HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565796 Hitova
*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1020 : 23. Srpanj, 2014., 17:09 »
Mi smo top gubili jer nismo imali junglera, nije osvjetljeno bilo, ja sam stavljao ward kako sam imao i pazio sam što radim jer je to ipak puno iskusniji igrač od mene, onaj tko je igrao sa mnom je napravio više greški i dao par killova bespotrebnih, ja sam barem uzeo kill nazad. Ubila me 2 puta ja mislim i to zbog genka jer junglera nismo imali pa je njihov kod nas ulazio.

A poslje sam dobio i ja dosta killova, jest da sam umro u jednakom broju ali hajde ne igram ni ranked još. Sve u svemu nije stvar u tome kako je ona shvaćala igru nego je loša formacija bila, ne mogu ja za svog suigrača odgovarat. Oboje smo slabi i ako jedan napravi grešku može se ispravit, ako oboje napravimo a onda u klinac sve nema povratka ode kill.

Tako je, samo moraš izbacit iz glave da si izgubia lane zbog ganka, ili da ga nisi dobia zbog svog junglera, samo si ti odgovoran za svoj lane, a kada igraš mid ili jungle i za sve ostale.

Opet govorim, ja nisam dobar igrač, jedini champ kojega mogu kvlatitetno igrat je akali, s njom rijetko gubim lane i još rijeđe game jer poznajem champa i znam mu glavne slabosti.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1021 : 23. Srpanj, 2014., 17:09 »
Nasty Rabbit evo samo da nadodam slike. Kud sam početnik, kud sam krivo build radio a uspio sam pobjedit. Onda valjda ti koji kažeš da imaš toliko iskustva možeš osvojiti rundu.



"Keep that hair short, Clem."

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1022 : 23. Srpanj, 2014., 17:20 »
Mi smo top gubili jer nismo imali junglera, nije osvjetljeno bilo, ja sam stavljao ward kako sam imao i pazio sam što radim jer je to ipak puno iskusniji igrač od mene, onaj tko je igrao sa mnom je napravio više greški i dao par killova bespotrebnih, ja sam barem uzeo kill nazad. Ubila me 2 puta ja mislim i to zbog genka jer junglera nismo imali pa je njihov kod nas ulazio.

A poslje sam dobio i ja dosta killova, jest da sam umro u jednakom broju ali hajde ne igram ni ranked još. Sve u svemu nije stvar u tome kako je ona shvaćala igru nego je loša formacija bila, ne mogu ja za svog suigrača odgovarat. Oboje smo slabi i ako jedan napravi grešku može se ispravit, ako oboje napravimo a onda u klinac sve nema povratka ode kill.

Trebao si igrati više "muški", nekih 2 killa su dobili zbog toga. Ali igraš jako dobro za onoliko koliko igraš igru :hug

Slobodno stavljajte svoje nickove ako ste s EUNE, dodamo se pa svi igramo i zajebavamo se zajedno :approve

btw, jedna dobra slika za svakog tko voli igrati ADC, dosta je "stara", ali zanimljiva

http://i.imgur.com/xZnvpHr.jpg
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1023 : 23. Srpanj, 2014., 17:31 »
VickoGuz, dodaj ako ti se doda, mislim da bi se ovde lako moga skupit jedan solidan LoL community.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1024 : 23. Srpanj, 2014., 19:05 »
@X-Plosiv  Igram na NA zato sto se zelim zabavit igrajuci i zato sto sam nasao da su igraci opusteniji i stvarno se zabavim igrajuci na tom serveru. A imam i na EUNE acc BenaFuker,cak mislim da te imam za frenda. Naravno tko god hoce nek me doda,nije nikaki problem (silver 1 sam trenutno)
 

Odg: League of Legends
« Odgovori #1025 : 23. Srpanj, 2014., 19:09 »
http://prntscr.com/45lgj3

krecemo novi game, logicno, tip kaze mid i picka ovaj poslje njega kaze mid i locka mid. GG <3
edit: tek sad vidim da mi je Jax uzeo top, iako sam ja rekao top ...
krece game, wuhuu

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1026 : 23. Srpanj, 2014., 19:12 »
@Nasty Rabbyt igras ranked ili? Ako si za koji duo normal mozemo odigrat koju?


Odg: League of Legends
« Odgovori #1027 : 23. Srpanj, 2014., 19:14 »
Lvl 10 sam ti na ovom accu... hahah

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1028 : 23. Srpanj, 2014., 19:16 »
Jooj fak,da,zaboravio sam :P


Odg: League of Legends
« Odgovori #1029 : 23. Srpanj, 2014., 19:17 »
Na tim levelima nije ni bitna pozicija. :loludara:
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #1030 : 23. Srpanj, 2014., 19:20 »
Na tim levelima nije ni bitna pozicija. :loludara:

al je bitno da sam morao pick sup i sada je 1/3 za njih trenutno :d

Odg: League of Legends
« Odgovori #1031 : 23. Srpanj, 2014., 19:24 »
Ako toliko hoćeš napredovati dodaj mene na LOL-u pa ćemo ti nabiti koju pobjedu. Ja sam 27 level pa neće jake spajati.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #1032 : 23. Srpanj, 2014., 19:30 »
LIVE iz meča

6/12 rez trenutno, ja 1/1 ...

Odg: League of Legends
« Odgovori #1033 : 23. Srpanj, 2014., 19:31 »
Zasad najbolji niz sa Ryzeom, otkako sam promijenio taktiku igram puno bolje. :clap:

"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #1034 : 23. Srpanj, 2014., 19:32 »
Scope dodaj me Eowareli , sudeci po gameu ovaj nece jos dugo trajat!

EDIT : evo ga 11/26 trenutno, ja sa 1/0 došao na 1/4. I opet će doći neki tip i reć sorry ali i ti fidaš, pa pičke materine kako neću fidat kad ovi u timu 0/4902349023 imaju i urgotu, darius i Xerathu treba doslovno 2 spella da me pokidaju na dva djela. Pas mater n00bovsku nedokazivu. :(

EDIT2: http://prntscr.com/45lt6j , bilo je 14/7 omjer W/L. Ne mogu vjerovat hahahahah
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj, 2014., 19:41 Nasty Rabbit »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9