta prodrijeli na tu stranu i sjebali ih, i uzeli barona.

Evo jedan primjer, svih 10 partija je DUO s cimerom koji je u S3 bio Silver 1. Uzeo sam account od frenda koji je prošle sezone bio B1, i odigrao 10 promocijskih. Rezultat == http://i.imgur.com/OPLYraJ.jpg

Jedino kada smo izgubili to je zato što stvarno naš jungler nije htio pobijediti, bježao bi, pa umirao. A prvi game s Katarinom je bila Katarina-Sivir botlane ja i cimer troll mode on.

EDIT: Imam i na EUW jedan account na kojem ne igram, bio je prošle sezone G2 s visokim MMRom, a ove još nisam stigao odgirati (tek jedan gejm, 1-0)...ali razlika EUW gold i EUNE gold..ne postoji.
EDIT: Ja i dalje mislim da dobar MID vrijedi najviše u timu. Ja recimo preferiram Oriannu ove  sezone, trenutačni W/L mi je 33-17 (66%) s KDA 7,6 / 3,7 / 10 i 203,8 cs/game. Što nije uopće loš kda za 50 gejmova.

evo kako vidim da su se tu LoL strucnjaci okupili, da jos nesto pitam :
ja volim igrat volibeara (najdrazi mi je champ), di vrijedi njega igrat, kakav role i zasto?

Moj savjet bi ti bio jungle. Ili TOP. Dosta ljudi ga podcijene na topu pa izgube lejn od njega.

prije nego sam poceo igrat s ovom ranked kombinacijom (solotop tank, jungle asasin, mid ap, adc ranged bot i supp bot), jednostavno sam igrao kombinaciju top dps i tank, mid ap, bot dps i tank. zbog te kombinacije sam jednostavno otisao s dps-om na lane, davao sam mu pun kurac kilova u early-gameu, imao sam puno cs-a, kilova i asista itd. pa se zato pitam : zasto se na rankedu onda forsira ta ranked kombinacija? po cemu je to bolje od tank+dps/mid/tank+dps ?

U normalu rijetko naletim na 2-1-2 lejn, ali ako imaš jungler-a, ti možeš pobrati njihove campove i imati level advantage. Može winati 2-1-2, bez problema, dapače...ali ljudi ovo forsaju zato što ako ti igraš na botu tank+dps vs adc i supp, i ne dobijete killa..a njihov adc samo farma farma, nakraju on će imati veći farm od vas, a njihov support vjerojatno ima gp iteme i imati će isto dobre iteme, što dugoročno gledajući - vi gubite.

@shaazam, nije ovo nuzno ali ako si dobre volje i ako nemas ideje o kom champu ces radit vid : noc, talon, khazix i rengar su mi najdrazi dps-ovi, ali u rankedu se oni igraju jungle (kolko sam skuzio). a ja neznam igrat jebeni jungle :wildboy: bi li mogao napravit vid kako igrat jungle s tim champovima? znam, mogu otic na yt i trazit ali preferiram tvoje vidove

Ne znam da li ima video s Kha Zixom, ali ako nema, neka napravi njega, jer stvarno rastura tog Kha Zixa, bilo mid top ili jungle :)
Inače, Talon se igra i mid, kao i kha...kha može i top, kao i rengar...što se tiče, znao sam vidjeti NOC na topu, ali ne savjetujem.
« Zadnja izmjena: 06. Veljača, 2014., 13:58 X-Plosiv »
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: League of Legends
« Odgovori #623 : 06. Veljača, 2014., 20:55 »
Eto sad igram gejm gdje dva u timu imaju smite -.-

Odg: League of Legends
« Odgovori #624 : 06. Veljača, 2014., 21:54 »
Evo jedna s Dominiona protiv botova :) mozda mogu bolje al ja sam zadovoljan :piva:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #625 : 07. Veljača, 2014., 15:42 »

khazix i rengar su mi najdrazi dps-ovi, ali u rankedu se oni igraju jungle (kolko sam skuzio). a ja neznam igrat jebeni jungle :wildboy: bi li mogao napravit vid kako igrat jungle s tim champovima? znam, mogu otic na yt i trazit ali preferiram tvoje vidove

3 Minute Kha'Zix Guide - How to Jungle Kha'Zix - League of Legends Challenger Player - Xvs

3 minute vid guide za Kha'Zixa, radio Challenger-ranked igrac, specificno za jungle.
Rune, masteries, jungler paths, maxanje skillove, preferirane evolucije, sve.

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: League of Legends
« Odgovori #626 : 08. Veljača, 2014., 12:35 »
Dali da kupim Nami?

Odg: League of Legends
« Odgovori #627 : 08. Veljača, 2014., 16:15 »
Shazzaam kad ce video sa LoL-a jbt. :chair: Cekam cijeli je**ni tjedan za taj video. :( :tired: :wildboy:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #628 : 08. Veljača, 2014., 17:16 »
Može mi netko reć zašto gubim više LP-a nego što dobim sa winom? Npr izgubim 22 a winam 15. Prije mi se to nije baš događalo pa pitam.


Odg: League of Legends
« Odgovori #629 : 08. Veljača, 2014., 18:31 »
Dali da kupim Nami?
nami je support
znas igrat supporta? igras li 100% timski? stavljas li potrebe svog tima ispred svojih? ako da, uzmi si nami pa probaj
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9