HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563980 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1875 : 05. Siječanj, 2016., 12:39 »
Spizdit ću od lola. Ima dana kad mi tako dobro ide, ima dana kad nema sreće, što zbog tima, što zbog mene itd.

Preporuka za isprobati. Malo mi je dopizdio u zadnje vrijeme, iskreno već pri load screenu ako vidim da su timovi neizbalansirani nemam volje igrati.
ja se LoL-u nisam primaknuo već tri mjeseca i osjećam se sretnije. zapravno nikad nisam bio sretniji čovjek

Igram LoL sa pauzama od početka druge sezone i kad vidim ovakve postove samo se nasmijem. I ja sam do cca pred godinu dana bio ovakav psovao bi Boga i Vraga kad bi mi neko feedao na rankedu, kad bi nešto falio itd. Moraš samo promjeniti mindset u vezi  igre, tu si da se zabaviš. Ne pamtim da sam u posljednjih godinu dana ikakav rage napravio, doduše ne igram više pretjerano ranked igram sa frendovima najčešće normale ima nas u ekipi jedno 8-9 pa često znamo i custom gameove igrat itd.
Ubiti, šta sam htio sa ovim reći jest da prestanete sa tim brijama da je LoL toliko užasna igra sa odvratim communityem. Realno 95% MP igara su takve, na tebi je dal će te to nanervirat i uništiti iskustvo igranja ili neće :)

najveća istina. samo opušteno, chill pill i nema živciranja. super je igra kada ti je svaki ranked kao normal i ako uživaš u igranju. ljudi oko tebe su debili, kako u vanjskom svijetu, tako i u igri, nema se smisla živcirati :)

*

paco

  • *
  • 38
  • www.kz-team.info
    • www.kz-team.info
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1876 : 06. Siječanj, 2016., 16:40 »
challenger nidalee malo testirao,sta mislite kako izgleda ? xd


*

9mlg9

  • Gost
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1877 : 06. Siječanj, 2016., 17:03 »
pa iskreno - jedan od ružnijih skinova za nidalee.

*

TwisT

  • *
  • 24
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1878 : 07. Siječanj, 2016., 14:58 »
skin ko skin, dobar je al bolji mi je headhunter

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1879 : 13. Siječanj, 2016., 20:15 »
Sutra počinje LCS. Planira netko pratiti?

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1880 : 14. Siječanj, 2016., 08:26 »
svakak cu pogledat, iako lcs mora izvuc nesto novo jer stagniraju zadnju sezonu, bar po meni... citao sam malo o timovima i vidim dogada se slicno ko u starcraftu, jos malo bez obzira na regiju sve ce igrat koreanci a mi cemo pocet navijat za timove koje imaju nekog "domaceg" rekklesa, bjergsena il slicno.

mislim da ce ubit igru sa time, jer novi igraci dolaze kad vide price kako je neko postao pro, i to ih vuce i motivira, ovako ce se cinit nedostizno. Vec je dosadno gledat worldse kad SKT dropa jednu mapu u turniru, ko da bayern hnl igra

*

ReXoN001

  • n00b
  • 1
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1881 : 15. Siječanj, 2016., 03:16 »
Imam jedan problemcic pa ako neko zna u cemu je fora bilo bi super :)
Igrao sam na NA serveru i reko idem se malo prebacit na EU kad ono ćorak.
Prebacio na EU,skinio patch i sve to,kliknio Launch i probao se logirat kad ono nece,pise krivi username ili sifra i nakon par pokusaja reko idem probat NA kad ono ulogirao se. Odem na exit,pokrenem LOL kad client opet na NA i opet ja promijenim,a ono ista stvar. Probao sam i na neke druge servere pokrenuti,al bezuspjesno. Znaci bez obzira koji server izabrao,kad stisnem Launch client se automatski sam prebaci na NA. Probao sam sve moguce i Repair,al nista ne pomaze. Help! :)

*

9mlg9

  • Gost
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1882 : 15. Siječanj, 2016., 14:43 »
Moraš se loginati u NA server, tamo otići u shop i tamo zatražiti transfer accounta na EU.

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1883 : 18. Siječanj, 2016., 13:53 »
acc je vezan uz uz regiju, ne mozes sa isti acc-om igrat EU i NA, ili novi acc ili server transfer.

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1884 : 20. Siječanj, 2016., 16:25 »
Riot jučer objavio da će osim Dynamic Rankeda postojati i Solo Ranked (bez duo!) s dva odvojena laddera.

Što mislite da će biti od toga? Koji će biti popularniji?

Mislim da će Solo Ranked na kraju biti popularniji dosta jer ljudi valjda misle da je Solo prikaz pravog skilla, što po meni nije točno ali dobro.
Meni se iskreno ne svida što su odvojili to, Dynamic Ranked neće biti popularan i puno manje kompetitivan (manje od starog Team Rankeda). Nekako mislim da su ostavili samo Dynamic Ranked kao jedinu opciju, tada bi kompetitivnost bila jednaka mozda i veca od starog Solo/Duo i više bi se uživalo u igri.  :D

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1885 : 20. Siječanj, 2016., 17:12 »
velike su razlike u kvaliteti igraca i matchmaking je nedorasao takvoj razini. osobno smatram duo ladder nepotrebnim. Ali opet sinergija izmedju dva vrhunska igraca, koji duze vremena igraju zajedno lako prevlada vrhunkse igrace bez sinergije. Uostalom najveci impact na igru ionako imaju samo kombinacije odredenih pozicija, dakle bot, mid+jung, itd, dok adc+top moze samo u odredenim situacijama donjet prevagu, i rijetko igraju early i mid game zajedno, eventualno tp gank, itd..

Nepotrebno kompliciranje, potaknuto nedostatkom sadrzaja, tapkaju u mraku.

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1886 : 20. Siječanj, 2016., 19:20 »
velike su razlike u kvaliteti igraca i matchmaking je nedorasao takvoj razini. osobno smatram duo ladder nepotrebnim. Ali opet sinergija izmedju dva vrhunska igraca, koji duze vremena igraju zajedno lako prevlada vrhunkse igrace bez sinergije. Uostalom najveci impact na igru ionako imaju samo kombinacije odredenih pozicija, dakle bot, mid+jung, itd, dok adc+top moze samo u odredenim situacijama donjet prevagu, i rijetko igraju early i mid game zajedno, eventualno tp gank, itd..

Nepotrebno kompliciranje, potaknuto nedostatkom sadrzaja, tapkaju u mraku.

Da više manje se slažem. Nekako 2 laddera totalno kvare stvari. Realno da nisu odgodili Solo Ranked za par tjedana, nego da su pustili u isto vrijeme mislim da skoro nitko nebi igrao Dynamic Ranked. A i ovako će vjerojatno dosta manje ljudi nakon što Solo Ranked dođe igrati Dynamic.  Mislim da su Dynamic trebali ili drugacije osmislit i onda samo njega ostavit, ili ostavit stvari kakve su i bile. Steta, nekako su najgoru opciju odabrali.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1887 : 20. Siječanj, 2016., 19:45 »
Ne slažem se s tvojim pogledom na Dynamic ranked. Osobno ću ga vjerojatno igrati više no Solo, isključivo jer nas je u ekipi uvijek 3-4-5, a ako želimo ranked igramo 2xduo ili tak nekak. Ovak će bit više komunikacije, a ako ti fali peti nije bed, svejedno možete rokat ranked. Meni se to osobno sviđa :)

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1888 : 20. Siječanj, 2016., 20:49 »
I meni se osobno vise svida Dynamic Ranked ali ne svida mi sto ce staviti uz njega i Solo Ranked i napraviti 2 laddera, jer ce Dynamic izgubiti na popularnosti. Jednostavno su popustili pod pritiskom, mislim da su ostavili samo Dynamic Ranked da bi se i najzagrizeniji SoloQ igraci navikli, samo bi imali jos jedan razlog zasto gube (npr. premade noobs :D)

*

9mlg9

  • Gost
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1889 : 20. Siječanj, 2016., 23:44 »
Mislim da Dynamic neće gubiti na važnosti poput team buildera baš zbog razloga što ljudi žele igrati s prijateljima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9