HCL.HR

Komentari na whitelist prijave

• 1680 Odgovora
  • 252781 Hitova
Odg: Komentari na whitelist prijave
« Odgovori #45 : 21. Travanj, 2013., 14:26 »
Minecraft nick: xElShadow   
YouTube nick: ElShadowNo1
Snimam li za YouTube: Ne
Godine: 16
Kontakt: CroCraft forum ili skype: mateokraljina (manje aktivan) ili fb ako treba u pm
Koliko dugo igram Minecraft: Oko jednu ipo godinu
Od kad imam kupljenu igru: koji tjedan
Kakav sam tip Minecraft igrača: Builder
Odakle znam za HCL server: Safet mi ga je spomenuo dok smo igrali na CC
Zašto želim igrati na HCL serveru: Zato što je server full vanilla, aktivni igrači itd.
Kakvu bazu planiram imati na serveru: Neznam... sve ovisi o biomu u koji se smjestim, o izgledu terena...
Pravilo servera koje mi se najviše sviđa: Vrijeđanje se ne tolerira..,
Najbolji vlastiti Minecraft projekti (potrebne slike/video): http://imgur.com/a/ULze0
I slike su iz meni nepoznatog razloga ispale malo zamućene...
Napiši nešto o projektima, koliko je vremena potrošeno, odakle ideja i slično: Pa ideja je sama došla... trebalo mi je nešto za prijavu na server CroCraft tako da sam izgradia prvi otok... to je bilo ima nekih pola godine a gradnja je trajala dugo... zatim želia testirat kako mi leži quartz u izgradnji pa kad sam vidia da je ok odlucia sam i to ubaciti u prijavu za HCL... mage tower je graden kao dodatak a ledena zgrada (Shadow Khalifa) ;) građena je na serveru isto nekoliko dana

Whoaaaaah :D!! predivno gradiš!!

« Odgovori #46 : 21. Travanj, 2013., 20:29 »
Minecraft nick: LeonardoM011
YouTube nick: Imam 2:
- Leonardo Marinović
- ItsDinoandLeo

1. Zove se: Dvorac na oblaku

HCL prijava od LeonardoM011

2. Zove se: Ogroman grad

HCL server prijava 2. dio.

ja mislim da trebaš slikat/snimat sa defaultnom teksturom
« Zadnja izmjena: 25. Travanj, 2013., 22:29 Pomfri »

*

djptica

• Moderator
  • 757
« Odgovori #47 : 21. Travanj, 2013., 20:58 »
ja mislim da trebaš slikat/snimat sa defaultnom teksturom

ako citiras (quote) nekog molim te da uredis posta da nije toliko dugacak...

« Odgovori #48 : 21. Travanj, 2013., 21:28 »
Admini, je li se može slikati sa FAITHFUL teksturom?

*

NOT GOOD

• 1224
« Odgovori #49 : 21. Travanj, 2013., 21:31 »
Može, bitno da nisu teksture koje jako mjenjaju izgled blokova

« Odgovori #50 : 21. Travanj, 2013., 21:53 »
Može, bitno da nisu teksture koje jako mjenjaju izgled blokova

Hvala

« Odgovori #51 : 21. Travanj, 2013., 22:00 »
Vidite, nisam ja pitao imam li šanse za proči?
Dajte mi neki savjet što da napravim! Što se vama sviđa!
Pa vidis kakvo je stanje, samo onaj ko radi sa world edit i onaj koji ima 2 posta, a ne 5, moze da udje na WL :)
Naravno, slobodno se mozes muciti 6 meseci, svejedno neces biti primljen! Jedino ako napravis nesto za 5 minuta! :)

Pa da. Koliko se ja mučio, ipak neču biti primljen. Ako radim s world editom bit ču primljen kao neki, ako radim blok po blok, ma nema šanse da upadnem. 1. World edit nije "legit" 2. Blok po blok ipak je, a moja građevina je rađena u survivalu, da sam možda snimao epizode kako radim to u survival, možda bi upao!
<iframe src="//www.facebook.com/plugins/follow?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fprofile.php%3Fid%3D100001522033766&amp;layout=standard&amp;show_faces=true&amp;colorscheme=light&amp;width=450&amp;height=80" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:450px; height:80px;" allowTransparency="true"></iframe>

« Odgovori #52 : 21. Travanj, 2013., 22:01 »
Minecraft nick:Candy0205
YouTube nick:MC Candy
Snimam li za YouTube:ne
Godine:14
Kontakt:https://www.facebook.com/marta.okresa?ref=tn_tnmn
Koliko dugo igram Minecraft: 1 i pol godinu
Od kad imam kupljenu igru: od 2 mjeseca
Kakav sam tip Minecraft igrača:  Volim graditi i istraživati
Odakle znam za HCL server: Vidjela sam na videima na Youtubu
Zašto želim igrati na HCL serveru: Zato jer ima poštena pravila i i dobre admine.
Kakvu bazu planiram imati na serveru: Moja velika kuća će biti na planini, a okolo planine selo.
Pravilo servera koje mi se najviše sviđa:Nema ubijanja međusobno i nema grifanja.
Najbolji vlastiti Minecraft projekti (potrebne slike/video):  http://imgur.com/a/Simu5
Napiši nešto o projektima, koliko je vremena potrošeno, odakle ideja i slično: Potrošila sam negdje 1 tjedan i više, a ideja je što volim prirodu pa sam zato napravila veliko drvo i selo sam zamislila da bude oko njega.

Jesam li ja jedina cura koja se prijavljuje?

Drago mi je što je pozvana na razgovor, mada je ne poznajem... Sviđa mi se stil građenja

« Odgovori #53 : 21. Travanj, 2013., 22:07 »
Vidite, nisam ja pitao imam li šanse za proči?
Dajte mi neki savjet što da napravim! Što se vama sviđa!
Pa vidis kakvo je stanje, samo onaj ko radi sa world edit i onaj koji ima 2 posta, a ne 5, moze da udje na WL :)
Naravno, slobodno se mozes muciti 6 meseci, svejedno neces biti primljen! Jedino ako napravis nesto za 5 minuta! :)

Pa da. Koliko se ja mučio, ipak neču biti primljen. Ako radim s world editom bit ču primljen kao neki, ako radim blok po blok, ma nema šanse da upadnem. 1. World edit nije "legit" 2. Blok po blok ipak je, a moja građevina je rađena u survivalu, da sam možda snimao epizode kako radim to u survival, možda bi upao!
Jesil ti udaren u glavu il nešto takvo? :fpalm:
Lijepo su ljudi rekli da su koristili world edit da bi poravnali svijet a dvorac i ostale stvari su sagradili blok po blok
I majmun se može mučiti al ono što napravi neće izgledat lijepo,kakva ti korist što se mučiš ako je građevina ružna ili ne zadovoljava kriterije.
I da,nigdje ti nepiše da nesmiješ koristiti creative

« Odgovori #54 : 21. Travanj, 2013., 23:41 »
Pa kad neznam graditi u creative, gradio sam u survival.

Pa creative je laksi od survivala, i znas graditi sa creativom, samo lazes da neznas, jer svi znaju.

« Odgovori #55 : 22. Travanj, 2013., 09:08 »
Ja nisam dobio nikakvu poruku ...

*

zzumche

• 1049
« Odgovori #56 : 22. Travanj, 2013., 09:52 »
zašto ne čitaš pravila i i nformacije?
"Ako vam se nismo javili, opet, nemojte nas ispitivati nego pokušajte ponovo za 30 dana."

neki kriterij nisi zadovoljio: gradnja, postovi, ponašanje, spammanje, napadanje,..... ...... ...... ...... :kava:
youtube.com/user/zzumche

« Odgovori #57 : 22. Travanj, 2013., 13:52 »
Zašto moramo čekati 30 dana da se opet prijavimo :wildboy:
« Zadnja izmjena: 23. Travanj, 2013., 07:29 Minecraft guy 678 »

« Odgovori #58 : 22. Travanj, 2013., 14:11 »
Zašto moramo čekati 30 dana da se opet prijavimo

Zato jer tako piše u pravilima.
Da nema tog pravila jedni te isti ljudi bi se prijavljivali po nekoliko puta tjedno i onda oni igrači koji su se stvarno trudili nebi došli na red da se i njihov projekt pogleda i procjeni dali je dovoljno dobar za prolazak.
Neznam zašto uopće pitate ovakva pitanja,malo razmislite prije nego što postavite pitanja na koja i sami možete odgovoriti.

« Odgovori #59 : 22. Travanj, 2013., 14:13 »
Zašto moramo čekati 30 dana da se opet prijavimo

Zato jer tako piše u pravilima.
Da nema tog pravila jedni te isti ljudi bi se prijavljivali po nekoliko puta tjedno i onda oni igrači koji su se stvarno trudili nebi došli na red da se i njihov projekt pogleda i procjeni dali je dovoljno dobar za prolazak.
Neznam zašto uopće pitate ovakva pitanja,malo razmislite prije nego što postavite pitanja na koja i sami možete odgovoriti.
mogu se prijaviti s nekim ko se je prijavio i mora se opet za 30 dana
« Zadnja izmjena: 23. Travanj, 2013., 07:29 Minecraft guy 678 »