HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565892 Hitova
Pomoc
« Odgovori #1710 : 27. Lipanj, 2015., 08:03 »
Da li neko zna zasto mi se desava da u League of Legends igra jednostavno secne, ustvari FPS padne na 30, i onda  u sledecem sekundu se vrati na normalno. Jednostavno receno igra secne. Sve sam zivo pokusao, ubacio 64- bit Javu, Instalirao najnovije drivere za graficku, kontaktirao Riot Support ( imam osecaj da ni oni sami ne znaju sta rade, samo ponavljaju jedno te isto ... ).. Ako neko zna do cega je problem bio bi mu do neba zahvalan. Inace specifikacije kompa su:
- GRAFICKA: r9 280x
- PROCESOR: FX 8320 ( 8-core, 3.5GHz)
- RAM: 8GB
Ovo mi se desava samo u LEAGUE OF LEGENDS ... Sta reci a ne zaplakati

*

NajboljeImeIkada

  • *
  • 5
  • Ceo svet je Troll
Odg: Pomoc
« Odgovori #1711 : 27. Lipanj, 2015., 08:53 »
Možda je do neta ako igraš online? Koji ti je ping i brzina neta?

Odg: League of Legends
« Odgovori #1712 : 29. Lipanj, 2015., 20:19 »
Ima li igrača koji su main Annie mid, govori se da je ona novi Ryze. Pošto sam prošle sezone bez ikakve muke igrao ranked sa Ryzom sad mi je dosta lakše igrati sa Annie jer je 70% lakše farmati minione, sa Ryzom je to koštalo previše mane a i kad su mu smanjili Q dmg prestao sam ga igrati jer je postao previše slab za TF.

U ovoj sezoni ga nisam probao jer mi se uopće ne sviđa što su napravili sa njega ma mainam Annie, trebalo mi neko vrijeme dok se ne uštosim jer nisam mjesecima igrao pa sam sad već poprilično zadovoljan sa svojom mehanikom dok igram Annie.

Nego zanima me dali netko igra često nju da mi kaže kakve iteme koristi jer još nisam siguran dali je bolja kao tenk ili kao dmg dealer, iako sa ultom svakako ubija ali zbog spama možda bolje uzeti više healtha pa dok to izgubim lupim puno više dmg nego da imam više AP a manje healtha.

Mišljenja?
"Keep that hair short, Clem."

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1713 : 30. Lipanj, 2015., 09:57 »
O čemu pričaš? Ryze je do prije tjedan dana bio naj OP top lejner, gori i od gnara.

Anyway, Annie ovisi kako igraš, ti možeš winati na lv 2, sve ovisi da li želiš krenuti sa W ili Q

...dobri buildovi su ti:

1. Luden Echo - Raba ili zhon - void - raba ili zhon ...ili raba pa zhon ili zhon pa raba i tek tada void ...čak ti i rylai može biti dobar last pick kao troll man mode
2. Rod of ages, pa raba zhon void

sve ovisi što preferiraš..samo zapamti, uvijek dorans ring i ignite.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #1714 : 09. Srpanj, 2015., 20:33 »
Jako odlična igra sa Lee Sinom, svakako pogledajte, nisam ja igrao nego challenger ali savršena igra.

! No longer available
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #1715 : 10. Srpanj, 2015., 08:40 »
Jako odlična igra sa Lee Sinom, svakako pogledajte, nisam ja igrao nego challenger ali savršena igra.

! No longer available

Gripex je inace najpoznatiji Lee Sin igrac u EU (uz Shook-a), ima po youtube-u jako puno njegovih montaza i ono sta tip radi na lee sinu je bolesno. :D

Odg: League of Legends
« Odgovori #1716 : 12. Srpanj, 2015., 10:33 »
Može netko dati link za twitch kanale od MID streamera da naučim više, jer vidim većinom ADC i JG.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #1717 : 12. Srpanj, 2015., 15:35 »
Pogledaj definitivno Bjergsena(iako streama samo vikendima i ponedjeljkom i amerika je pa je tesko uhvatit ok je pogledat)
twitch.tv/tsm_bjergsen
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1718 : 12. Srpanj, 2015., 19:59 »
Ako si na EuNE dodaj me, VickoGuz

*

Limun031

  • n00b
  • 3
Odg: League of Legends
« Odgovori #1719 : 13. Srpanj, 2015., 20:25 »
Pozdrav ekipo imam problem sa instalacijom lol-a  prilikom instaliranja microsofta visual c++ izbaci mi poruku da mi je hdd pun (instaliro sam na d disku a na njemu imam oko stotinjak gb slobodno) trazio sam na netu neka rjesenja al nisam nista naso ako neko zna u cem bi mogo bit problem neka pomogne cugu mu platim :piva: hvala unaprijed :)


Odg: League of Legends
« Odgovori #1720 : 16. Srpanj, 2015., 07:35 »
Mozda sam vec postal prije al eto budem opet...
Ako je itko zainteresiran za Ranked Team na West serveru neka mi se javi na profil nickname:deka32 
Inace pokoji igraci igaju vec godinu dvije zajedno Lol,a pokoji su nam se pridruzili naknadno...Ekipa je sa podrucja Balkana,na skypu smo gotovo svaku noc,ima i zajebancije a naravno i flame-anja Random-ima :)
Ako se nevaram trenutno nas je 4orica Plat playera,3 golda,2 silvera al vecina nas prekucali preko 1500njak gamova zajedno sto duo sto razni teamovi itd...
Ajmo rec da nam je jungler najpotrebniji trenutno,tu smo nekak najslabiji,al to i nije tolko bitno el ima ljudi koji mogu solidno odradit tu rolu.
Takoder bi bilo dobro da se radi o punoljetnoj osobi,s nekim klincom na skypu mi se bas i neda raspravljat anyway gl hf on summoner rift!
« Zadnja izmjena: 16. Srpanj, 2015., 07:39 galareal »

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1721 : 20. Srpanj, 2015., 13:58 »
Pozdrav svima,

kao što vidite, prebačena vam je tema u novu sekciju (League of Legends :clap:) , pa bih Vas molio da slobodno otvarate nove teme, a da ovu temu zatvorimo...ili pretvorimo u chat vol 1 ? :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #1722 : 20. Srpanj, 2015., 23:59 »
Trazim nekoga ko ce mi objasniti igranje LoL-a koristenje svega znaci,ja znam skroz malo ali sam trenutno 6lvl.Neko da ima skype ili teamspeak!!!!!!!!Hvala unaprijed!

Odg: League of Legends
« Odgovori #1723 : 22. Srpanj, 2015., 13:22 »
Ako si lvl 6 najbolje je da sam skužiš igru jer ce ti doc neko 30 lvl i reci ce ti stavri o igri, a ti neces razumjeti. Najbolje je da igraš pa onda na oko 25-lvl pocnes se zanimati pronaci neke savjete na youtubeu ili ovdje :3. Ali jedna stvar kad dođesš na 20 lvl samo skupljaj ip jer ce ti trebati za rune kad dodes na 30 lvl.
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

Odg: League of Legends
« Odgovori #1724 : 22. Srpanj, 2015., 14:55 »
Ma nemoj ni trosit ip na tier 1,2 rune,cekaj lvl 20 onda pocni kupovat...
Gledaj uzivat sto vise u igri,probavaj razlicite champove,ignoriraj chat i dok dodes do 30 pohvatat ces basics...Valja ti pogledat streemove pro playera tu ces mozda i najvise pohvatat...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9