HCL.HR

Domaći youtube kanali - Minecraft

  • 2279 Odgovora
  • 702366 Hitova
*

zzumche

  • ****
  • 1048
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #150 : 13. Studeni, 2012., 18:14 »
ma ne 66% posto je bilo crno
youtube.com/user/zzumche

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #151 : 14. Studeni, 2012., 15:16 »
Evo video koji je bolje kvalitete od onog prošlog....nadam se da nema nikakog crnog ekrana il' tak nes

http://youtu.be/tvZ057EG0cQ

Zadnjih par minuta epizode je mrak tak da se nevidi dobro....netrebate gledat zadnjih 4 minute. :)
prehladen sam tak da mi glas nije bas razumljiv,pretplatite se za jos epizoda i recite svoje mišljenje da nastavim snimat ili da odustanem

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #152 : 14. Studeni, 2012., 16:01 »
Super je epizoda! Samo nastavi  :thumbs:

*

Andjo

  • **
  • 514
  • StrawHat
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #153 : 14. Studeni, 2012., 16:06 »
Super. Nemoj odustajat. Samo sredi taj zvuk ;S
"It is rare to meet a Lannister who shares my enthusiasm for dead Lannisters."

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #154 : 14. Studeni, 2012., 17:22 »
Hvala vam nastavit cu snimat' snimljena je druga epizoda ali ne ide jos na yt ide na yt za nekih 2-3 dana.Zvuk ahhh mikrofon sam platio 30 kuna...to ti sve govori  :piva:

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #155 : 14. Studeni, 2012., 17:26 »
Zvuk ahhh mikrofon sam platio 30 kuna...to ti sve govori  :piva:
Nije stvar u mikrofonu, nemaš "stereo" zvuk negdje u opcijama ovisi s čime si snimao.
Na kraju je muzika iz igre toliko glasna da se tebe ne čuje  :bonk:

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #156 : 14. Studeni, 2012., 17:29 »
yep,znam.neznam jel u Frapsu ima stereo  :geek: ugl sad idem provjerit...

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #157 : 15. Studeni, 2012., 00:50 »
Na levo uho te cujem a na desno ne :D

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #158 : 15. Studeni, 2012., 01:07 »
peri vuši onda :P


*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #159 : 15. Studeni, 2012., 23:20 »
Medo igra minecraft ep.2 'Dungeon'





evo druge epizode.Stavio sam je ranije na yotube na nagovor svog frenda.Nemojte se naviknut da svaki dan uplodam epizodu  :ne:.Epizode ce ici svaka 3 dana.
Imao sam tehničkih problema sa Frapsom tako da sam morao srezat pola videa.

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #160 : 16. Studeni, 2012., 14:35 »
za antkillera koji je spomenuo youtube kanal u temi za event: http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=16938.msg577164#msg577164

Male vjerojatnosti da cu snimati zbog toga jer mi se ljudi zale da vas ne razumiju -.- Strani subscriberi i to...
Ako pod ovo misliš na JEDAN komentar na videu sa Halloween eventa, a taj netko tko je komentirao je ArMeenius, onda stvarno neznam što reći  :hihi:
Umjesto da si se odlučio snimati za domaće pretplatitelje, koji bi pratili, gledali, komentirali, a i tebi bi bilo lakše pričati na svom jeziku, ti si se odlučio na onu drugu polovicu pretplatitelja (35 "stranaca" koji su totalno neaktivni), svaka čast  :clap:

Ako je tebi snimanje na engleskom nešto što ti želiš i tebi pomaže npr.na taj način vježbaš engleski jezik, onda samo naprijed.
Ali masu si puta rekao da snimaš na engleskom zbog tih 50% pretplatitelja.
Domaći te neće gledati jer snimaš na engleskom, strani te neće gledati jer snimaš na hrvatskom.

U zadnjih mjesec dana si "dobio" 11 pretplatitelja, imaš 30 pregleda dnevno (ukupno na svim svojim uploadanim videima).
Pošto ciljaš na stranu publiku koja je diljem svijeta i normalno veća masa ljudi nego samo na balkanu, čovjek bi pomislio da su veće brojke.
Na ovaj način ćeš teško ostvariti išta igdje, jer snimaš za druge a ne za sebe, čim nemaš gledanost ne snimaš. Samo savjet, ako ti je već stalo do toga da te netko prati onda nemoj ništa forsirati i raditi prvenstveno zbog drugih.

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #161 : 16. Studeni, 2012., 15:44 »
Ako snimaš na engleskom moraš imati stvarno odlične videe da bi dobivao pretplatnike i moraš dosta dobro pričati na engleskom. Ali ako snimaš na hrvatskom, možeš snimati 10 puta lošije i imati puno pregleda na videima i puno pretplatnika. Na balkanu "lošije" stvari jako dobro prolaze.
Ti niti nemaš gledatelje, ako baš želiš snimati na engleskom onda se moraš još više potruditi i napraviti još bolje. A ako snimaš na hrvatskom jezik ti ne bi bio problem (ako nisi dalmatinac  :hihi: ) i dobio bi stalne gledatelje, ljude sa HCL-a i ostali koji prate epizode sa HCL servera.

Uostalom, možeš ti snimati i na engleskom serijale i na hrvatskom. Kao što ću i ja snimati. Samo HCL na hrvatskom i možda neki Let's play u dvoje a ovo ostalo sve na engleskom.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #162 : 16. Studeni, 2012., 16:19 »
Koja je svrha uopće tog forsiranja što većeg broja pretplatnika? Jel se vrte neke pare u tome kad pređeš određeni broj pretplatnika na youtube il' šta? Vidim da dosta ljudi snima, u čem je kvaka, svi to rade iz ljubavi prema minecraftu pa im je svaki novi pretplatnik priznanje za njihov trud, kreativnost itd. ili se to sve radi nasilu zbog nekih višlji ciljeva - financijskih? Znatiželjan sam.  :mrgreen:

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #163 : 16. Studeni, 2012., 16:46 »
Pa možeš dobivati novce za broj pregleda na svom videu.
Otprilike u TGN-u i Machinima plaćaju:

2$ - 1000 views

Pa si ti sad računaj. :D

A ima i manjih firmi koji plačaju manje, recimo zzumche je partner sa RPM network.
Ali svaka firma ima svoje kriterije za ulazak. Negdje traže više pregleda a negdje više pretplatnika, sve ovisi od firme.
"Keep that hair short, Clem."

*

zzumche

  • ****
  • 1048
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #164 : 17. Studeni, 2012., 01:22 »
hehee :D

bingo, bingo i bingo :P
moj kanal je jer volim igrati i snimati minecraft. uživam kad znam da će netko gledat i to je to.
time budem ponukad da epizode bubu što bolje, time dolazi ljudi i pregleda i tako jednostavno :D
youtube.com/user/zzumche

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9