HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563922 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1365 : 19. Rujan, 2014., 11:16 »
Mislim da broj pobjeda ne utječe na išta. Rekao bih da ti je gadno pao MMR i sada te stavlja s likovima koji također gube dosta. Nego, igraj dotu, zanimljivija je.

Nego ovaj SK. Kako su ih opet posrali. Iako su se dobro držali jedno vrijeme na kraju su bili totalno nadigrani, a imali su Trist u timu.

*

MatijaUVI

  • n00b
  • 1
Odg: League of Legends
« Odgovori #1366 : 19. Rujan, 2014., 20:01 »
Bok ekipa, samo da vam ukratko predstavim projekt na kojem trenutno radimo.

U 11. mjesecu se na velesajmu odrzava ogromni gamerski sajam, Reboot InfoGamer, dolaze izlagaci tipa Activision Blizzard, Ubisoft, Wargames, EA, Play Station, Warner Bros itd.

U sklopu sajma, Udruga virtualnih igara je dobila 600 kvadrata prostora za organizaciju turnira u LOLu, PESu, CODu i Hearthstoneu. Za sada je od turnira objavljen LOL, glavna nagrada je 1600€ i vise o cijelom skupa turniru mozete pogledati na webu i fejsu od udruge:
http://uvi.hr/uvi-league-of-legends-tournament/
https://www.facebook.com/association.of.virtual.games

Informacije o ostala 3 turnira uskoro, jos uvijek pregovaramo sa sponzorima pa cim imamo konkretne podatke javljamo.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1367 : 19. Rujan, 2014., 21:00 »
usao sam u silver 1 ! jos malo pa gold! xD
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #1368 : 19. Rujan, 2014., 22:41 »
http://prntscr.com/4oelri

Vjerojatno jedan od mojih najboljih meceva koje sam odigrao od kako imam ovaj novi acc, ako ne i najbolji. Forsiram ovog Yasuo i napocetku sam htio odustat od njega W/L mi je bio 2/4 no sad sam na  6/4 hahaahah. Nezz čim se skuži mehanika i kako tip funkcionira postaje prejeben  :ave: . Počeo sam si polako i rune kupovat, tako da ide sve nabolje :D
Počeo sam i polako pobjeđivat nakon nekog strašnog niza od 25-30 partija u kojih sam mozda 7-8 dobio -.-
EDIT 10/4 :D
« Zadnja izmjena: 20. Rujan, 2014., 14:25 Nasty Rabbit »

Odg: League of Legends
« Odgovori #1369 : 20. Rujan, 2014., 12:47 »
Prvi put s Aatroxom,ja zadovoljan.Iteme sam kupovao onako "random" :winknkiss:
Mišljenja,Kritike? :solidus:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: League of Legends
« Odgovori #1370 : 20. Rujan, 2014., 12:51 »
Prvi put s Aatroxom,ja zadovoljan.Iteme sam kupovao onako "random" :winknkiss:
Mišljenja,Kritike? :solidus:
(Klikni za pregled slike.)

Šta nije malo usuless kupovat dva ista itema? :wildboy:
Nezz, kad sam ja pocinjao igrat na prvom accu sjecam se da je bila META lb sa 5 rabadona xD

Odg: League of Legends
« Odgovori #1371 : 20. Rujan, 2014., 15:41 »
za prvi put, imas dobar score. protiv kog si bio na laneu?
sto se tice itema, dobri su, iako bi ti trebali bootsi i attack speed. za bootse uzmes mercury treads / ninja tabi / berserker greaves, a za AS uzmes recimo blade of ruined king umjesto bloodthirstera. naravno , sve ovisi o protivniku, ako su imbecili i nemogu pobjec kad si jaci, ne trebas bootse. ako ti enemy igrac koji je AS AD radi dmg, uzmes randuin umjesto warmoga
meni je trebalo duze da se naucim igrat s aatroxom. moram reci da i dalje bas nisam dobar u earlyju s njim, gubi jako brzo health i slabo se heala nekako, nez :wildboy:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1372 : 20. Rujan, 2014., 16:02 »
A je i nije tako kako kmarkec kaze.

Prva ti je greska stackanje itema. Nikad, ali NIKAD nemas razlog kupovati 2 ista itema, osim ako to nije dorans blade/ring u early laning fazi. Nikad.
Drugo ti je dobro rekao za Aatroxa, merc treadsi / ninja tabi / jako rijetko berserkers greaves, samo ako si uber nafeedan i nemaju nekog cc-a. AS svakako ide BotRK, to ti je core item uvijek. Bloodthirster moze ostati ali tek kasnije. Critovi ti ne trebaju, s razlogom imas W, da ti radi isto sto bi i crit radio. Bootsi ti s njim trebaju ranije zato sto mozes gankati i roamati uvijek, bio jungle ili top.

Ali sve u svemu dobar champ, nije bas istina da se slabo heala kad uzmes u obzir da se drugi championi uopce ne healaju lol. Svakako nije god tier pick, ali nije ni los. Early mu je malo tricky ali moze se snowballat. Jedino sto mi je na njemu tesko je cycleati W, uvijek zamjenim kad treba biti na damageu a kad na healu.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1373 : 20. Rujan, 2014., 17:17 »
sto se tice slabog healanja, to je moje misljenje jer mi se cini da se ostali aatrox igraci healaju puno vise, dok sam ja uvijek squishy. mozda zato jer previse koristim dmg W u borbi :hiha2: ali svejedno, nekako mi nije dovoljno tanky/izdrzljiv
i da , JAKO RIJETKO berserker greaves, to sam zaboravio kazat :)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #1374 : 20. Rujan, 2014., 17:59 »
11/4 za sada W/L sa Yasuom. Nezz kako smo dobili ovaj zadnji mec iskreno....dva premade trolla zajedno su jungle isli Jax i Nid bez smitha i jungle itema samo su skupa isli i zajebavali se po mapi. Srusili nas sve do nexusa nekako smo se drzali sa nexusom samo 15ak min i nakraju okrenuli mec i dobili. Jedan od boljih meceva . :hiha::approve

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1375 : 20. Rujan, 2014., 19:10 »
sto se tice slabog healanja, to je moje misljenje jer mi se cini da se ostali aatrox igraci healaju puno vise, dok sam ja uvijek squishy.
Aha, to. Pa ne znam, mozda ti se uistinu samo cini, ili idu vamp scepter prvo pa onda za taj bonus?

Inace i trebas imati damage W upaljen sve dok se ne spustis ispod 50%, onda se healas za bonus 50% (mislim, nisam siguran kolika je tocna brojka ali puno je veci heal).

A i kad razmislis, ako ikad gubis lane / primas jaki harass uvijek ti se cini da je njihov champion jaci nego kad ga ti igras. Ja uvijek imam utisak da je Vayne top nepobjediva ili da uvijek njihova Nidalee pokea jace. Ali nije tako.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1376 : 20. Rujan, 2014., 23:49 »
Ja sam odlučio malo vratiti se gejmanju...igrao da mi se povrati mechanics i mindset, pa jučer skočio iz D5 u D4, vidjeti ćemo ovih dana kako ide dalje :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #1377 : 21. Rujan, 2014., 08:17 »
za prvi put, imas dobar score. protiv kog si bio na laneu?
sto se tice itema, dobri su, iako bi ti trebali bootsi i attack speed. za bootse uzmes mercury treads / ninja tabi / berserker greaves, a za AS uzmes recimo blade of ruined king umjesto bloodthirstera. naravno , sve ovisi o protivniku, ako su imbecili i nemogu pobjec kad si jaci, ne trebas bootse. ako ti enemy igrac koji je AS AD radi dmg, uzmes randuin umjesto warmoga
meni je trebalo duze da se naucim igrat s aatroxom. moram reci da i dalje bas nisam dobar u earlyju s njim, gubi jako brzo health i slabo se heala nekako, nez :wildboy:
Bio sam s Azirom u laneu.
Ok kupovati cu kako si napisao. :ementaler:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: League of Legends
« Odgovori #1378 : 22. Rujan, 2014., 16:51 »
Sry na DP,al cisto da tema bude aktivna ;)
Jel neko probao Azira?. :solidus:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: League of Legends
« Odgovori #1379 : 24. Rujan, 2014., 11:49 »
Sry na DP,al cisto da tema bude aktivna ;)
Jel neko probao Azira?. :solidus:

Da, najbolji opis nadasve zanimljiv heroj. Ali nekako mi izgleda kao da jos ima bugova, glicheva vezanih uz autoattack vojnika i ulte. Potrebno je vjezbe da se pohvataju rangevi njegovih spellova posebno Q-a koji pomice vojnike.

Rekao bi da je dobar early protiv melee champova na midu jer moze posteno harassat i zonat ih od cs-a. Range protivnici su mu veci problem i protiv njih mi izgleda slabasan.  Tako da je nekako prosjecan early game ali dobro skalira u late game i s 2 do 3 itema dobije posteni power spike. Aktivni dio pasivne magije gdje summona turret je jako dobra stvar za zaustavit ili usporit push.

Sto se tice itema rekao bih da treba graditi standardno mage mid iteme (+ Rod of Ages kao prvi cesto nije losa stvar, iako sam probao i bez toga i to mi je izgledalo isto ok).  Nashor tooth mi se nije svidio na njemu i nije mi bas jasno zasto je essential jer njegova passivna ne proca na vojnicima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9