HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565928 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #855 : 17. Srpanj, 2014., 13:59 »
Sta nisi pre star za igrat igrice zbog takve mladezi drzava propada!! Samo bi te se igrali a radit ko ce?

Odg: League of Legends
« Odgovori #856 : 17. Srpanj, 2014., 14:00 »
Ajd ti bolje van vatat cure,nego sto nas i sebe zamaras s glupostima o igri >:D
Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Dobro sta oces ti imam ih dvije i tak i tak su mi se popele navrh glave i to uopce nije tema a sta se tice lola igram ga navecer malo a nisam primjetio da je to tovji problem

Odg: League of Legends
« Odgovori #857 : 17. Srpanj, 2014., 14:01 »
Sta nisi pre star za igrat igrice zbog takve mladezi drzava propada!! Samo bi te se igrali a radit ko ce?

Evo jos jednom bisera kad se prsis tuda on m ireci di da radim idiote nema posla jedino gdje mogu anc poso je mozda u tvornici oruzja u 3 smjene radit za 3000 kn sta se ti mjesas jel to teema ovog posta???

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #858 : 17. Srpanj, 2014., 14:02 »
Evo jos jednom bisera kad se prsis tuda on m ireci di da radim idiote nema posla jedino gdje mogu anc poso je mozda u tvornici oruzja u 3 smjene radit za 3000 kn sta se ti mjesas jel to teema ovog posta???
[/quote]

Pa cuj nije ti to los poso mogu ti rec

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


Odg: League of Legends
« Odgovori #859 : 17. Srpanj, 2014., 14:23 »
Evo jos jednom bisera kad se prsis tuda on m ireci di da radim idiote nema posla jedino gdje mogu anc poso je mozda u tvornici oruzja u 3 smjene radit za 3000 kn sta se ti mjesas jel to teema ovog posta???

Pa cuj nije ti to los poso mogu ti rec

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
[/quote]

Ja ti mogu rec da radis po cjele dane da prakticki ni nemas neki zivot,a i mogu ti rec da ovo nije tema za takve razgovore a i istotako ti mogu rec da je to lutrila oces upast u tvornicu ili ne svi bi tamo radili....

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #860 : 17. Srpanj, 2014., 14:24 »
Isuse prestanite. Vi ne shvaćate koliko glupo zvuče ovi postovi s kojima želite zvučati pametno, hip, kul ili što nešto sasvim drugo. Ako nemate ništa reći o lolu ili mu pomoći s korisnim savjetima, onda nemojte ni postati bespotrebne gluposti.

Odg: League of Legends
« Odgovori #861 : 17. Srpanj, 2014., 14:30 »
a pristojno sam proupito dali se samo meni dogadja da kad mi treba za promocije ko slucajno dobis debile pa jednon 2-3 puta moras past iz promocija

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #862 : 17. Srpanj, 2014., 14:38 »
A cuj,jbg kad nista to nije izbalansirano

Odg: League of Legends
« Odgovori #863 : 17. Srpanj, 2014., 14:38 »
Da se vratimo na temu! Ovako predlozit cu ti da postanes pro lol igrac i zaradujes pare od tog vec kad ti je 3k malo

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #864 : 17. Srpanj, 2014., 14:45 »
Zbilja prestani s takvim postovima. Ako neznaš napisati normalan post poput Fukera s kojim možeš pridonijeti temi i normalnoj raspravi, onda bolje samo čitaj umjesto da postaš. Meni nije problem brisati takve postove, samo mi nije jasno što želiš postići.

Odg: League of Legends
« Odgovori #865 : 17. Srpanj, 2014., 14:49 »
Ok! Ae necu bit mucki provokator. Ali i on postavi blesavo pitanje

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #866 : 17. Srpanj, 2014., 15:06 »
Pozz ekipa imam jednu teoriju sad me zanimaju vasa iskustva naime iz bronze je tesko izaci vjerujem da je to svima poznato ali npr ja i prijatelj igramo premade bot on voliber ja draven i stvarno napravi zvijer od mene skoro svaki gejm,ali svaki drugi gejm se najde neka njubara da napravi jos vecu zvijer od fizz-a ili nekog drugog op championa koji cerry-a gejm,a i takodjer sam primjetio da su timovi jako lose izbalansirani uvijek ili jedan team prejako pobjedi ili jedan prejako izgubi sad neznam dali se to samo meni tako cini ili je svima tako,ali tesko mi je povjerovati da je puka slucajnost da cim malo napredujes da odma pocnes gubit odjednom par gejmova za redom :kava:


Nije teško.

http://i.imgur.com/OPLYraJ.jpg

Ja sam odigrao ovo na frendocom accountu, bio je B1, promocijske, ove sezone.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #867 : 17. Srpanj, 2014., 15:29 »
Pozz ekipa imam jednu teoriju sad me zanimaju vasa iskustva naime iz bronze je tesko izaci vjerujem da je to svima poznato ali npr ja i prijatelj igramo premade bot on voliber ja draven i stvarno napravi zvijer od mene skoro svaki gejm,ali svaki drugi gejm se najde neka njubara da napravi jos vecu zvijer od fizz-a ili nekog drugog op championa koji cerry-a gejm,a i takodjer sam primjetio da su timovi jako lose izbalansirani uvijek ili jedan team prejako pobjedi ili jedan prejako izgubi sad neznam dali se to samo meni tako cini ili je svima tako,ali tesko mi je povjerovati da je puka slucajnost da cim malo napredujes da odma pocnes gubit odjednom par gejmova za redom :kava:


Nije teško.

http://i.imgur.com/OPLYraJ.jpg

Ja sam odigrao ovo na frendocom accountu, bio je B1, promocijske, ove sezone.

A meni je isto tako da mi ide bas da pobjedim dost aza redom dodjm u promocije i onda odjednom pocnem gubit toliko da padnem nopet na dno pa opet do promocija pa opet dole samo ne skroz do dna nego m iostane 10-20 ip-a i tako mi je trebalo sve do bronze 1 a sad se patim vec koliko pa sam se zapito malo kak to svaki put tako ispadne

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #868 : 17. Srpanj, 2014., 15:33 »
Kad krenes gubit to udes u taj lose strike ili sta vec tako da kad izgubis 2 prestani sa rankedom i igraj sutra ponovo

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #869 : 17. Srpanj, 2014., 15:38 »
Točno to što je rekao fuker.

A što se tiče u bronzi , pa i u silveru...samo siluješ lejn toliko da ga ubiješ 3x unutar 10 minuta, odeš na drugi lejn i ubiješ tamo, njihov mindset je već ff at 20.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9