HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564107 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #675 : 01. Ožujak, 2014., 10:38 »
Post s RP je obrisan kao što će biti i svaki sljedeći u kojemu se nalazi link za besplatne bodove.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #676 : 01. Ožujak, 2014., 13:38 »
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #677 : 04. Ožujak, 2014., 08:05 »
Team Builder Beta je od jutros aktivna na EU East, test faza od 2 dana.

Ukratko, odaberete champa i ulogu u kojoj zelite igrati tog champa i stavit ce vas u team koji ima tu ulogu slobodnu.
Uz to, mozete sami definirati koji raspored uloga zelite. Zelite all-mid? Nema problema, stavite 5 istih uloga i dati ce vam te igrace.

Team captain sam odlucuje da li mu team composition odgovara. Ako recimo netko zeli igrat AD carry Leblanc, team captain moze kickat tog igraca ako mu se ne svida, ali kickani igrac ne dobiva nikakvu kaznu. Taj igrac jednostavno nastavlja dalje traziti teamove i eventualno ce naici na team captaina kojem to odgovara.
Nema restrikcija oko toga sto smijete gdje igrati, sve ovisi o team captainu.

Rula. Nadam se da ce nakon ove bete to sto prije uvesti kao trajni feature jer je nesto najbolje sto se moze dogoditi za LoL.
Zelite igrat nekog champa u nekoj ulozi bez da se prepirete s drugim igracima oko toga? Ovako mozete bez ikakvih problema.

Odg: League of Legends
« Odgovori #678 : 05. Ožujak, 2014., 00:27 »
Team Builder Beta je od jutros aktivna na EU East, test faza od 2 dana.

Ukratko, odaberete champa i ulogu u kojoj zelite igrati tog champa i stavit ce vas u team koji ima tu ulogu slobodnu.
Uz to, mozete sami definirati koji raspored uloga zelite. Zelite all-mid? Nema problema, stavite 5 istih uloga i dati ce vam te igrace.

Team captain sam odlucuje da li mu team composition odgovara. Ako recimo netko zeli igrat AD carry Leblanc, team captain moze kickat tog igraca ako mu se ne svida, ali kickani igrac ne dobiva nikakvu kaznu. Taj igrac jednostavno nastavlja dalje traziti teamove i eventualno ce naici na team captaina kojem to odgovara.

Nema restrikcija oko toga sto smijete gdje igrati, sve ovisi o team captainu.

Rula. Nadam se da ce nakon ove bete to sto prije uvesti kao trajni feature jer je nesto najbolje sto se moze dogoditi za LoL.
Zelite igrat nekog champa u nekoj ulozi bez da se prepirete s drugim igracima oko toga? Ovako mozete bez ikakvih problema.

Dal se mora bit ranked(30 lvl.) za uc u betu? :solidus: Jer ja sam upravo na 28.
« Zadnja izmjena: 05. Ožujak, 2014., 00:28 fico2112 »
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #679 : 06. Ožujak, 2014., 21:05 »
Mislim da svi mogu to probati, ali ionako je sranje olololol. Čekanje preko pet minuta za igru zato jer nitko neće supporta igrati. Jednostavno je bolje otići u draft pick i dogovoriti se nego taj team builder.

Nego, ovaj ranked nema smisla dok Riot ne počne davati perma ban ili za sve koji namjerno odu iz matcha. Zadnje četiri što sam igrao, sve su završila ili 3-4vs5. Alternativno, neka smanje gubitak bodova za izgubljeni tim. Izgleda da će ovaj community zauvijek biti najveće sranje, a to je popriličan pothvat kada se pogleda da postoje igre poput CoDa, CSa i Dote.

Odg: League of Legends
« Odgovori #680 : 06. Ožujak, 2014., 23:06 »
evo kakve sam ja srece, nisu isli ljudi afk ali su trolali/feedali. od zadnjih 8 gejma koja sam igro, 6 puta za redom izgubio i sad 2 puta pobijedio :piva:
samo me cudi kako taj LP funkcionira. bio sam na 0 LP i izgubio 4 puta za redom pa nisu izbacili iz divizije. sad kad sam 2 puta pobijedio, imam negdje 47 LP, cudno kako sam tako puno dobio. kakvi su kriteriji za dobivanje/gubljenje LP-a uopce?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #681 : 06. Ožujak, 2014., 23:13 »
To ti ovisi o tvom MMR-u, ali nisam siguran jel se može ikako pogledati da vidiš koliki ti je.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #682 : 06. Ožujak, 2014., 23:47 »
Mislim da svi mogu to probati, ali ionako je sranje olololol. Čekanje preko pet minuta za igru zato jer nitko neće supporta igrati. Jednostavno je bolje otići u draft pick i dogovoriti se nego taj team builder.


Cekas "5 minuta" i igras sto zelis, ili cekas krace za blind/draft normal pa gledas kako se par mulaca pravda oko laneova i na kraju igras match od 20 minuta koji zavrsava sa lossom zbog tih pizdeka.

Sto ti zvuci bolje?

Cekanje 5 minuta je pretjerivanje.
Bez obzira koju sam poziciju odabrao tijekom trajanja bete na Eastu, nikad nisam cekao duze od 2-3 minute da me ubaci u neki team. Vecinom sam spammao mid i support. Ako unutar minute team u koji bih upao nije bio ready, jednostavno bi kliknuo "find new group" i ubacilo bi me u drugu grupu.

Igrao sam sto sam htio i nije bio niti jedan match sa trollom, afk ili svadanjem oko roleova u tih 48 sati sto je bilo aktivno na EU East.
Svi su bili na roleovima koje su zeljeli i igrali champove koje su zeljeli pa je generalna atmosfera u matchevima bila puno, puno ugodnija nego inace.
Bas ono, chill i gust.


I kmecanje oko communitya mi je vec pateticno s tvoje strane. Stalno kmecis da je neki vrag smece, da ima AFK blabla.
Problem je u tebi. Problem je uvijek u bilo kome tko samo ranta. Ako stalno pokusavas igrat i uvijek nesto krene lose, jedina konstanta u svemu tome si ti.
Uvijek gledas na negativno i sanse za preokret matcheva ti prozuje pred ocima.
Udi u nesto sa negativnom predispozicijom i tako ce i zavrsit. Moras bit dovoljno dobar da se sam izneses iz tih toksicnih ratinga, sto je izgleda problem, jer je iz nekog razloga uvijek netko drugi kriv.

Uvedu queue koji bi trebao omogucit da igras sto god zelis bez ikakvog pritiska i svade s drugima - smece ti je.
Igras ranked - smece ti je.
Community - smece ti je.

Kojeg isusa igras dalje i gubis vrijeme uopce ako ti je sve smece? Cisto da bi mogao jos prigovarat? Ima vec dovoljno takvih, ne treba vise.

Odg: League of Legends
« Odgovori #683 : 07. Ožujak, 2014., 09:39 »
Jel ima..itko da je preko gold 5 i da zeli igrat duo que,,.Da me PM i ako su na eune da me add nick . shramble
Molim bez boostanih accova

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #684 : 07. Ožujak, 2014., 10:55 »
Ja znam par mojih frendova koji su čekali po 30 minuta. A i vidim na redditu da je dosta njih isto čeka pun klinac.

Ja sam čekao oko 10 minuta jednom, i rekao ne hvala. Lakše mi je invite 4 frenda i igrati, ili ići random ako mi se igra normal. \:D/
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #685 : 07. Ožujak, 2014., 11:19 »
Yuri, čovjek sveznalica, stup communitya, suigrač kakvog bi svaka mati poželjela. Lik koji svojim sa znanjem o igri može igrati u LCS-u, ali nažalost nije tamo.

Ali da ti odgovorim. Dva puta sam išao na westu u team builder s prijateljem i uvijek se čekalo supporta preko pet minuta pa nismo nijednom odigrali. Meni dovoljno da mi postane smeće. Nakon što nam se nije dalo čekati više, ošli smo u normal pick i gle čuda, sve se dogovorili u manje od minutu. Dovoljno je bilo samo normalno napisati i zamoliti može li se igrati taj i taj lane.

Što se tiče mog kmečanja oko communitya, i dalje ću srati sve dok ima igrača koji misle da ih je bog poslao u igru i da nakon gledanja jednog LCSa mogu igrati kao dotični igrači. No, najbolje od svega, ti točno znaš tko je kriv i zašto.

I da, lošim igračima treba srati, ako naprave glupi potez treba ih ukazati na to, pa makar i napisati da je moron ako ne shvaća što je učinio. No, ako njegov ego to ne može podnijet i zbog toga ode AFK, da, taj igrač je razlog zašto je community sranje jer će doći opet nekome drugome u match, raditi pogreške i svaki puta otići kada mu se ukaže na njih. Ja kada napravim pogrešku uvijek napišem da sam kriv, ali isto tako sam i prvi koji će početi srati drugima ako feedaju iz nekog razloga, love killove umjesto fokusiranja na objektive ili ako netko kaže da ima visok ping nakon što mu je i u prošloj igri bio takav pa se samo pokupi iz matcha.

Svatko može imati loš dan i to shvaćam, ali kada liku daš poziciju koju želi igrati i tada još bude loš, pa nakon što nafida ode, onda sam opet ja kriv isto?

A ovo za preokret. Budi bez brige. Upravo zato što sam i srao većinom te s ostatkom tima ukazivao na pogreške te se ispričavao na svoje, dosta puta smo tako preokrenuli match. Zadnji primjer je bila Akali koja je igrala protiv Ziggsa i gubila lane, te mu u početku dala tri killa. Prvo se lik naljutio kada smo mu srali oko toga, ali je shvatio da treba igrati defanzivnije i čekati junglera i bot da mu pomogne. Nakon što je pokupio nekoliko killova, kasnije je on nosio igru i došli smo do pobjede. Tako da, sorry, ali ponekada nisi uvijek u pravu. I da, silver 2 sam i ne smatram se pro igračem, no glupe poteze uvijek mogu vidjeti. A igram zato što s normalnim ljudima bude zabavno igrati, samo treba naići na takve.
« Zadnja izmjena: 07. Ožujak, 2014., 11:23 snowblind »

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #686 : 07. Ožujak, 2014., 14:44 »
Što se tiče mog kmečanja oko communitya, i dalje ću srati sve dok ima igrača koji misle da ih je bog poslao u igru i da nakon gledanja jednog LCSa mogu igrati kao dotični igrači.

Isto ti je, od Bronze 5 do Challengera koji mogu rejđati. Nije ovisno o ELOu, nego o stavu čovjeka.

I da, lošim igračima treba srati, ako naprave glupi potez treba ih ukazati na to, pa makar i napisati da je moron ako ne shvaća što je učinio. No, ako njegov ego to ne može podnijet i zbog toga ode AFK, da, taj igrač je razlog zašto je community sranje jer će doći opet nekome drugome u match, raditi pogreške i svaki puta otići kada mu se ukaže na njih. Ja kada napravim pogrešku uvijek napišem da sam kriv, ali isto tako sam i prvi koji će početi srati drugima ako feedaju iz nekog razloga, love killove umjesto fokusiranja na objektive ili ako netko kaže da ima visok ping nakon što mu je i u prošloj igri bio takav pa se samo pokupi iz matcha.

Zašto srati? Postoji ogromna razlika između

"You fucking idiot, why you did that, you n00b"
i
"Rather stay back, farm a bit less, don't die like that because he's stronger"

Ne mogu ti reći koliko puta je ovaj drugi način donio pobjedu mom timu. I to govorim iz iskustva, cca 4000 partija, + 2 sezone (S3 i treuntačno S4) SoloQ Diamond.

Svatko može imati loš dan i to shvaćam, ali kada liku daš poziciju koju želi igrati i tada još bude loš, pa nakon što nafida ode, onda sam opet ja kriv isto?

Ne treba ga napasti tako loše, pogledaj 2 načina. Mi smo jučer imali premade MID-TOP. Nismo rekli niti A mideru koji je krenuo s 0/4/0 osim da ne pokušava više 1vs1 MID jer nema šanse da će uspjeti. Tek kada se krenuo namjerno boriti 1vs2 smo mu rekli da će dobiti report jer je očigledno da trolla.

A ovo za preokret. Budi bez brige. Upravo zato što sam i srao većinom te s ostatkom tima ukazivao na pogreške te se ispričavao na svoje, dosta puta smo tako preokrenuli match. Zadnji primjer je bila Akali koja je igrala protiv Ziggsa i gubila lane, te mu u početku dala tri killa. Prvo se lik naljutio kada smo mu srali oko toga, ali je shvatio da treba igrati defanzivnije i čekati junglera i bot da mu pomogne. Nakon što je pokupio nekoliko killova, kasnije je on nosio igru i došli smo do pobjede. Tako da, sorry, ali ponekada nisi uvijek u pravu.

A isto tako je mogao trollati, ako ste mu hardcore srali.

I da, silver 2 sam i ne smatram se pro igračem, no glupe poteze uvijek mogu vidjeti. A igram zato što s normalnim ljudima bude zabavno igrati, samo treba naići na takve.

Nema ELO-a gdje nećeš vidjeti glupe poteze :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #687 : 07. Ožujak, 2014., 15:42 »
Kad kažem srati, ne mislim da ću ga ići tako vrijeđati, nego mu ukazati na pogreške koje ne pomažu timu, a ako nastavi tako igrati, onda mi nije problem napisati da je glup.

I onda sada ti reci da je community normalan kada ste rekli liku da ne ide više 1na1 pa je odlučio 2na1 ići. Kada je nekome to dovoljni okidač da počne trolati, to samo govori kakvih sve igrača ima.

Za ovog našeg lika, istina mogao je trolati, ali mu nismo hardcore srali. To nikada ne radim, a ako netko i sere njega mutam. Rekli smo mu da prestane fidati i da počne razmišljati jer nema dovoljni burst da ga ubije, pa je malo kasnije to i sam shvatio.

Slažem se da je moguće baš svugdje vidjeti glupe poteze, ali isto tako onda i treba ukazati na njih. Ako nekome u nogometu pogrešno dodaš, pa nećeš ga sigurno pohvaliti, nego mu reći da to ne radi više i da igra pažljivije.

Poanta je, community u lol je loš jer ga igra previše ljudi od kojih hrpa misli da su rangu pro igrača i da su upravo oni najbolji na serveru te ne mogu prihvatiti da nisu ništa posebno i da mogu raditi pogreške kao i drugi. Ne znam kako je u normalu jer ga baš i ne igram, ali sam primjetio u rankedu kada pobjeđuješ, obično spaja s ljudima koji nisu puni sebe. Imao sam i gubitničkih nizova gdje me je spajao doslovno s iditoima koji su za sebe smatrali da trebaju biti u LCS i kada se pokuša lijepo s njima komunicirati, odgovori su obično noob, what you know, go unistall, die itd.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #688 : 07. Ožujak, 2014., 16:37 »
Poanta je, community u lol je loš jer ga igra previše ljudi od kojih hrpa misli da su rangu pro igrača i da su upravo oni najbolji na serveru te ne mogu prihvatiti da nisu ništa posebno i da mogu raditi pogreške kao i drugi. Ne znam kako je u normalu jer ga baš i ne igram, ali sam primjetio u rankedu kada pobjeđuješ, obično spaja s ljudima koji nisu puni sebe. Imao sam i gubitničkih nizova gdje me je spajao doslovno s iditoima koji su za sebe smatrali da trebaju biti u LCS i kada se pokuša lijepo s njima komunicirati, odgovori su obično noob, what you know, go unistall, die itd.

Istina..ali nekada te zna potrefiti takav dan, ja znam imati po 10 win loose streak, i onda je svejedno krenem li 5/0/0 ili 0/5/0 (a znam i tako krenuti).

Ja osobno, barem sada koliko i kako igram, meni je do platinum P2 većinom laganica...imam na EUW smurf jedan account (Gold 2 u S3), i trenutačno sam odigrao 2 promo na njemu, 2-0...i tu koristim jednostavnu taktiku:

1. Dođi na lane i zastraši neprijatelja na lv 1.
2. Drži ga na distanci jer te se boji.
3. Wardaj pametno.
4. Pusti ga da sam sebe nadigra.

Prošli game uzeo sam Ryze top na njihovog Jax iz razloga što u lejnu Ryze >>>> Jax. Imao sam 20 cs kada je Jax imao 5 cs, i morao se na prvom ili drugom levelu vratiti u bazu. Radio sam ogromni pressure, da je jungler proveo prvih 20 minuta na TOP-u, a ja sam rekao svom jungleru da ide samo bot-mid. Winali smo hardcore zbog toga. Posebno što sam imao TP na Ryzeu, pa čak i ako bih umro, samo se TP i dalje tako.

I koristim često onu krilaticu Shazzama "Drake pobjeđuje game."..nisam išao puno za time, dok nismo pričali o tome, i od tada češće razmišljam o tome, i forsam Drake-a prije 10 minuta.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #689 : 07. Ožujak, 2014., 17:37 »


Uspio sam čak winat promo za bronze 2. lol.


Gejm nije baš išao kako spada od selecta, svako je dobio svoj lane koji je htio tj ja sam pustio top singed jer je rekao da ne zna supportat pa rekoh ajde rađe da ja odem nego da on feeda adca, jel. Naravno nije baš bilo bajno jer je on počeo ginut previše na topu i nije mu išlo protiv malphitea a da ne i spomenem da diana na midu gubila protiv lb i skupa sa junglerom su feedali khazixa. Ali ajde uspjeli smo okrenut game nekako. I da singed je bio baš reterdiran, kažeš mu odi back on ostane i zgine. Ima svakakvih budala.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9