HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563936 Hitova
*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #795 : 30. Lipanj, 2014., 18:13 »
@X-Plosiv Šta ima veze ako netko pljuje po nekim stvarima u igri,a bronze je ili silver? Pa to što je osoba u low division ne znači da je tupava i ne zna što ju smeta i ne znači da nema pravo reći svoje mišljenje kako god ono bilo.  Bivši suport za team Curse snimio je vidio u kojem sere po igri i nekim stvarima o kojima većina sere pa i low elo osobe i šta sad on bi trebo bit bronze/silver zbog tog što je pljuvo po nekim elementima igrice po kojima pljuju i low elo osobe? Jel ti kad neko nešta kaže prvo pogledaš koji je division pa po tome odlučiš kako ćeš odgovorit i prihvatit to što je osoba rekla? U low elo ima dosta i dobrih igrača koji možda nemaju vremena igrat svaki dan po 10 sati igru samo da bi došli do boljeg division-a kao i što ima onih koji nisu zasluženo na većoj poziciji na kojoj se nalaze ali eto imali su 24 sata na dan za igranje pa su se nekako provukli na veći division što ih automatski ne čini pametnijima ili boljima od nekih nižih elo-a. Samo hoću reći da ta tvoja da kažem diskriminacija/rangiranje ljudi je plitko i tupavo i ide mi na živce više nego ovo uspoređivanje igrica!!

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #796 : 30. Lipanj, 2014., 23:24 »
@X-Plosiv Šta ima veze ako netko pljuje po nekim stvarima u igri,a bronze je ili silver? Pa to što je osoba u low division ne znači da je tupava i ne zna što ju smeta i ne znači da nema pravo reći svoje mišljenje kako god ono bilo.  Bivši suport za team Curse snimio je vidio u kojem sere po igri i nekim stvarima o kojima većina sere pa i low elo osobe i šta sad on bi trebo bit bronze/silver zbog tog što je pljuvo po nekim elementima igrice po kojima pljuju i low elo osobe? Jel ti kad neko nešta kaže prvo pogledaš koji je division pa po tome odlučiš kako ćeš odgovorit i prihvatit to što je osoba rekla? U low elo ima dosta i dobrih igrača koji možda nemaju vremena igrat svaki dan po 10 sati igru samo da bi došli do boljeg division-a kao i što ima onih koji nisu zasluženo na većoj poziciji na kojoj se nalaze ali eto imali su 24 sata na dan za igranje pa su se nekako provukli na veći division što ih automatski ne čini pametnijima ili boljima od nekih nižih elo-a. Samo hoću reći da ta tvoja da kažem diskriminacija/rangiranje ljudi je plitko i tupavo i ide mi na živce više nego ovo uspoređivanje igrica!!

Reći ću ti na ovo - bla bla bla.

Pokušati ću objasniti zašto.

1. Mislim da sam u ovoj igri proveo oko 200-300h igrajući s ljudima 1vs1 koji nisu niti lv 30, ili su bronze/silver i htjeli su nešto naučit. Zadnji put prošli tjedan. Objašnjavao sam im osnove, razne trikove, kretanje, orb walking, kako farmati, na što paziti, gdje i koji ward i zašto.  itd. itd. itd.
2. Svejedno mi je tko je koji division, uopće mi to nije bitno, samo ono što sam primijetio na forumima jest da većina ljudi kada govori negativno o igri, ustvari niti ne shvaćaju baš igru.
3. Što se tiče 10h dnevno. To je popriličan bullshit. Baš sam početkom ove sezone uzeo od frenda Bronze account, odigrao 9-1...dapače, iskopao sam sada link: http://i.imgur.com/OPLYraJ.jpg ...i to je većina gejmova bila popriličan troll mode od mene i cimera (bio je silver prošle godine, nakon ovih promocijskih ga je stavilo u gold).


Nemam nikakvu diskriminaciju, inače ne bih i u raznim normalima i customima gdje je većina ljudi diamond/challenger zvao i bronze i unranked igrače. Totalno mi je svejedno tko je gdje, da li je netko Diamond ili Bronze. Ali vidim razliku u igranju, dapače.

Community u LoLu je jako loš, ali to je zato što je igra na tronu MOBA žanra. Previše ljudi je igra. Ja za tu igru koristim jedan izraz koji koristim i za dosta championa. Easy to play - hard to master. Ali to je tako s većinom igara. Općenito, uspoređivanje DOTA i LOL mi je isto kao i davno (ako se itko sjeća) uspoređivanja Q3 i UT99. Jedni vole jednu, drugi vole drugu. Treći igraju i jedno i drugo, makar im jedna više paše.

Meni nije jasno zašto ovdje na HCLu niste probali organizirati neke custome, pa da igramo svi zajedno...ja stvarno sada rijetko igram više, jer ne stignem a i jer mi se neda, ali bih rado došao kada bi se dogovorili jedan dan ^^
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #797 : 01. Srpanj, 2014., 00:47 »
Stvarno bi mogli organizirat custom gejmove. A ak ce bit toxic igraca jednostavno nebu bili pozvani
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

Odg: League of Legends
« Odgovori #798 : 01. Srpanj, 2014., 13:15 »
Trebalo bi da samo jos malo volje za to organizirat i to je to

Sent from my HTC Explorer A310e using Tapatalk 2


*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #799 : 01. Srpanj, 2014., 13:53 »
Pa realno gledano u lol-u nisu samo low elo igrači loši,  prije bi reka da svi koji nemaju challenger timove nemaju osnovno razumjevanje igre, najviše zato šta se u iznimno pojednostavljenoj igri ljudi fokusiraju na učenje samo jedne uloge i tako sami sebe ograničavaju.  Kad igraš u uigranom timu to počneš primječivat i shvačaš da to šta si adc ti neda pravo da neznaš jungle path-ove ili ako igraš mid da ne obračaš pozornost na creap kontrolu na botu.
« Zadnja izmjena: 01. Srpanj, 2014., 14:01 Shicko »

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #800 : 01. Srpanj, 2014., 17:22 »
Pa realno gledano u lol-u nisu samo low elo igrači loši,  prije bi reka da svi koji nemaju challenger timove nemaju osnovno razumjevanje igre, najviše zato šta se u iznimno pojednostavljenoj igri ljudi fokusiraju na učenje samo jedne uloge i tako sami sebe ograničavaju.  Kad igraš u uigranom timu to počneš primječivat i shvačaš da to šta si adc ti neda pravo da neznaš jungle path-ove ili ako igraš mid da ne obračaš pozornost na creap kontrolu na botu.

Not really.
Iskreno viđao sam silver timove od silver/gold igrača kako seru po platinum/diamond ekipi koja igra u timu, čisto jer oni forsaju 5vs5 non stop. Ja sam iskreno prvih cca 2000 gejmova bio čisti soloQ igrač, i tek onda me frend počeo forsirati da igram 5vs5, i imao sam feeling kao da prvi put pokrećem igru. Winam lane, a userem gejm. ^^

A većina ljudi koja igra dugo, i koja je igrala jungle, otprilike može pretpostaviti u većini slučajeva čak i točno gdje je otprilike jungler ako shvati koji path čovjek radi.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #801 : 01. Srpanj, 2014., 23:31 »


Not really.
Iskreno viđao sam silver timove od silver/gold igrača kako seru po platinum/diamond ekipi koja igra u timu, čisto jer oni forsaju 5vs5 non stop. Ja sam iskreno prvih cca 2000 gejmova bio čisti soloQ igrač, i tek onda me frend počeo forsirati da igram 5vs5, i imao sam feeling kao da prvi put pokrećem igru. Winam lane, a userem gejm. ^^

A većina ljudi koja igra dugo, i koja je igrala jungle, otprilike može pretpostaviti u većini slučajeva čak i točno gdje je otprilike jungler ako shvati koji path čovjek radi.

Pa to je točno moja poanta, ljudi koji su igrali jungle mogu, ali neko ko main-a top najčešče nema pojma, pogotovo ako igra samo solo q. Ekipe koje igraju u ranked timovima duže vremena tek skuže takve stvari, ali ih još ne iskoriste. Po meni svi igrači ispod d5 (a ima ih dosta i preko te granice) nerazumiju igru (da ne misliš da ja mislim (super zvuči:mrgreen:) da sam Faker, nisam u silveru sam i in game odluke su mi upitne a mehaničke vještine užasne), da se neko sa LoL mentalitetom prebaci na SC2 (to uzimam kao primjer jer sam ja sa SC2 preša na LoL) vječno bi ostali u gold/platini bez obzira na njihove mehaničke vještine čisto zbog krivog mentaliteta.

LoL je iznimno jednostavna i predvidljiva igra, a ljudi to nerazumiju (to mi je u biti bila poanta).

PS. Opet da me neko ne razumi krivo, LoL je zabavna igra i to šta nije nenormalno komplicirana nije nužno ni dobra ni loša stvar.

Odg: League of Legends
« Odgovori #802 : 02. Srpanj, 2014., 09:20 »
Vec kad ste se tolko raspisali trebalo bi stvarno organizirat neki custom da odigramo, nije da sam neki profic alu volio bi vidit vas!

Sent from my HTC Explorer A310e using Tapatalk 2


*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: League of Legends
« Odgovori #803 : 02. Srpanj, 2014., 10:24 »
trenutno sam doso na east West laguje nesto imaju problema tamo da dodajte me ime: Dr FrankenDerp!!

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #804 : 02. Srpanj, 2014., 13:33 »
LoL je iznimno jednostavna i predvidljiva igra, a ljudi to nerazumiju (to mi je u biti bila poanta).

PS. Opet da me neko ne razumi krivo, LoL je zabavna igra i to šta nije nenormalno komplicirana nije nužno ni dobra ni loša stvar.

Easy to play, hard to master.

Ja sam trenutačno D5, i ove i prošle sezone sam dovukao acc iz S2-S1 (silver, jel) do Diamonda...bio sam D4 i penjao sam se, ali igram sada jako rijetko, jer mi više igra nije ono što je bila, pa većinom igram for fun ^^
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #805 : 05. Srpanj, 2014., 10:24 »
Skupio sam dosta goldića u igri pa sam u dilemi na koga ih potrosit. S kim vi trenutno rasturate?

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


Odg: League of Legends
« Odgovori #806 : 05. Srpanj, 2014., 13:23 »
Pa ovisi sta zelis igrat

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #807 : 05. Srpanj, 2014., 13:40 »
Inace sam adc i za to imam sve sto mi treba pa sad ciljam na AP,mid. Oriana mi izgleda dosta mocno,al ne vidim bas da se puno koristi

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


Odg: League of Legends
« Odgovori #808 : 05. Srpanj, 2014., 14:45 »
Lb,akali

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #809 : 05. Srpanj, 2014., 15:05 »
Pa ako igraš u niskom elo-u onda se fokusiraj na nekog snowball assasina tipa fiza ili akali. Nakon 20-30 mečeva kad skužiš neke manje cake do golda češ sigurno imat visok win rate s njima.

Ako si pak u nekom više elu onda razmisli i o lulu, oriani ili sličnom "support" magu, kad ti tim zna dobro iskoristit tvoj cc onda su op.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9