HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565831 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #870 : 17. Srpanj, 2014., 15:52 »
Po mom misljenju najbolja opcija za ranked igrat jos ako ste u dvoje je da jedan jungla a drugi mid ili top. Campas u startu lejn di ti je frend ko nubara zadnja das mu kill dva i onda moze i on genkat drugi lejn, ne zelim rec da uvijek upali ali u vecini slucaja da barem kod mene iskreno ne igram puno ranked jer sam puko od kad sam ispo iz silvera ko idiot zadnji

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #871 : 17. Srpanj, 2014., 16:33 »
Ma najbolja opcija je igrat poziciju koja ti najbolje paše kad god je mozes dobit,pa makar ti bio top,a frend bot. Usavrsit barem 2 championa za tu poziciju i deri,moras izac iz bronze pa i silvera kad tad. Ja sam npr. u pocetku cito one gluposti po netu da igras support i brzo izađes iz bronze i taka sranja pa sam bio u bronzi ne pamtim kolko dugo. Onda mi se jako sviđalo igrat top i stalno sam se forsiro na top i bio sam super ali opet nisam mogo carry team iz nekog razloga. I nakon sto je izasla jinx bila mi je prebolesnog izgleda i nacina igre tako da sam ucio kako ju igrat i na kraju svatio da je adc moja stvar i da se tu pronalazim. Svladao sam jinx,corki,twitch (najvise se fokusiram na jinx) i nakon toga elo je isao odlicno,ni jednom nisam spao u manju diviziju i nikad nisam igro duo,uvijek soloq. Naravno uvijek se desi da su neki mečevi nepobjededivi i jbg,a one koje pobjedim najcesce to bude jer ja budem carry tog meča. Eto,moje iskustvo,valjda ce ti pomoc da se nađes i krenes dizat elo.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #872 : 17. Srpanj, 2014., 16:36 »
Nadam se da si savladao i orb walking, baš sam prije koji dan objašnjvao jednom liku to...jako korisna stvar za znati.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #873 : 17. Srpanj, 2014., 16:37 »
Nadam se da si savladao i orb walking, baš sam prije koji dan objašnjvao jednom liku to...jako korisna stvar za znati.
Orb walking? Sta bi to znacilo?

Edit: zguglo sam i nisam imo pojma da se to tako zove xD Da,da to znam,koristim to ;)

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
« Zadnja izmjena: 17. Srpanj, 2014., 16:42 Fuker »

Odg: League of Legends
« Odgovori #874 : 17. Srpanj, 2014., 17:15 »
@Fuker ako se limitiras igrat samo jednu poziciju to je opet lose recimo ja ako me zbog pickordera uhvati da igram top odmah u startu im napisem da smo izgubili. Main mi je jungle, mid i adc sam prosijecan a sup barem to je jednostavno barem meni. Ugl poanta sta vise lejnova igras to ce ti bit lakse igrat jer znas sta ce se u odredenim situacijama desit.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #875 : 17. Srpanj, 2014., 17:54 »
Ako odmah u startu pises da ste izgubili onda zbilja i zasluzujes izgubiti.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #876 : 17. Srpanj, 2014., 17:59 »
Pa gle,ja sam prico za ranked meceve jer tu mi je u cilju dizat elo,igrat ozbiljnije i igrat svoju najbolju poziciju u sto je vise meceva moguce tako da imam vise sanse za pobjedit. A kad igram normal onda igram sta god me zapadne. Tako da ne fokusiram se ja stalno samo na adc i gotovo,mislim,radim to u rankedu al u normalu igram sve moguce. Posto igram od kraja 2.-pocetak 3. sezone bilo bi glupo da ne znam igrat i ostale pozicije. Ja sam dobar i kao mid (oriana,ziggs,kennen),top mi je solidan (darius,mundo,cho,malphite),jungle me bas i ne ide najbolje koliko god se trudio (eve,vi,yi,poppy),a suport mi je poslje adc omiljeno za igrat (sona,braum,annie,lux,morgana). Eto, znam ja za svaku poziciju po par par championa. :)

Edit: Da,ovo sto odma u pocetku pises da je gotovo ne pomaze ni tebi ni tvom timu. Sto manje koristit chat to bolje


Odg: League of Legends
« Odgovori #877 : 17. Srpanj, 2014., 18:25 »
Bas ste sve doslovno uzeli ne napisem bas izgubili smo ali da sam los kao top, a u bronzi je opce  poznato da igraju isfrustrina dijeca pa  ide ona klasika mid or feed ili troll i onda kad me trefi top kazem da nisam dobar, niti ne napadam niti nis jednostavno def dok ovaj ne genka. Sad sam kupio yasua i u dvije partije (normal) igro sam 1vs2 i nakanto sam ih. Recimo da sam naso cempa s kojim mogu top iako rade mid s njim a olaf mi je bas op nekako mi pase ali govorim da cu ga kupit vec jedno 3 mijeseca

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #878 : 17. Srpanj, 2014., 21:10 »
Pa uzeli smo za ozbiljno jer si tako napiso,a ovo je vec druga stvar ako napises da nisi dobar kao top,to je u redu. E sad kad dobijes top malo proracunaj i vidi sta mozes napravit,ne moras uvijek sjedit kraj towera i cekat,nije ni to u redu,trudi se :P (osim ako i to nije bila zebansija :P )
Ne mora znacit da su u bronci nabrijana djeca,nađe se i dobrih i zanimljivih ljudi,al opet sve zavisi na kojem si serveru. Ako si na eune onda je normalno da malte ne svi psuju i nerviraju sebe i druge dok na NA serveru nema bas tolko nabrijanih ljudi (barem u bronci). Sto se tice olafa ne bih znao nisam ga igro ne pamtim

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


Odg: League of Legends
« Odgovori #879 : 17. Srpanj, 2014., 21:15 »
ai pazite situaciju ja igram sa dravenom bot adc moji frend picka volibera i on prebaci njihovog adc-a ja spinam 2 are-a i oderem mu ja u pocetku pola hp-a frend cetvrtinu od ukupnog i u startu raspucamo bot ali sta da ja sa adc-om radim protiv nafidanog fizz-a ili kha'zixa nemogu nista da se na trepavise psotavim nestignem naprosto i nemozes naprosto i kako da carry-am gejm

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #880 : 17. Srpanj, 2014., 21:51 »
ai pazite situaciju ja igram sa dravenom bot adc moji frend picka volibera i on prebaci njihovog adc-a ja spinam 2 are-a i oderem mu ja u pocetku pola hp-a frend cetvrtinu od ukupnog i u startu raspucamo bot ali sta da ja sa adc-om radim protiv nafidanog fizz-a ili kha'zixa nemogu nista da se na trepavise psotavim nestignem naprosto i nemozes naprosto i kako da carry-am gejm

Prvo kupis potrebne stvari npr. guardian angel, last whisper i tako, ne znam sad napamet sta bi jos mogo. Onda kupujes wardove tako da imas pregled mape da te doticni ne moze zaskocit. Kad je team fight ako si ti sa puno kilova i oduzimas najvise dmg-a  realno je da ce svim silama ici prvo tebe ubit (jer mentalitet ljudi je kad im uniste najjacu kariku oni svi bjeze i vise nista ne pokusavaju),a ti im to neces dozvolit zato sto kad dode do team fighta ostat ce u pozadini i oduzimat dmg prvom najblizem protivniku protivniku,kad vidis da se fizz ili bilo ko drugi pkusava probit do tebe ti ces se jos.malo lagano udaljit tako da ce doticni odustat jer nece moc doc do tebe,a ti se onda vratis u fight i nastavis dalje. E sad,sve se to cini lagano kad citas,ali u praksi zahtjeva puno vjezbe i truda da bi se naucilo pozicionirat sto je najbitnija stvar kod adc-a. To je vako ugrubo jer sve to zavisi koje champione ti imas u timu,a koje oni i svasta nesta jos,ali uglavnom kad se dobro naucia pozicionirat onda ces vidit da nije bas tolki broblem izbjec nafidanog kha ili fiza.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


Odg: League of Legends
« Odgovori #881 : 17. Srpanj, 2014., 22:07 »
ai pazite situaciju ja igram sa dravenom bot adc moji frend picka volibera i on prebaci njihovog adc-a ja spinam 2 are-a i oderem mu ja u pocetku pola hp-a frend cetvrtinu od ukupnog i u startu raspucamo bot ali sta da ja sa adc-om radim protiv nafidanog fizz-a ili kha'zixa nemogu nista da se na trepavise psotavim nestignem naprosto i nemozes naprosto i kako da carry-am gejm

Prvo kupis potrebne stvari npr. guardian angel, last whisper i tako, ne znam sad napamet sta bi jos mogo. Onda kupujes wardove tako da imas pregled mape da te doticni ne moze zaskocit. Kad je team fight ako si ti sa puno kilova i oduzimas najvise dmg-a  realno je da ce svim silama ici prvo tebe ubit (jer mentalitet ljudi je kad im uniste najjacu kariku oni svi bjeze i vise nista ne pokusavaju),a ti im to neces dozvolit zato sto kad dode do team fighta ostat ce u pozadini i oduzimat dmg prvom najblizem protivniku protivniku,kad vidis da se fizz ili bilo ko drugi pkusava probit do tebe ti ces se jos.malo lagano udaljit tako da ce doticni odustat jer nece moc doc do tebe,a ti se onda vratis u fight i nastavis dalje. E sad,sve se to cini lagano kad citas,ali u praksi zahtjeva puno vjezbe i truda da bi se naucilo pozicionirat sto je najbitnija stvar kod adc-a. To je vako ugrubo jer sve to zavisi koje champione ti imas u timu,a koje oni i svasta nesta jos,ali uglavnom kad se dobro naucia pozicionirat onda ces vidit da nije bas tolki broblem izbjec nafidanog kha ili fiza.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

A pazi problem je moji tim oni se mutavi prave ovi samo preskoce i moji nis sad sam npr igro jungler sa xin-om i svaki put kad sam iso genkat lucijana alistar me pukne od njega npr to je dobat igrac ali problem je sta ja se trudim svim silama nekako izbjec tog fizz-a ali ono moji tim nista,a za primjer (gore smo se dotakli tog dijela o pustanju kilova) sad kad sam igro sa xin-om imo sam losiji tim ali ne kretene lose im je islo pa sam sto i inace znam radit pustio sam im dosta kilova prije samo se dotakli tog dijela oko pustanja kilova i carry-ali smo gejm zajedno svi zajedno sto inace preferiram ali problem je kada mi treba za promocije ko za napast dodje neki kreten kojem su svi krivi i nece suradjivat ali svlucajno kao svaki put kad mi je bitno da winam tako netko naleti :fpalm:

http://prntscr.com/43pcja
« Zadnja izmjena: 17. Srpanj, 2014., 22:10 Cr0Raz3r »

Odg: League of Legends
« Odgovori #882 : 17. Srpanj, 2014., 23:32 »
Ma sa yasuom top mi ide donekle jer pusham od starta ako mi to dozvole i onda pocnem slajdat po mapi ko pravi frajer cak i zaplesem(sviram) svako tolko ali ak nek zna bolje igrat onda samo def nema mi druge. Trebam odigrat jos barem 30-50 partija da savladam top
Cro idi igraj ti mid protiv fizza i nemoj ga nafidat eto problem rijesen

Odg: League of Legends
« Odgovori #883 : 17. Srpanj, 2014., 23:42 »
Ma sa yasuom top mi ide donekle jer pusham od starta ako mi to dozvole i onda pocnem slajdat po mapi ko pravi frajer cak i zaplesem(sviram) svako tolko ali ak nek zna bolje igrat onda samo def nema mi druge. Trebam odigrat jos barem 30-50 partija da savladam top
Cro idi igraj ti mid protiv fizza i nemoj ga nafidat eto problem rijesen

Mogu ja igrat i mid nije ni fizz problem,ali kad je idiot u timu nemozes ko ce onda u 90% slucajeva razvalit bot a neznam samo mi se cini da je to ono nekako cudno da random uleti debil kad je win najbitniji,ako ima neko ovdje ko bi htio tu i tamo zaigrat samnom malo da me uzdigne iz te smrdljive bronze vec mi se ljudi i smiju kolik odugo sam u njoj :fpalm:

Odg: League of Legends
« Odgovori #884 : 18. Srpanj, 2014., 00:10 »
Ja sam tek 25 lvl, vi kukate za pakao u bronzi, ja tek ulazim tu.

May the odds be ever in my favor. :piva:
"Keep that hair short, Clem."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9