HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564111 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #735 : 13. Svibanj, 2014., 19:57 »
Odigrao gejm upravo. Lucian+Braum bot lane je nešto tako jako da to nemogu opisati... Očekujem nerf. Evo linka do gejma: http://www.lolking.net/summoner/euw/23901727#matches

Odg: League of Legends
« Odgovori #736 : 16. Svibanj, 2014., 17:57 »
upravo odigro game s udyr jungleom. na pocetku smo imali negdje team score od 4-11 (ja sam imao 3/1/0), nasus je nafeedao pantheona na topu, yasuo bio nafeedan (u jednom dijelu gamea je imao 11/0/0). srecom sam bio dobre volje, carryao sam game, motivirao sam team (govorio nasusu da ne bude demotiviran jer to je tocno sto protivnici zele i tako nesto), nisam vrijedao tim zbog feedanja jer to ne bi donilo nista, na kraju smo dobili game, unatoc tome sto su protivnici imali prilicno veliku prednost sto se tice scorea, ali mi smo imali srece sto su protivnici imali leonu jungle :piva:

http://www.lolking.net/summoner/euw/52500517#matches/1477611441
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

DarkLacky

  • n00b
  • 1
Odg: League of Legends
« Odgovori #737 : 17. Svibanj, 2014., 11:34 »
Ja igram lol vec 2 g. Imao sam frenda koj mi je nabavljao acc-e on vise ne igra lol jer je postal ovisan. I sad na kraju igram sam LOL i 12 sam lvl.Nekad dobijem tako retardirani tim da je to  za ne povjerovat . A nekad sam ja kriv jer mi neki moj suigrač npr. na top-u nece pomoci i na fidam protivnika i onda on ide jos na njega i umre.:chair:

Odg: League of Legends
« Odgovori #738 : 17. Svibanj, 2014., 23:56 »
evo ušao u silver 5 ak neko hoće nek me doda EUW HisBrain. :D
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

Odg: League of Legends
« Odgovori #739 : 18. Svibanj, 2014., 23:41 »
I tako započeo i ja LOL.. :kava:
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #740 : 25. Svibanj, 2014., 10:25 »
napokon sam silver IV zahvaljujuci renektonu (win/loss mi je 7/1 s njim)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #741 : 25. Svibanj, 2014., 22:16 »
Ne mogu vjerovat, zašto ja uvijek dobijem noobove u rankedu?? :wildboy: Svaki put neko nafeeda ili bot ili mid. Prošli game bio sam top sa shyvanom islo mi je supp 5/0 protiv renektona. A zatim WW jungler koji je u 20 min imao 20 farma (nije bio afk) Nafeedo wukonga. Wukong kampiro mid akali nafeedala kayle i tako. Stvarno zelim novi sustav dobivanja igraca u timu jer mi je dosta noobova. :hiha2:
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

Odg: League of Legends
« Odgovori #742 : 25. Svibanj, 2014., 23:00 »
Igraj sa frendovima onda.. :geek:
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #743 : 26. Svibanj, 2014., 22:11 »
Pa mogu duo al ak su ti 3 nooba u timu. :tired:
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

Odg: League of Legends
« Odgovori #744 : 26. Svibanj, 2014., 23:29 »
A šta očekivati kad je puno djece. Ili neko prijeti nekome za report, ili vrijeđaju se i međusobno si govore low a svi su isti skill level, ili kad hoćeš nekome pomoći za gank kaže ti da se vratiš na svoj lane.

Svako gleda svoju guzicu, nema tu team playa.. :hiha2:
"Keep that hair short, Clem."

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: League of Legends
« Odgovori #745 : 27. Svibanj, 2014., 19:47 »
Ne mogu vjerovat, zašto ja uvijek dobijem noobove u rankedu?? :wildboy: Svaki put neko nafeeda ili bot ili mid. Prošli game bio sam top sa shyvanom islo mi je supp 5/0 protiv renektona. A zatim WW jungler koji je u 20 min imao 20 farma (nije bio afk) Nafeedo wukonga. Wukong kampiro mid akali nafeedala kayle i tako. Stvarno zelim novi sustav dobivanja igraca u timu jer mi je dosta noobova. :hiha2:

Nisi samo ti. Nije se cijeli LoL community urotio samo protiv tebe. Zasto svi samo misle da su uvijek za sve drugi krivi. Tu si naveo sada jedan primjer gejma gdje se to tebi dogodilo, ali zaboravljas da se to i drugima dogadja. Sjeti se samo koliko se puta to protivnickom timu dogodilo i ti sav sretan sto ces dobiti free win. Svima se dogadja, a ne samo tebi. prestani na igru gledati kao penjanje kroz divizije, nego igraj da naucis bolje igrati. Svaki gejm neka te nesto nauci.
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

Odg: League of Legends
« Odgovori #746 : 27. Svibanj, 2014., 20:02 »
Jel to samo meni ali kad vidim Jax-a kako skakuće izgleda mi kao puran. :geek:
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #747 : 28. Svibanj, 2014., 22:28 »
Ne mogu vjerovat, zašto ja uvijek dobijem noobove u rankedu?? :wildboy: Svaki put neko nafeeda ili bot ili mid. Prošli game bio sam top sa shyvanom islo mi je supp 5/0 protiv renektona. A zatim WW jungler koji je u 20 min imao 20 farma (nije bio afk) Nafeedo wukonga. Wukong kampiro mid akali nafeedala kayle i tako. Stvarno zelim novi sustav dobivanja igraca u timu jer mi je dosta noobova. :hiha2:

Nisi samo ti. Nije se cijeli LoL community urotio samo protiv tebe. Zasto svi samo misle da su uvijek za sve drugi krivi. Tu si naveo sada jedan primjer gejma gdje se to tebi dogodilo, ali zaboravljas da se to i drugima dogadja. Sjeti se samo koliko se puta to protivnickom timu dogodilo i ti sav sretan sto ces dobiti free win. Svima se dogadja, a ne samo tebi. prestani na igru gledati kao penjanje kroz divizije, nego igraj da naucis bolje igrati. Svaki gejm neka te nesto nauci.


Evo sry ako si me krivo razumio. Ja samo ne razumijem kako ja u silver 5 dobijem igrača koji je u bronze 3 :solidus:

Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #748 : 01. Lipanj, 2014., 11:49 »
Evo sry ako si me krivo razumio. Ja samo ne razumijem kako ja u silver 5 dobijem igrača koji je u bronze 3 :solidus:

MMR ti je na toj razini...jednostavno.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #749 : 03. Lipanj, 2014., 01:28 »
Ne mogu vjerovat, zašto ja uvijek dobijem noobove u rankedu?? :wildboy: Svaki put neko nafeeda ili bot ili mid. Prošli game bio sam top sa shyvanom islo mi je supp 5/0 protiv renektona. A zatim WW jungler koji je u 20 min imao 20 farma (nije bio afk) Nafeedo wukonga. Wukong kampiro mid akali nafeedala kayle i tako. Stvarno zelim novi sustav dobivanja igraca u timu jer mi je dosta noobova. :hiha2:

igraj poslije ponoc ranked ima definitivno manje dijece ali trolova ce uvijek bit i u sitnim satima

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9