HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 566339 Hitova
*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1125 : 04. Kolovoz, 2014., 22:27 »
Mislim da  je najveci problem s Urgotom mana,jer jede manu ko nista,a sve ostalo je vise manje ok.


*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1126 : 04. Kolovoz, 2014., 22:53 »
Mislim da  je najveci problem s Urgotom mana,jer jede manu ko nista,a sve ostalo je vise manje ok.



Manamune ...

btw, kao što rekoh, YI s TP/Smite == free elo

http://i.imgur.com/YnrXRTz.jpg

Prvo na mid došao i uzeo first blood, tada na top dao kill jayceu (umro tamo), onda na botu tp i pomogao, a kasnije je bilo easy peasy.

S time da je taktika protiv ovog tima bila early..znači mi smo im dole srušili turret unutar 5-6 minuta, contest za brzi drake, na topu prvi put kada smo ubili vlada a da sam ja preživio (jayce umro), odmah sam uzeo taj turret, pa isforsali da uzmemo mid turret. Tako da ustvari Tristana nije bila ništa posebno...
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1127 : 05. Kolovoz, 2014., 13:23 »
Da, al do Manamunea trebaš izdržati. Zbog njegovo aa rangea nije baš lagano farmati ako igraš protiv duo bota, a još ako imaju poke onda je zajebano. A i ta kiselina opet nema veliki splash pa ako promašiš ode mana uzalud. Jedino ga taj range za q čini pravom prijetnjom kada označiš protivnika. Ulti mu je također uglavnom samo za 1vs1 borbu, ali je zabavno kada ga imaš pa pustiš protivnika da ti skine hp i navučeš ga blizu tornja i upališ.  Ako ništa drugo, ulti mu ima najbolje ime.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #1128 : 05. Kolovoz, 2014., 13:53 »


Uspijeli smo pobjedit game jer su oni počeli radit greške. Jungle i mid su nafidali jebački, mislim da je eve prvi put igrala tog championa.


*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1129 : 05. Kolovoz, 2014., 16:29 »
Da, al do Manamunea trebaš izdržati. Zbog njegovo aa rangea nije baš lagano farmati ako igraš protiv duo bota, a još ako imaju poke onda je zajebano. A i ta kiselina opet nema veliki splash pa ako promašiš ode mana uzalud. Jedino ga taj range za q čini pravom prijetnjom kada označiš protivnika. Ulti mu je također uglavnom samo za 1vs1 borbu, ali je zabavno kada ga imaš pa pustiš protivnika da ti skine hp i navučeš ga blizu tornja i upališ.  Ako ništa drugo, ulti mu ima najbolje ime.

Ja preferiram igrati protiv duo bot nego random bot, barem na nižim ELOima :hiha2:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1130 : 05. Kolovoz, 2014., 17:35 »
Ekipa s HCL.hr odigrala koji match danas :D

Shicko i Fuker su bili botlane :D frendovi bili top i jungle

http://i.imgur.com/WQwfXQh.jpg
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1131 : 05. Kolovoz, 2014., 18:18 »
Bilo je zanimljivo :D
Kad budete opet,javite :)

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1132 : 05. Kolovoz, 2014., 23:19 »
Trebao mi je neki ap mid i dvoumio se između ahri i xerath i na kraju uzmem Xerath. Champion je odlican,ne znam zasto se cesce ne koristi. Ima strasan poke,cdr mu je bolesno kratak,dosta je jak. Jedino sto treba malo vjezbat preciznost jer nije bas tako lagan kao sto izgleda,pogotovo taj ult treba potrefit sto je mozda jedina mana koju ima,a sve ostalo odlicno. Prvi match s njim  15/6/13 :)


*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #1133 : 06. Kolovoz, 2014., 21:00 »
Moj frend s kojim dual q-am često uzima xeratha i moram reć da mi je prejak champ. Svi ability su mu skill based pa valjda ga zato ljudi ne igraju baš previše.


*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1134 : 07. Kolovoz, 2014., 20:21 »
Prije je escape problem.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1135 : 08. Kolovoz, 2014., 02:31 »
Da, sad kad su assasini i ostali interesanti champovi iznerfani, low escape poke championi su opet in.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1136 : 09. Kolovoz, 2014., 06:37 »
Mislim ono, dođe jedna Nidalee, kojoj je build AD itemi, i namuci nas sve na top lane. Da li je RIOT prestao razmisljati? Stvarno, gledam kako se ljudi pate dok protiv nje igraju... :loludara:
Ready to set the world on fire?

Odg: League of Legends
« Odgovori #1137 : 09. Kolovoz, 2014., 10:17 »
Nahh.Najviše me živcira njezin Q kad te pogodi,pola hp-a ti skine :hiha2:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: League of Legends
« Odgovori #1138 : 10. Kolovoz, 2014., 20:22 »
Danas igram sa yasuom ranked i sve krene super kazem mid nitko nista dok ****** master ne odluci da ce on mid i da se ne svadamo odoh ja top ali ne za nista. Pant me tolko naguzio da me jos dupe boli

Odg: League of Legends
« Odgovori #1139 : 11. Kolovoz, 2014., 11:58 »
Danas igram sa yasuom ranked i sve krene super kazem mid nitko nista dok ****** master ne odluci da ce on mid i da se ne svadamo odoh ja top ali ne za nista. Pant me tolko naguzio da me jos dupe boli
Znači Pantheon ti ga je zabiberio :loludara: :loludara:
Znam kako je to kad ti neko dođe u lane i zahtijeva da ostane,uhhh kako mi to ide na živce.
Najviše mrzim ljude koji plaču kao djeca što im uzmeš kill,odmah mi u chat napišu pošto igram samo sa Vi "Vi report for KS"  :hihi:
Al pazi npr jučer je sa mnom u timu bio Zed i on se borio protiv Jax-a koji je bio puno jači od njega,I Zed je imao toliko malo health-a,da da ga je Jax još jednom udario ubio bi ga,ja dođem opalim ulti na Jax-a koji je imao skoro pun health  i dokrajčim ga i spasim dupe Zedu i ovaj mi napiše KS.Ejj pa da postoji "Teammatte Killing" ubio bi Zeda bio a ne Jaxa :D Znaju me toliko naživcirati,da je to nemoguće,ko djeca iz vrtića KS,KS,KS,KS...... :wildboy:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9