HCL.HR

Vaše kreacije

• 1226 Odgovora
  • 253029 Hitova
Odg: Vaše kreacije
« Odgovori #105 : 03. Studeni, 2013., 18:40 »
:loludara:

Suosjećam..
"Keep that hair short, Clem."

*

zzumche

• 1049
« Odgovori #106 : 03. Studeni, 2013., 19:13 »
brkane, što je to? moraš opisaaaaati :mrgreen:

ps: scope, sorry, nisi više zabavan sa provokacijama. ali ako ti misliš da jesi, samo nastavi :D svatko ima drugačiji hobi.
youtube.com/user/zzumche

« Odgovori #107 : 03. Studeni, 2013., 20:21 »
To ti je Utility Tower,  znači toranj na kojem imaš razno razne kul stvari. Prvi sprat je Skladište, mini. Drugi sprat je villager sellector, treći sprat je villager storager, i četvrti je automatic Brewing stand i Nether portal. Ali. To nije sve. Planiram još dodati automatic Fishing hut čim stignem. I urediti ljepše, ne sviđa mi se ovako, mislim koristiti razne boje claya za svaki layer, i modernizirati građevinu, + još planiram koristiti obojano staklo :D, krov mi se iskreno ne sviđa, jer ne paše, ali to je najbolje što sam mogao napraviti.

Što se tiče scopea, pusti ga, vidiš da je butthurt zbog svega. Ali neću se obazirat na njega i komentirat išta, ionako već svi znamo kakav je.

*

mxboy319

• **
  • 490
  • SlimeBoy01
« Odgovori #108 : 03. Studeni, 2013., 20:25 »
To ti je Utility Tower,  znači toranj na kojem imaš razno razne kul stvari. Prvi sprat je Skladište, mini. Drugi sprat je villager sellector, treći sprat je villager storager, i četvrti je automatic Brewing stand i Nether portal. Ali. To nije sve. Planiram još dodati automatic Fishing hut čim stignem. I urediti ljepše, ne sviđa mi se ovako, mislim koristiti razne boje claya za svaki layer, i modernizirati građevinu, + još planiram koristiti obojano staklo :D, krov mi se iskreno ne sviđa, jer ne paše, ali to je najbolje što sam mogao napraviti.

Što se tiče scopea, pusti ga, vidiš da je butthurt zbog svega. Ali neću se obazirat na njega i komentirat išta, ionako već svi znamo kakav je.
Mozda da napravis vise razlicitih towera?

P.S Jesam upo na HVS,tamo mi je nick SlimeBoy01

*

-Sh1zuka-

• **
  • 287
  • Honda4life
« Odgovori #109 : 03. Studeni, 2013., 22:09 »

Dali bi mogao uploadat save od toga tornja i poslat mi u pm,sredim ti ja krov ako oces i uploadam sliku pa pogledaj dal ti se svida :)
Més que un Club

« Odgovori #110 : 06. Studeni, 2013., 00:35 »
mali brodić (props to Zvone što je uslikao sa shaderima)

*

-Sh1zuka-

• **
  • 287
  • Honda4life
« Odgovori #111 : 06. Studeni, 2013., 01:22 »
Koji su to shaderi koristeni,i dali je moguce dobiti link?  :D
Més que un Club

*

drajo

• **
  • 318
    • youtube kanal
« Odgovori #112 : 06. Studeni, 2013., 08:17 »
Safete super ti je brod.:clap:
jao baksuza

« Odgovori #113 : 06. Studeni, 2013., 17:19 »
Safet ja u zivotu nisam vidio ljepsi grad od tvojega svaka cast pre dobro izgleda sve ! :thumbs:

*

-Sh1zuka-

• **
  • 287
  • Honda4life
« Odgovori #114 : 07. Studeni, 2013., 01:37 »
Evo mene opet,nemojte misliti da sam odustao od gradnje sela :D.Nazalost imali smo malih problema sa serverom,tj. nekome se nije dalo uplatiti ( a to nisam bio ja ) :D...

https://imgur.com/a/P03bg#10
Més que un Club

« Odgovori #115 : 07. Studeni, 2013., 01:55 »
Shizuka je žensko anime ninja ime. :ne:

*

-Sh1zuka-

• **
  • 287
  • Honda4life
« Odgovori #116 : 07. Studeni, 2013., 02:06 »
Shizuka je žensko anime ninja ime. :ne:

Da...To sam saznao neki dan od frenda koji gleda puno anime,taj anime je hmm..za odrasle.Stvarno nisam znao...Evo jedna slikica :D    http://www.animevice.com/shizuka-marikawa/18-14148/all-images/84-59295/_marikawa_shizuka/83-388358/

Anime se zove High school of death,za one koje zanima
Més que un Club

« Odgovori #117 : 07. Studeni, 2013., 19:03 »
Dobar napredak na selu, probaj izraditi još nešto osim samih kuća. :piva:

*

-Sh1zuka-

• **
  • 287
  • Honda4life
« Odgovori #118 : 08. Studeni, 2013., 00:15 »
Dobar napredak na selu, probaj izraditi još nešto osim samih kuća. :piva:

Mozes li nesto predlozit pa cu to napravit,ako znam :)
Més que un Club

« Odgovori #119 : 08. Studeni, 2013., 00:34 »
Ovisi kakav je to tip grada :), ako je neki medieval, napravis birtiju, fontanu, trg. Konjusnicu, kovacnicu, zitnicu, ima puno ideja :D samo trebas imat volje i zelje. Selo je super zasad! Samo tako nastavi