HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563928 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #1320 : 01. Rujan, 2014., 22:58 »


Morao sam ovo podjelit sa vama, ja plačem već par minuta hahahahahahahah!!!
RITO PLOX

Odg: League of Legends
« Odgovori #1321 : 02. Rujan, 2014., 06:32 »
Zaigrajte Go4LoL Balkans i osvojite vrijedne RP nagrade!

http://www.esl.eu/balkans/lol/news/247288/

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1322 : 02. Rujan, 2014., 10:00 »
Nije uopce smijesno. + jel nije svatko tko je radio te dolan stripove umro od side prije godinu dana ili nesto
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1323 : 02. Rujan, 2014., 15:49 »
meni je smijesno. ne tolko da se placem od smijeha, al stavilo mi je osmijeh na lice :))
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #1324 : 02. Rujan, 2014., 15:56 »
@kmarkecGamer
tvoj prethodni post
ni meni nije privlačio CS, al kad sam ga probao, navuko sam se ko muva na slatko ;)
A što se tiče LOL-a on me nikad nije privlačio, a sad me odvlači jer jednostavno mi ne leži, osećam kao da nedostaje taktiziranje, pošto volim taktiziranje, možete mi preporučiti neku MOBU u kojoj se koristi mozak. :approve

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1325 : 02. Rujan, 2014., 17:17 »
S ovim si pokazao zapravo koliko si loš u LoL-u, ali eto kako voliš "taktiziranje" onda igraj Dotu 2.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1326 : 02. Rujan, 2014., 17:52 »
Daki bolje se drzi podalje od "igrica" za koje se koristi mozak.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1327 : 04. Rujan, 2014., 15:22 »
@kmarkecGamer
tvoj prethodni post
ni meni nije privlačio CS, al kad sam ga probao, navuko sam se ko muva na slatko ;)
A što se tiče LOL-a on me nikad nije privlačio, a sad me odvlači jer jednostavno mi ne leži, osećam kao da nedostaje taktiziranje, pošto volim taktiziranje, možete mi preporučiti neku MOBU u kojoj se koristi mozak. :approve
U svakoj MOBI potrebna je taktika.Kad,Kako i Gdje češ ga napasti.
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: League of Legends
« Odgovori #1328 : 04. Rujan, 2014., 18:04 »
MOBA je toliko kompleksna da zahtjeva puno više strategije nego bilo koji Sport i FPS pucačina. ;)
"Keep that hair short, Clem."

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: League of Legends
« Odgovori #1329 : 04. Rujan, 2014., 18:34 »
MOBA je toliko kompleksna da zahtjeva puno više strategije nego bilo koji Sport i FPS pucačina. ;)
Da, osobito kada ti psuju sve po spisku, zato što si slučajno napao lika sekundu ranije. Baš je igra puna strategija.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1330 : 04. Rujan, 2014., 18:47 »
10 championa, 40 sposobnosti koje se mogu aktivirati, 3 lejna, 2 nexusa.

Toliko mogućnosti za strategije da je to nevjerojatno, ponekad jedan potez riješi rundu. Ali takve strategije se vide u višim ligama ili ako igraš sa frendovima, inače svako za sebe igra iako je to timska igra.

Puno više mogućnosti nego kad ti je jedina opcija pogoditi nekoga sa metkom i ubiti ili dodati loptu suigraču i on dalje, dok ne zabijete gol.
"Keep that hair short, Clem."

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1331 : 04. Rujan, 2014., 18:51 »
10 championa, 40 sposobnosti koje se mogu aktivirati, 3 lejna, 2 nexusa.

Toliko mogućnosti za strategije da je to nevjerojatno, ponekad jedan potez riješi rundu. Ali takve strategije se vide u višim ligama ili ako igraš sa frendovima, inače svako za sebe igra iako je to timska igra.

Puno više mogućnosti nego kad ti je jedina opcija pogoditi nekoga sa metkom i ubiti ili dodati loptu suigraču i on dalje, dok ne zabijete gol.

Mealo pre plitko prilaziš ovome, jer dodaš loptu krivom suigraču i izgubiš utakmicu, ili potrošiš par sekunda više na čučanje iza sanduka i gotov meč, dok nisi sudjelova u organiziranju strategija na visoko nivou za neku aktivnost nevidiš koliko je zapravo kompleksna.

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: League of Legends
« Odgovori #1332 : 04. Rujan, 2014., 23:34 »
Evo da kazem nesto o LoL-u.

Iz unrankeda (prosla sezona unraked) do Diamonda 5 sam dosao tocno u 350 gameova. I u Diamondu sam vec izgubio volju i zivce. Zasto? Pa jer sam mislio kao i vecina dok dodem u malo visi elo da nece biti ragenja i flamenja i tih sranja. Ali kada sam dosao tamo shvatio sam da samo gubim zivce na flamere, ragere, djecu, boostane likove...itd.

Pa sam odlucio quitat LoL. Sada nekad upalim i odigram koji normal ili slicno. Ponekad pogledam neki LCS match i tako... Odigrat cu jos 2-3 rankeda tek toliko da ostanem u Diamondu sljedecu sezonu. Mouda prodam Acc ili nesto. Ugl. jako dobra odluka - QUIT LEAGUE OF LEGENDS.

Ili jednostavno igraj samo normale i btk za sve:) :clap:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1333 : 05. Rujan, 2014., 11:18 »
Ja sam quitao lol prije godinu dana, na godinu dana i moram reci da je bila odlicna odluka. Nisam se uzrujavao oko rankeda, razmisljao uopce o LoLu inije mi falio ni malo. Onda mi je jedno popodne dosadilo i krenuo sam opet. Sad igram par mjeseci, a prije toga sam igrao 2 godine. Kad sam se vratio bio sam bolji nego prije, nisam uopce osjetio da sam "ispao iz toka" ili nesto tako. Jedino mi je zao sto nisam ostao igrati pa da do sad vec budem plat ili nesto, a sad se jebem vec mjesecima iz gold 3 do plat 5, bio sam u gold 1 na 80 bodova, sad sam gold 2 i 11.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1334 : 05. Rujan, 2014., 21:10 »
sad sam reportan za offensive language, a nisam izustio nijednu jebenu rijec :tired: dobro, rekao sam na kraju "report" kad su se surrendali enemy tim, onako random, moras bit retardiran da mislis da je to ozbiljno.
al dobro, bilo je samo upozorenje, fala bogu...
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9