HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564115 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #1335 : 05. Rujan, 2014., 22:32 »
Moj drugi pentakill, prvi sa Yasuom! \:D/

League of Legends: Yasuo pentakill
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #1336 : 05. Rujan, 2014., 23:35 »
pretpostavljam da si bio jebeno nafeedan prije tog, s obzirom na to kolko dmg radis s jednim spellom D:

bas sam zavrsio mec, bio thresh, tristana split pusha cijelo vrijeme, vrijedala nas cijeli mrtvi game, nakon gamea sam rekao da ju reportaju, dok je jedan iz mog tima reko tristani da je jebeno retardirana jer nas je vrijedala cijelo vrijeme i pametovala :chair:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #1337 : 06. Rujan, 2014., 01:01 »
Ja sam odavno prestao igrati lola cisto radi communitija. Nisam se previse nervirao oko rankeda jer me to nikada nije interesovalo ali kada izgubim radi nekog debila koji ni ward kako treba ne zna postaviti a ne sta vise onda se iznerviram. LoL je i mozda dobra MOBA al joj je community grozan.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1338 : 06. Rujan, 2014., 06:20 »
Ja sam odavno prestao igrati lola cisto radi communitija. Nisam se previse nervirao oko rankeda jer me to nikada nije interesovalo ali kada izgubim radi nekog debila koji ni ward kako treba ne zna postaviti a ne sta vise onda se iznerviram. LoL je i mozda dobra MOBA al joj je community grozan.
Treba se samo znat postavit, on tebi noob ili feeder ti njemu kurwo i problem rijesen!!

Odg: League of Legends
« Odgovori #1339 : 06. Rujan, 2014., 18:02 »
da, onda ce isprdak pocet bas doslovno feedat i trolat iz inata pa ce se jos vise pogorsat situacija. jednostavno ili sutis ili budes 100% pozitiva ako zelis da situacija postanje bolja ili da bar ostane kakva je
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #1340 : 08. Rujan, 2014., 18:30 »
Moderatore poštovani,
jednostavno ne razumem od svih bleštećih stvarčica šta se dešava na ekranu, imam slab komp pa moram igrat samo LOL i mc ,moj drug ima komp koji može da tera WD na ultra na 60 fps i igra LOL po ceo dan :bonk: (sad ću u inat igrat dotu 2)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1341 : 08. Rujan, 2014., 18:40 »
Odlično, a sad ću te zamolit da se kloniš ove teme jer smo shvatili da ti se LoL ne sviđa.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1342 : 08. Rujan, 2014., 19:22 »
Jel mi može netko pomoći? Igram LoL 3 i pol godine, prošli tjedan sam odigrao provisional matches i došao u Silver 1. Došao u promotion za Gold i od tad gubim sve za redom. zadnjih 20 gameova je bilo nešto nevjerovatno. Dajem sve od sebe, pokušavam pozitivno utjecati na tim i uvijek sam dobar. Unatoč tome, uvijek dobijem budale. Dat ću primjer zadnji match. Imali smo Branda koji je prvi picko mid, zadim predzadnji pick uzme Talona i ide mid. Ja ostanem sam na botu kao adc Twitch. Ne mogu farmati, kad mi dođu dolje uzmu mi sav farm. Trollaju i namjerno odu fidati top, 2 premadea. Kad treba defati nexus jedan drugome govore da ne defa. Prijete reportovima i naravno fidaju.
Nikako ne mogu izbjeći takve seljačine i ponovno dobit dobar tim kakav sam dobivao na početku. Sad sam Silver 1 sa 0 LP-a i ako panem u Silver 2, poludjet ću. Doslovno mi je muka kad vidim tko sve igra ovu igricu.
Što da radim?
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1343 : 08. Rujan, 2014., 19:23 »
Jel mi može netko pomoći? Igram LoL 3 i pol godine, prošli tjedan sam odigrao provisional matches i došao u Silver 1. Došao u promotion za Gold i od tad gubim sve za redom. zadnjih 20 gameova je bilo nešto nevjerovatno. Dajem sve od sebe, pokušavam pozitivno utjecati na tim i uvijek sam dobar. Unatoč tome, uvijek dobijem budale. Dat ću primjer zadnji match. Imali smo Branda koji je prvi picko mid, zadim predzadnji pick uzme Talona i ide mid. Ja ostanem sam na botu kao adc Twitch. Ne mogu farmati, kad mi dođu dolje uzmu mi sav farm. Trollaju i namjerno odu fidati top, 2 premadea. Kad treba defati nexus jedan drugome govore da ne defa. Prijete reportovima i naravno fidaju.
Nikako ne mogu izbjeći takve seljačine i ponovno dobit dobar tim kakav sam dobivao na početku. Sad sam Silver 1 sa 0 LP-a i ako panem u Silver 2, poludjet ću. Doslovno mi je muka kad vidim tko sve igra ovu igricu.
Što da radim?

I nemojte mi govorit da poradim na sebi, jer se sam pobijedit ne može.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1344 : 08. Rujan, 2014., 19:25 »
Moze informacija kad pocinje World Championship? Datum,sat? Procito sam puno raznih informacija pa mi sad nije najjasnije


*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1345 : 08. Rujan, 2014., 19:30 »
Ja isto u zadnje vrijeme poprilicno govnjive timove dobivam, ali dobro. Ne znam sta je, valjda svi igraju ranked za novi trim i skin pa zato.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1346 : 08. Rujan, 2014., 19:49 »
Hajde recite koja ste vi liga? Svakodnevno netko govori iskustva pa me sad zanima koja ste liga.

Ja sam Gold V. ;)
"Keep that hair short, Clem."

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1347 : 08. Rujan, 2014., 19:56 »
@ imagineak - jednostavno si dobio loše igrače i trolere. Kad izgubiš dvije zaredom prestani igrat za taj dan. Problem kod lola je što ima previše ljudi da ga igraju i onda nikad ne znaš što ćeš dobiti. Jednom ćeš uhvatit i pobjednički niz, a do tada jedino ti ostaje da igraš što bolje jer tu nema nikakvog pravila.

@ fuker - gledajući po ulaznicama što su u prodaji, počinje 18. rujna i većina ih je u 17:00 po korejskom vremenu.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1348 : 08. Rujan, 2014., 20:33 »
ja zapeo u s2, malo dobim pa gubim :(
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #1349 : 08. Rujan, 2014., 20:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9