HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563986 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #1305 : 30. Kolovoz, 2014., 14:24 »
Slazem se sa fukerom zadnje vrijeme samo citam sta se pise. Ovaj lik je popio svu pamet svijeta barem po prilozenom ono nemoj se uvrijedit ali to su cinjenice

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1306 : 30. Kolovoz, 2014., 15:56 »
Je, elo ima veze sa ponasanjem. Ako si toxic i u svakom gameu feedas nakon sto ne ide sve po tvojem neces doci do diamonda. Barem imas manje sanse nego da si pozitivan i pokusavas uciniti sve samo da se smiri onaj koji ragea. Na primjer, jucer sam imao Tristanu u gameu koja je otisla top nakon sto joj je support Thresh "ukrao" kill. Naravno, umjesto da govorim report tristana na all chatu ucinio sam ono sto je bilo potrebno za dobrobit igre - smirio ju. Bio sam maokai, i rekao sam da ako ode bot camat cu ga i sredit joj killove, sto se i dogodilo. U roku 5 minuta imala je 3 killa i prestala biti toxic. Naravno, to ne radi uvijek ali ako i vi pocnete srati po onom koji sere gubite game sigurno.

Ima igraca koji su u elo hellu samo jer su toxic, tocno. Ali ima i igraca koji su toxic iako nisu u elo hellu. Kao sto sam rekao, imam prijatelje u diamondu i goldu koji kad kod im netko nesto prigovori odmah pisu "facking noob, report, omg, noob"...

Zelim reci gdje god odes uvijek ce se naci seljacina.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1307 : 30. Kolovoz, 2014., 16:04 »
Ako nekoga zanima, prestajem s igranjem pa bih rado prodao account.

Diamond 4
85 championa
12 rune pageova
43 skina

Ponude u PM :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1308 : 30. Kolovoz, 2014., 17:38 »
Ako nekoga zanima, prestajem s igranjem pa bih rado prodao account.

Diamond 4
85 championa
12 rune pageova
43 skina

Ponude u PM :)

Inače nije legalno pa ne znam baš jel dopušteno to postati ovdje.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends
« Odgovori #1309 : 30. Kolovoz, 2014., 18:20 »
Evo prvi community video LOL-a, odlučio sam prihvaćati sve dobre akcije koje mi ljudi pošalju i ubaciti u ove kratke videe, kratko a zanimljivo za gledat. Pa ako netko od vas ima kakve akcije pošaljite mi za idući video, mora biti 720p kvaliteta, ima nas puno koji igramo LOL na balkanu, pa da imamo šta gledati i na Youtube. Zasad sam dobio samo od jedne osobe videe tako da sam ostalo morao svoje ubaciti, nadam se da ću u budućnosti dobivati puno više prijava. :piva:

Random League Of Legends Moments - Episode 1
"Keep that hair short, Clem."

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1310 : 30. Kolovoz, 2014., 19:05 »
HAHAHAHA covjece kolko si pavtu ja me mogu vjerovar. U pocetku dok sam citao tvoje postove i mislio sam da trolas,da se zabavljas al izgleda da sam bio u krivu. Kolko ti imas godina,koji si elo? Ti mislis da si pokupio svu pamet svijeta pa je sad prosipas nama ovdje. Ti pricas gluposti da to nije za citat i u biti ja mislim da ti ni sam ne znas sta pises. Predlazem ti da se ostavis igranja jedno vrijeme i izades malo na zrak jer elo ti je pojo mozak. Bolje prestani pisat jer sprdas sam sebe svojim izjavama,a nama si ostalima samo teret svojim postovima. Ovo je zadnje sto cu ti se obratit jer ne volim ulazit u razgovor s ljudima tvog karaktera.

Nije problem da dobijem opomenu ili nesta,al sam siguran da moje misljenje u vezi njega dijeli vecina ljudi na ovoj temi. On svojim postovima ne doprinosi nicemu u ovoj temi i ne znam zasto se nesta ne poduzme u vezi njega jer trolanje i gluposti s njegove strane vec polako prelaze svaku mjeru. Ovo nije prvi put da pise glupost ko baba iz bolesti,al ocigledno  nikog nije briga za ovu temu i luđake tako da zali boze ulozenog vremena u pisanje ovog! Peace!

Hej prijatelju sve je u redu, nemoj feedati samo se drzi kraj mene i mozemo pobjediti!
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1311 : 31. Kolovoz, 2014., 01:15 »
Gleda li iko lcs sad?

Nevjerojatno dobro odigrana 4 game-a, zadnji  game je LMQ malo (puno) zeznia, ali jedna od najboljih zapadnjačkih serija ove godine.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1312 : 31. Kolovoz, 2014., 10:38 »
Gledao sam tu zadnju što su odigrali i TSM ih je ubio. Ovi su izgledali kao da prvi puta igraju LCS i baš me zanima jel će sada Xerath biti popularan na midu zbog Bjergensena.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1313 : 31. Kolovoz, 2014., 13:50 »
Ne znam šta ljudi vide u LOL-u, i općenito u MOBA igricama

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1314 : 31. Kolovoz, 2014., 13:59 »
Da i ja isto e jel imas cod da malo quickscopeamo pa da te dodam? :clap:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1315 : 31. Kolovoz, 2014., 15:23 »
Ne znam šta ljudi vide u LOL-u, i općenito u MOBA igricama

I to si morao doć ovdje i to objavit?
Ovo je topic za igrače LoLa, ti koji ne igraš, a POGOTOVO koj ne voliš istu, dapače cijeli žanr, ne vidim smisao tvog komentara ovdje!?

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1316 : 31. Kolovoz, 2014., 23:08 »
Evo, odigro 10 rundi. 7 od 3 pobijedio. 2 izgubio zbog trollova u timu, 1 izgubio jer su oni bili bolji.
Stavilo me u Silver 1. Dobivao 23 LP-a po pobijedi, dođem do 90 LP. Vodimo, njihov nexus je sam, tim ode na njih jedan po jedan i umru. Ostane nas 3. Dok nas dvoje branimo sa malo hp-a, Garen lijepo čeka na spawnu 150 golda dok oni uništavaju nexus. I naravno izgubili.

Jedva čekam da se maknem iz ovog elo hella.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends
« Odgovori #1317 : 01. Rujan, 2014., 18:26 »
OFF-topic
PhSxX!
Ne igram COD samo CS:GO I mc ,u CS:GO mi je nick Daki812
Nasty Rabbit
U pravu si u većini, samo sam hteo da mi igrači LOL-a objasne zbog čega ih LOL privlači i zašto ne Smite ili Dota2 ili WOW ,i po čemu se te igrice razlikuju?
IN-topic:
Ja sam probao malo MOBA igre i bio sam nOOb ,svuda noob nema veze koja je MOBA ,na trenutak mi se učinilo da su MOBA igrice više neki čudan pokušaj strategije i rpg igre.
Jednostavno mi ne leži LOL i MOBA iako svi moji drugovi po ceo dan idu na MOBA  (99% LOL) igrice jednostavno ne mogu sebe da nateram kad mi je nezanimljivo, i čini mi se da su u LOL-u kontrole malo čudne. To je samo moje mišljenje :D

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1318 : 01. Rujan, 2014., 19:18 »
:ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave:

Ne kuzi ovaj
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1319 : 01. Rujan, 2014., 20:56 »
@daki WoW je SKROZ drukcija igra od smitea, dote i lola. wow je MMORPG, ostalo je MOBA.
zasto bas lol a ne druge MOBA igre? zato jer su bas poceli s lol-om (bilo zbog frenda ili popularonist, nije vazno) pa su se "zalijepili" za lol, a ostalo ih ne zanima i / ili igrjau bas lol jer je puno laski i jednostavniji u usporedbi s dotom (neznam za smite i HoN) pa ga je lakse svladati. ne moras tolko vjezbat i koristit svoj mozak

zasto bas lol / opcenito MOBA? jednostavno subjektivno misljenje. zabavno im je i privlaci ih jer im paše. ovo nije bas dobar primjer, ali isto tako se ja pitam sto tolko ljude privlaci Counter strike. istina, nisam ga nikad igro, ali cim ga pogledam, neznam...jednostavno me odvlači (nije to samo zbog grafike, da se razumimo). nadam se da sam ti pomogo razbistrit stvari :)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9