HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564084 Hitova
*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1200 : 22. Kolovoz, 2014., 02:32 »
Uglavnom, pogledajte video "Why I love League of Legends, but hate playing it". Autor je GamerNear.
Odličan video koji govori istinu o LoL-u!
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends
« Odgovori #1201 : 22. Kolovoz, 2014., 09:48 »
Napokon sam došao do levela 30, trebalo mi je velikih 242 sata i 193 pobjede. :piva:

(Klikni za pregled slike.)
Ajjj ,blago tebi ja još trebam pushat prema 30 :wildboy::wildboy::wildboy::wildboy:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: League of Legends
« Odgovori #1202 : 22. Kolovoz, 2014., 10:11 »
Redbull taj čiji si kanal napisao je gay, ako nisi znao.

Priznao u jednom videu, čisto da kažem ako je koga zanimalo. :bonk:

Sumnjam da nekog briga jel netko gay. Jel te to spriječava da gledaš njegova videa?

A bas to. Je sad mi je zivot propao kad sam saznao da je gay. :loludara:
Iskreno mislim da daje jako dobre savjete igracima posebno u laning fazi gdje zna objasnit bitne stvari vezane uz tog heroja kojeg coacha i neke info opcenito.

Upravo sam tu stavio link jer sam vidio da dosta igraca ovdje na forumu bi htjeli neke nove heroje nauciti igrati, pa eto preporucam da pogledaju koji njegov video ako je tamo neki od heroja sto ih zanima.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1203 : 22. Kolovoz, 2014., 10:30 »
TAJ LIK KAZE DA IMA PLAT 4 MMR A U GOLD 4 JE MOLIM :ave::ave::ave::ave::ave::ave:

Inace, peticija da se promjeni ime teme u Bronze 4 ranked game plakanje :wildboy:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1204 : 22. Kolovoz, 2014., 16:43 »
Prestani biti bahat. Ako ne znaš normalno komunicirati onda se bolje kloni teme.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1205 : 22. Kolovoz, 2014., 16:59 »
Mislim da bi potrebnija bila peticija da se tebe ukloni s ove teme jer svojim komentarima ne doprinosis nicemu sto bi koristilo temi!

A sto se tice lol-a sad sam dobio ban od jednog dana za afk. Najbolja stvar od svega sto sam na pocetku jedno 10 puta imao dc zato sto kao nemam interneta bez obzira sto mi u pozadini i dalje svira radio koji slusam preko interneta i onda sam dobio upozorenje da prestanem sa reconnect-om. Mislim wtf,zasto da se ponovno ne pokusam vratiti u igru? Sve mi to nest smrdi na Riot sranje. Frend ode afk 3 puta za redom (3meca) i ne dobije nista,a ja jednom (ne svojom krivicom) budem afk 10min i odma ban.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1206 : 22. Kolovoz, 2014., 17:05 »
Neka se nitko ne uvrijedi, ali LastShadow nije za ljude koji su "zapeli" u elohell-u. Večina uopče nerazumi šta on govori (a često i krivo govori) i kad bi provali sljedit njegove savjete samo bi se zeznuli.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1207 : 22. Kolovoz, 2014., 17:08 »
@fuker neznam kako da se izrazim, ali sto se tice tog bananja, igraci se banaju rucno. hocu reci da nije to nekakav robot koji svake sekunde gleda jel ima nekakvih igraca koji leavaju pa ih automatski bana/kazni. nego ima Tribunal, odnosno pravi ljudi koji gledaju sve reportove i pokusaju iz tih reporta vidit jel covjek zasluzio bit banan. to je kolko sam ja skonto. po mojoj teoriji, bio si tolki baksuz pa su RIOT-ovci vidili bas da si ti izasao, a fulali su tih 3 leava od tvog frenda. to je moja teorija, nez.
ionako iskreno, sumnjam da te mogu zbog jednog leava banat. mogu te upozorit, ali mislim da je to prenaglo od njih.
« Zadnja izmjena: 22. Kolovoz, 2014., 17:11 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1208 : 22. Kolovoz, 2014., 17:09 »
Mislim da bi potrebnija bila peticija da se tebe ukloni s ove teme jer svojim komentarima ne doprinosis nicemu sto bi koristilo temi!

A sto se tice lol-a sad sam dobio ban od jednog dana za afk. Najbolja stvar od svega sto sam na pocetku jedno 10 puta imao dc zato sto kao nemam interneta bez obzira sto mi u pozadini i dalje svira radio koji slusam preko interneta i onda sam dobio upozorenje da prestanem sa reconnect-om. Mislim wtf,zasto da se ponovno ne pokusam vratiti u igru? Sve mi to nest smrdi na Riot sranje. Frend ode afk 3 puta za redom (3meca) i ne dobije nista,a ja jednom (ne svojom krivicom) budem afk 10min i odma ban.

Mislim da su te banali zbog novog sustava koji bana igrače koji napuste igru na početku.
Mnogi imaju problema sa njihovim serverima a najviše mi smeta to što je LoL jedna od najosjetljivijih igara. Pa ako dijeliš internet s nekim, kao ja, ping ti ide do 1000 pa se vraća na 30 u valovima.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1209 : 22. Kolovoz, 2014., 17:10 »
@ Fuker - moguće da je bilo nešto do servera, a ovo za ban sad il su te svi prijavili pa si automatski dobio ili jednostavno nemaš sreće. Isto tako, prvi puta čujem za upozorenje da prestaneš s ponovnim spajanjem. Probaj kontaktirati support da vidiš zašto si dobio ban.
kmarkec ako se ne varam, tribunal je odavno ugašen.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1210 : 22. Kolovoz, 2014., 17:15 »
Tribunal je ugašen u 4.3 patchu ili tako nešto, ban dobiješ isključivo ako si više puta reportan od igrača i servera tako da si za svaki ban sam kriv. Do sad je samo nekoliko igrača krivo banano i kad su se žalili Rito im je hvratia račun i da javnu ispriku.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1211 : 22. Kolovoz, 2014., 17:26 »
a jbg, ne pratim ja bas lol community, samo igram lol :/
znaci ako recimo ja igram sto bolje mogu i dam sve od sebe, ali me tim (znaci cetvorica) reportaju za, neznam, "unskilled player", onda cu biti banan, bilo to zasluzeno ili ne?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1212 : 22. Kolovoz, 2014., 17:30 »
a jbg, ne pratim ja bas lol community, samo igram lol :/
znaci ako recimo ja igram sto bolje mogu i dam sve od sebe, ali me tim (znaci cetvorica) reportaju za, neznam, "unskilled player", onda cu biti banan, bilo to zasluzeno ili ne?

Nemožeš bit banan za unskilled, eventualno te mogu demotat u nižu ligu ali to rade samo u high diamond/challenger boostanim acc-ovima.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1213 : 22. Kolovoz, 2014., 17:34 »
ma jebes onda unskilled player, sto ako me svi reportaju za leaving the game ili verbal abuse, a nisam to ni napravio?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1214 : 22. Kolovoz, 2014., 17:42 »
ma jebes onda unskilled player, sto ako me svi reportaju za leaving the game ili verbal abuse, a nisam to ni napravio?

Skripta pratit tvoje input i chat, sistem jako rijetko griješi, i poprilično je popustljiv. Dokaz sam ja, kad vidim da neko radi nešto retardirano unatoč tome šta sam mu reka šta bi bilo bolje (na pristojan način) na napristojan način mu kažem da je retardiran, još nisam dobia ni chat ban :mrgreen:

Da me neko nebi krivo razumi ne flejman kad još ima šanse da dobijem, štoviše onda koristim i DST ali kad vidim da smo izgubili game zbog greške onda to i kažem (par puta sam flame-a sebe :hihi:)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9