HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565929 Hitova
*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1350 : 08. Rujan, 2014., 20:40 »
@Snowblind A ima nesta i za 15 min,sad sam bas vidio,vjerovatno izvlacenje ko ce s kim il nesta tako

Trenutno sam gold 4 i mislim da cu stati na tom jer i onako je sezona pri kraju

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1351 : 09. Rujan, 2014., 10:03 »
Trenutno sam gold 4 i mislim da cu stati na tom jer i onako je sezona pri kraju

Se zna kada je sezona pri kraju?

Imam na EUW jedan account, bio je G2 prošle sezone, ove odigrano samo 2/10 (2 wina), pa gledam da odigram 8 gejmova čisto da dobijem nagradu :)


Inače ljudi, ja invajtam non stop ekipu za igrati normale (EUNE)...Scope nam se pridružio jučer, ali ostali..dajte nick ako ste na EUNE..nije važno koji ste ranked, samo da ste lv 30, pomoći ćemo mi :thumbs:
« Zadnja izmjena: 09. Rujan, 2014., 10:05 X-Plosiv »
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1352 : 09. Rujan, 2014., 10:25 »
@X-Plosiv Mislim da su rekli da je kraj sezone u studenom.
A moj nick ti je BenaFuker. Mislim da te mozda i imam dodanog jer dosta dugo nisam igro pa vise ne znam kog imam :)

Odg: League of Legends
« Odgovori #1353 : 11. Rujan, 2014., 15:34 »
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #1354 : 11. Rujan, 2014., 18:47 »
čestitam scope impresivno :clap: main mi je zed i moram priznat da stvarno imas dobar skill :D
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1355 : 11. Rujan, 2014., 22:56 »
Nemoj se naljutit ali imaš užasno pozicioniranje sa sjenama, ult često iskoristiš nakon šta več baciš 2 skill-a. Onaj dodge protiv lb i nide je bia dosta dobar, ali fight protiv gragasa je bia jako šlampav. Nisi ništa dodge-a a sebi si oduza cca 2 auto attacka.

Zed ima ogroman skillcap tako da samo nastavi tako i siguran san da češ i sam skužit napredak :thumbs:

Odg: League of Legends
« Odgovori #1356 : 11. Rujan, 2014., 23:13 »
Imam ga tek 5 dana, ja sam zadovoljan za sad. :hihi:
"Keep that hair short, Clem."

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1357 : 12. Rujan, 2014., 15:03 »
Scope, ja bih ti savjetovao manje videa, a više vježbanja, iskreno...:piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #1358 : 12. Rujan, 2014., 15:11 »
Renekton ili Yasuo? Skupio sam para pa eto da vas pitam? Yasua nisam nikada igrao, a Renektona sam sad odigrao i odmah 9/4/10. Čini mi se ko jako zabavan champ i brzo čisti minione samo sam čuo da ima dosta counter pickova? Šta vi mislite šta da uzmem? Ili možda nekog drugog od 4800, 6300...inače preferiram igrat top

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1359 : 12. Rujan, 2014., 15:27 »
Renekton ili Yasuo? Skupio sam para pa eto da vas pitam? Yasua nisam nikada igrao, a Renektona sam sad odigrao i odmah 9/4/10. Čini mi se ko jako zabavan champ i brzo čisti minione samo sam čuo da ima dosta counter pickova? Šta vi mislite šta da uzmem? Ili možda nekog drugog od 4800, 6300...inače preferiram igrat top

Renekton je early lane buller, ako se nafidaš možeš nešto..dosta ljudi kaže da opada late game, ali iskreno, ako dobro odigraš early-mid game, jak si i u late. Po meni nema baš puno countera na topu. Yasuo je AD assassin, ako dobiješ koji kill vjerojatno ćeš snowballati, ali zahtijeva dosta mehanike.

Ako preferiraš igrati TOP, radije Renektona ;)

Nisam igrao dosta dugo ranked, pa jednu troll mode on :D

http://i.imgur.com/fGmIzmK.jpg
« Zadnja izmjena: 12. Rujan, 2014., 16:21 X-Plosiv »
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1360 : 12. Rujan, 2014., 16:44 »
Renekton ili Yasuo? Skupio sam para pa eto da vas pitam? Yasua nisam nikada igrao, a Renektona sam sad odigrao i odmah 9/4/10. Čini mi se ko jako zabavan champ i brzo čisti minione samo sam čuo da ima dosta counter pickova? Šta vi mislite šta da uzmem? Ili možda nekog drugog od 4800, 6300...inače preferiram igrat top
Ono sto ti xplosiv kaze ali ako ikad i kupis yasua nemoj ga, molim te, nikad igrati na topu jer to jednostavno nije champion za to.

Inace, sad je Xerath free i rekoh da i njega isprobam ponovo. Zadnji put sam ga igrao u sezoni 2 :wildboy:
I uglavnom zadnja 3 gamea 3 pobjedjena, nije ranked ali protiv gold - diamond igraca jer nas ima 5 premade sve od gold 5 do diamond 5 pa nadje sarolike igrace. Savrsen mi je <3
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1361 : 15. Rujan, 2014., 21:08 »
izgubio sam promo, jebeni tim nafeedao enemy tim, da ne govorimo o ashe! 3/16 !!!  :clap:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

CROguys

  • *
  • 117
  • He is Keyser Sose!!!!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1362 : 16. Rujan, 2014., 07:32 »
Renekton ili Yasuo? Skupio sam para pa eto da vas pitam? Yasua nisam nikada igrao, a Renektona sam sad odigrao i odmah 9/4/10. Čini mi se ko jako zabavan champ i brzo čisti minione samo sam čuo da ima dosta counter pickova? Šta vi mislite šta da uzmem? Ili možda nekog drugog od 4800, 6300...inače preferiram igrat top
Ono sto ti xplosiv kaze ali ako ikad i kupis yasua nemoj ga, molim te, nikad igrati na topu jer to jednostavno nije champion za to.

Inace, sad je Xerath free i rekoh da i njega isprobam ponovo. Zadnji put sam ga igrao u sezoni 2 :wildboy:
I uglavnom zadnja 3 gamea 3 pobjedjena, nije ranked ali protiv gold - diamond igraca jer nas ima 5 premade sve od gold 5 do diamond 5 pa nadje sarolike igrace. Savrsen mi je <3
To ovisi o igraču.Ja većinom sa fighterima i tankovima idem na top i barem naredam 8 killova.Ako obično igra top može ići tako sa svakim championom.
GTA,Slender,Mgs 3-4,Walking Dead,Halo,Arkham...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1363 : 18. Rujan, 2014., 12:25 »
Prati tko Worlds? TSM doslovno usro SK.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #1364 : 18. Rujan, 2014., 19:21 »
Ja ne razumijem ovaj matchmaking, dobro pao mi je MMR jer sam izgubio 7 igra za redom(ne razumijem kako ni zašto eto jebiga) i sad dobijem gejm di ekipa nema ni preko 100 winova u rankedu samnom koji imam 300 i onda mi dvojica otiđu afk(kha je odma otišao na početku a renekton je quito samo bez razloga) a jebeno nam je išlo. Pa jebem ti kakve sreće moram imat da dobijem normalan tim.




 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9