HCL.HR

Predstavljanje Minecraft igrača

• 512 Odgovora
  • 144428 Hitova
Odg: Predstavljanje Minecraft igrača
« Odgovori #105 : 06. Rujan, 2013., 11:00 »
Znači ovo je private server, samo za frendove?  Samo bezveze stvarate lošu sliku o HCL-u kao zajednici.
« Zadnja izmjena: 06. Rujan, 2013., 11:05 Mile_Ronhill »

*

zzumche

• 1049
« Odgovori #106 : 06. Rujan, 2013., 11:17 »
:mrgreen: heheeeee. Čak i da jeste tako, ogovori mi onda na ovo: zar je zabranjeno imati privatni server? To je sramota?
(pogledaj gore, ono 'čak i da jeste' je naglašeno, pošto HCL NIJE privatni server)

znam što želiš reći, ali neke izjave su bedaste.
već je n-puta rečeno zašto su upadi na HCL strogi: svi bi na HCL - neki bi na HCL da igraju pošteno i druže se, neki bi na HCL da griefaju, pale, uništavaju i ruše, neki bi na HCL jer su tamo youtuberi a u biti neznaju što bi na HCL-u, neki bi na HCL iz inata što je teško upasti,.... <--- a kako da admini prepoznaju tko je tko, a da ne naruše mir poštenih igrača na serveru i da ne dovedu građevine u opasnost??
youtube.com/user/zzumche

*

bartzg

• **
  • 449
  • The man, the myth, the legend, the admin
« Odgovori #107 : 06. Rujan, 2013., 11:19 »
Milo dete, steta je sto zivis u neznanju. Tko god napise post u predstavljanje igraca ili slicne teme ulazi u igru da ga se pozove na server samo sto prije samog poziva ceka se neko vrijeme gdje se gleda kako se doticni ponasa na forumu i provjerava se njegova proslost na drugim serverima. Na taj nacin smo vec prihvatili par novih igraca, tako da nemojte pljuvat po sistemu ako ga ne poznajete.
« Zadnja izmjena: 06. Rujan, 2013., 11:28 BartZG »

« Odgovori #108 : 06. Rujan, 2013., 11:22 »
ona me voli ne da mi spavat
:winknkiss:

*

Shicko

• 851
« Odgovori #109 : 06. Rujan, 2013., 11:59 »
Na hcl-u su neko vrijeme prija bile lagane pa vidimo koliko je igrača ostalo iz tog vremena, a i kakvi su to igrači bili.
Šta se teže upadne na server to bolji igrači dolaze na njega, pa neželimo valjda još kojeg viksu ili slično.

Niko vas ne spriječava da igrate i svoje kreacije dijelite s nama, pa ako se nekome od igrača svidi šta taj gradi ko kaže da neče dobit poziv na server?
« Zadnja izmjena: 06. Rujan, 2013., 12:05 Shicko »

« Odgovori #110 : 06. Rujan, 2013., 12:43 »
Šta se teže upadne na server to bolji igrači dolaze na njega, pa neželimo valjda još kojeg viksu ili slično.

U ovome se potpuno slažem,samo što sa ovim sistemom ne pokazuješ kako gradiš,već kako se ponašaš na forumu...Naravno osim ako imaš YouTube kanal onda to preko videa pokazuješ .A oni koji ga nemaju imaju puno manje šanse da uđu?.Nerazumijem...Ako sam u krivu molim vas ispravite me,jer mi ovaj sistem nije do kraja jasan :solidus:

*

bartzg

• **
  • 449
  • The man, the myth, the legend, the admin
« Odgovori #111 : 06. Rujan, 2013., 13:32 »

U ovome se potpuno slažem,samo što sa ovim sistemom ne pokazuješ kako gradiš,već kako se ponašaš na forumu...Naravno osim ako imaš YouTube kanal onda to preko videa pokazuješ .A oni koji ga nemaju imaju puno manje šanse da uđu?.Nerazumijem...Ako sam u krivu molim vas ispravite me,jer mi ovaj sistem nije do kraja jasan :solidus:

Kada se predstavljaš, nije cilj da nam kažeš kako doma imaš 2 televizora i 3 PC-a, već da se, ajmo reći pohvališ, što voliš radit u minecraftu, šta voliš gradit, možda neki link s radovima nabacit i slično.

« Odgovori #112 : 06. Rujan, 2013., 15:25 »
Niko vas ne spriječava da igrate i svoje kreacije dijelite s nama, pa ako se nekome od igrača svidi šta taj gradi ko kaže da neče dobit poziv na server?
Svidja mi se to sto cujem :D , ali u kojoj temi da obajavljujemo slike od nasih kreacija?
Like a noob

« Odgovori #113 : 06. Rujan, 2013., 17:50 »
Svidja mi se to sto cujem :D , ali u kojoj temi da obajavljujemo slike od nasih kreacija?

Pa valjda u temi "Predstavljanje MC igrača".
Sent from my desktop computer using a normal keyboard.

« Odgovori #114 : 06. Rujan, 2013., 20:04 »
Dobro, sve to stoji. Al ajmo rec da ja ne volim ovaj forum. Da se razumijemo, ovaj forum je odlican, ali cisto zato jer pratim jedan drugi forum, a ne ovaj. Znaci ako se dobrota/zrelost/znanje o minecraftu gleda po mojim postovima na forumu, i ako ja na ovom forumu uopce nisam aktivan, znaci li to da sam ja zlocest/nezreo/glup? Mislim da bi se igrace trebalo na neki nacin testirat, jer ovakav server je jedini na balkanu, i postoje neki ljudi koji zele igrati na bas takvom serveru i koji se ponasaju bas tako kako zajednica servera zeli da se ponasamo

I o kakvom pljuvanju pricate? Ja u niti jednoj recenici nisam rekao da sistem ne valja, samo sam izrazio svoje misljenje (koje nije tako negativno) i jos sam naglasio da je to samo moje misljenje i da postujem vasu odluku jer je to vas server!
« Zadnja izmjena: 06. Rujan, 2013., 20:05 Roko567 »
A.K.A. kova

« Odgovori #115 : 06. Rujan, 2013., 20:25 »
...
Mislim da bi se igrace trebalo na neki nacin testirat
...

molim te, ako nađeš neki test koji će direktno implicirati da igrač neće griefat, dosađivat, bit kratko na serveru nakon što upadne itd. , molim javi nam :D
dobit ćeš nobelovu nagradu za multyplayer

« Odgovori #116 : 06. Rujan, 2013., 20:35 »
Npr, vidis prijavnicu. Iz prijavnice se vec da zakljucit kakva je osoba. Pozoves ga na razgovor, neki server, sta ja znam i vidis kakav je covek. Aktivnost na forumu nikako nije mjerilo zrelosti/znanja/ponasanja itd itd
A.K.A. kova

« Odgovori #117 : 06. Rujan, 2013., 20:38 »

Kada se predstavljaš, nije cilj da nam kažeš kako doma imaš 2 televizora i 3 PC-a, već da se, ajmo reći pohvališ, što voliš radit u minecraftu, šta voliš gradit, možda neki link s radovima nabacit i slično.
Tko je govorio da je to cilj? Možda si krivo citirao,ja to nisam rekao :tired:

*

ThE_PeDjA

• n00b
  • 1
« Odgovori #118 : 06. Rujan, 2013., 22:41 »
Zovem se Predrag imam 10 godina minecraft sam poceo da igram od verzije 1.4.7.Ja sam iz Srbije.Nick mi je pedja2003.Nick sam tako stavio zato sto nisam imao ideju a zovume pedja a godina rodjenja je 2003 pa sam zato stavio.Najbolji mi je update 1.6.2.U minecraft volim da gradim sa mojim drugovima.Ja igram na hunger games serverima,lava craftu,na mom hamachi serverima.Na you tube pratim vas TheBig061,Toby Games i SkyDoesMinecraft.Za hcl
mi je rekao moj ThE_DzOnI.Jedva cekam da vidim dal ce te da me primite.:clap::D:D:D:D

*

EraCk

• *
  • 10
« Odgovori #119 : 06. Rujan, 2013., 23:55 »
Pozdrav svima! Ja sam _EraCk imam 14 godina i dolazim iz Rijeke.. Minecraft igram oko pola godine (znam da je to kratko),ali skromno želim reći da mi neide loše. Gradim osrednje,ponekad imam ideju,ostvarim je,pogledam u svoju zgradu,uzmem TNT i raznesem je.Možda je i dobra ali meni se ne sviđa,zato jer mi se ne sviđa ništa što ja izgradim. Volim mineati,igrati survrival,UHC pogotovo (čak sam i snimio nešto za youtube) Na youtubu pratim sve HCL-ovce (Dobro, ne baš sve,ali večinu njih) Još na youtubu gledam Etho-ta,,paulosoarjesa (znam da sam fulao kako se piše),a znam pogledati i Ginge Cast ako mi je dosadno.,.Na praznicima sam igrao minecraft od 10 (kada se probudim) pa sve do 1 ujutro (kada odem spavati). Došla je škola,ali minecraft igram svejedno puno.Kako sam saznao za Minecraft? Jednom mi je sestra govorila kako je isprobala super igru na informatici,zove se minecraft. Ja je nisam slušao,mislio sam da je to ona neka glupa igra na kockice, ali jednoga dana bilo mi je dosadno i pitao sam je da ponovi kako se ono zove. Skinuo sam igru i oduševio se. 2 mjeseca poslje odlučio sam snimati za youtube, premda da svoje prve epizode nemogu nazavati uspješnima. Što se tiče krekiranih servera,isprobao sam svaki server na Balkanu, ali nijedan nije pravi prijateljski. Uvijek će biti nekih koji će krasti,grifati,cheatati (sjećam se da sam na jednom serveru bio jedini ja koji nije imao nodus). E onda mi je bilo dosta krekirane verzije i odlučio sam si kupiti premium. Premda da uopče nisam skužio kako se to kupuje. Odustao sam od toga i za mjesec dana malo pročitao o tome i napokon si kupio premium. Sada se osjećam kao da sam u školi i kao da je ovo sastav koji moram predati za ocjenu

Kanal: http://www.youtube.com/channel/UCWds-LNiEIT2tDSnxDXGBXw