HCL.HR

[SERVER] Kritike/opomene

• 216 Odgovora
  • 98045 Hitova
Odg: [SERVER] Kritike/opomene
« Odgovori #210 : 11. Ožujak, 2015., 16:33 »
Htio bi prijaviti kradu u svojoj bazi nemam ni jedne jedine skrinje?!!! :tired: :hiha2:

« Odgovori #211 : 26. Travanj, 2015., 12:06 »
Poznato mi je da je moja baza često posjećivana od strane raznih igrača sa servera,bilo to sa mojim dopuštenjem ili bez njega,nije važno...važno je to da svako malo nađem na rupu od creeperove eksplozije u zemlji,kraj nekog zida ili čak u nekoj od kuća... Do sad mi to nije previše smetalo,mislio sam da je meni neki creeper promaknuo (mala je mogućnost da mi je promaknuo zato jer stalno skakućem okolo po pazi i vidim što se događa te imam slušalice,valjda bi čuo eksploziju)  ili možda netko nije vidio da mu je eksplodirao dok je prolazio mojom bazom.
No danas,dok sam došao na server,primjetio sam  da u jednoj od mojih kuća ima velika rupa od creepera u podu i na dijelu zida. Očito je da se to dogodilo dok ja nisam bio na serveru.
Bilo je uništeno nešto stakla,tepiha,sea lanterna i drveta,sam sam popravio.

Nije mi žao materijala,već mi je žao što te osobe nemaju mrvicu kulture da to poprave,ili se bar ispričaju te ostave sign sa porukom.
I želim još reći da ću sljedeći put pozvati admine dok vidim takvu nekakvu rupu koja je nastala dok mene nije bilo na serveru.

« Odgovori #212 : 26. Travanj, 2015., 12:28 »
Nema ti poante zvati admine kada se igra na čistoj vanilli bez plugina... i ne znam kako će se to rješavat. zato ja i ne želim da ljudi posjećuju moju bazu bez dopuštenja ili da ih ja zovem.

« Odgovori #213 : 26. Travanj, 2015., 12:33 »
Aha...znači ipak nema CoreProtecta? Netko mi je onda krivo neki dan rekao da admini to još uvijek imaju :S

Ah...nevermind then...kad već nema plugina,zamolio bi onda sve da ne posjećuju moju bazu bez potrebe te da ako naprave štetu nek to poprave.

« Odgovori #214 : 26. Travanj, 2015., 12:49 »
Tužno je kad misliš da svi ljudi kažu da paze na to, a zapravo im se desi a ni ne shvate da se to desilo i onda samo otiđu. Vjerujem da bi trebali barem ostaviti sign... i ne kužim čemu posjećivat tuđu bazu ako ga ne misliš prankat/trollat sa invisibility potionima ili mu ostaviti neki poklon... čemu biti tako dosadan? ako taj netko nema boljeg posla nego ić u tuđe baze i radit gluposti onda nema smisla ni da je na serveru... al eto, nažalost se ne može dokazati tko je kriv pa svi svima i dalje vjerujemo, jel...

*

-Sh1zuka-

• **
  • 287
  • Honda4life
« Odgovori #215 : 26. Travanj, 2015., 23:13 »
Pokazalo bi ti samo da je creeper eksplodirao,ne bi pokazalo tko je izazvao creepera da pukne.
Més que un Club

« Odgovori #216 : 27. Travanj, 2015., 09:15 »
Možeš vidjeti kad je creeper eksplodirao, kad je neko otvarao vrata i sl. Pogledaš ko je tada bio online i - BUM! - imamo glavnog osumnjičenog.
Sent from my desktop computer using a normal keyboard.