HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564128 Hitova
*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1110 : 04. Kolovoz, 2014., 05:33 »
Sad sam gledao NA LCS i kako je Dignitas bacio match protiv LMQ. Nego, jel prati tko uopće LCS?

Dobar stari Dig, baš su mi falili njihovi throw-ovi :D

Još da bude par Curse barona i srce će mi zatitrat od nostalgije :D

U drugim vjestima, izgleda da EG više nije shit, da su se barem organizirali prije kraja sezone :loludara:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1111 : 04. Kolovoz, 2014., 08:34 »
Ja tu i tamo. Gledao sam ovaj europski split. Meh, dosadno malo kad se doslovno svaki matchup vrti isti roster od 15 champova, konstantno je ad carry kog'maw ili tristana, gragasa uguraju negdje tamo, nami uvijek support na jednom strani, blah. Svaki game isto i makar kuzim da moraju uzimati te pickove jednostavno je dosadno.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1112 : 04. Kolovoz, 2014., 09:41 »
Da, to je i najveći problem kod profesionalne igre. Dosadi gledati jedne te iste heroje, ali to i pokazuje da Riot baš i nije previše dobar u dizajniranju i balansiranju heroja. Baš me zanima dal se Urgot ikada izabrao u jednom ozbiljnom matchu. Vidio sam ga samo jednom i to ga je netko bio izabrao tko je već osigurao svoju poziciju.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1113 : 04. Kolovoz, 2014., 12:01 »
Ja sam vidio 2 Urgota ikad, od kojih je jedan bio solo top, a drugi adc. To je bilo davno, mozda je i sezona 2 cak bila tako da se ne sjecam pretjerano dobro. Jel ima danas LCSa? Inace, pauzirao sam godinu dana sa LoLom i sad kad sam se vratio gotovo svi su promjenili svoje teamove, vise ne znam niciji roster.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1114 : 04. Kolovoz, 2014., 12:05 »
Ja tu i tamo prije spavanja pratim NA LCS,a ovaj EU i ne bas jer su mi dosadnjikavi. Meni je Dignitas pre epic team i njih bas obozavam i to zbog Qt i kiwikida,oni su luđaci teski i cini mi se da se oni jedini zabavljaju dok ostali samo trce za pobjedom. TSM i Curse su mi bili super sve dok nisu poceli mijenjat team. Ajd TSM jos nekako,al sad kad gledam Curse izgleda mi ko da ih je neko stavio u tim samo da se posprda s njima.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1115 : 04. Kolovoz, 2014., 12:33 »
Otkad nema TheOddOnea u TSM-u su postali krajnje meh. Najbolji League streamovi su njegovi, definitivno.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1116 : 04. Kolovoz, 2014., 12:45 »
Slažem se

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1117 : 04. Kolovoz, 2014., 14:28 »
Da, to je i najveći problem kod profesionalne igre. Dosadi gledati jedne te iste heroje, ali to i pokazuje da Riot baš i nije previše dobar u dizajniranju i balansiranju heroja. Baš me zanima dal se Urgot ikada izabrao u jednom ozbiljnom matchu. Vidio sam ga samo jednom i to ga je netko bio izabrao tko je već osigurao svoju poziciju.

Igrao se i ove sezone, i bio je snažan, samo što on zahtijeva poseban način igranja, što je jako teško izvesti..

Ja ne gledam jer nemam vremena, gledao sam prije, a i nije mi to više "to".

Nego, FREE ELO champion kojeg vam mogu savjetovati je Jungle Yi s TP/Smite.
Isprobao sam ga cca u 10 normala, od toga 9-10 winova, u rankedu ga uzeo 3x, 3-0 i vidjeti ćemo danas sutra u promo za D4 da li će upaliti..iovako ionako ne igram ozbiljno pa tražim zabavne champione :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #1118 : 04. Kolovoz, 2014., 14:45 »
"Keep that hair short, Clem."

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1119 : 04. Kolovoz, 2014., 15:28 »

Igrao se i ove sezone, i bio je snažan, samo što on zahtijeva poseban način igranja, što je jako teško izvesti..


Rekao bih da je svaki ADC snažan kada se nafida, ali i dalje sam dojma da je Urgot puno slabiji od ostalih ADC-a na LCS razini.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1120 : 04. Kolovoz, 2014., 17:56 »
Rekao bih da je svaki ADC snažan kada se nafida, ali i dalje sam dojma da je Urgot puno slabiji od ostalih ADC-a na LCS razini.

I Thresh/Braum/Leona/Annie ako dobiju 3 killa i 2 assista u prvih 10 minuta će vjerojatno silovati i MID lejnera ako nema iste statse kao oni :kava:

Urgot je snažan, samo što zahtijeva drugačiji pristup...a taj pristup ne pali baš kod PRO timova, gdje se svakih 10 sec zna tko što i gdje kako radi. Da netko picka Urgota, imao bi prednost iznenađenja, ali ako zezne 1 stvar...4vs5.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1121 : 04. Kolovoz, 2014., 18:05 »
Ne znam jel imam los tjedan ili lose sve nezz sa 82 boda pao na 1 u gold 1. Stalno se ureknem kad se na HCLu kurcim sa planovima za platinu lol. Jednostavno svaki se put njihov tim posere na nas, ali bas svaki put. Strasno...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1122 : 04. Kolovoz, 2014., 18:11 »
Još uvijek tražim Silver partnera za duo na EuNE, nick: VickoGuz

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1123 : 04. Kolovoz, 2014., 18:12 »
Nije li jedan od najvećih problema kod Urogta naspram drugih ADC-a njegov range? Ako se dobro sjećam on ima najmanji.

Problem kod lola je što ima previše tryharda pa se mora igrati po LCS meti iako ne razumiju taj način igranja. To naravno govorim za silver u kojemu sam bio. Rijetko kada je bilo da se nije meta poštivala, ali taj lik onda nije znao igrati heroja kojeg je odabrao. Uz to, djeca rekao bih po ponašanju idu nešto kopirati iako ne razumiju što taj lik radi koga kopiraju. Najgori su mi bili oni koji su pogledali jedan video od Trick2g ili kako se više zove, došli u jungle i bacili toliki feed da poželiš surrender u desetoj minuti.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1124 : 04. Kolovoz, 2014., 21:51 »
Ja osobno ne volim igrati protiv urgota zbog njegovog broken-op rangea, tj. kada baci skill na tebe pa te gađa preko pola lejna. I radi ogroman damage. Što znači da već na lv 1-2 on može jako veliku prendnost napraviti.


. Najgori su mi bili oni koji su pogledali jedan video od Trick2g ili kako se više zove, došli u jungle i bacili toliki feed da poželiš surrender u desetoj minuti.

Ovo. Slično kao i par drugih streamera, ekipa ih gleda bez da razumije zašto i što i kada nešto radi...
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9