HCL.HR

Vaše kreacije

• 1226 Odgovora
  • 232700 Hitova
*

drajo

• **
  • 318
    • youtube kanal
Odg: Vaše kreacije
« Odgovori #1185 : 24. Kolovoz, 2016., 07:46 »
http://imgur.com/a/mxXc0
Mali update  :ementaler:

Ovo super izgleda, samo tako nastavi :D
jao baksuza

*

McPavle

• n00b
  • 1
« Odgovori #1186 : 25. Kolovoz, 2016., 00:11 »
http://imgur.com/a/xY02S
Evo ga jedan stvarno start projekat, novi je u pocetnoj fazi, poslacu kad ga zavrsim :D

*

drajo

• **
  • 318
    • youtube kanal
« Odgovori #1187 : 25. Kolovoz, 2016., 08:24 »
http://imgur.com/a/xY02S
Evo ga jedan stvarno start projekat, novi je u pocetnoj fazi, poslacu kad ga zavrsim :D

Ovo izgleda super poput Safetovog onog sela sa prve sezone.  :clap:
jao baksuza

« Odgovori #1188 : 07. Rujan, 2016., 09:33 »
Hello !

Predstavljam vam, moj malo stariji projekt Waiting Lobby - http://www.planetminecraft.com/project/waiting-lobby-download/

Projekt je građen uz pomoć World Edita (korišten za lišće ispod otoka since I would not bother building that by hand)
Usput, neki prijedlozi da sljedeći projekat ? Gradim nekakv Medieval/Rustic fort na planini pa bi dobro došli prijedlozi  :D

« Odgovori #1189 : 07. Rujan, 2016., 21:37 »
Moram priznat da ovo dobro izgleda,što se tiče prijedlog već se da vidit da dobro gradiš,prijedlog sa moje strane je da maksimalno iskoristiš planinu,ili budući da već koristiš WE prilagodiš planinu sebi odnosno "wandaš" platoe poslije to urediš sa brushom,itd. i eto ti dobar prostor za gradit.

p.s. Žao mi je što sam rijetko u posljedna dva tjedna ulazio na vanilu sada kada je škola počela vjerujem da ću se više aktivirati.

« Odgovori #1190 : 07. Rujan, 2016., 22:04 »
Hvala na brzom odgovoru :)
Našao sam planinu te sam ju "presjekao" s Y 97 na Y 60 te imam prostor nekih 60x80 (moja hipoteza, od oka sam procjenio).
Da, s /brush sphere [BLOCK]
  • prvo malo još povećam da ima neki normalni ulaz te onda s /brush smooth lijepo sve popravim te onda ručno još uredim ako je potrebno.

Hvala na komplimentu da dobro gradim, te mi to dosta znači od osobe koja je sagradila poznati Platreon-The Time Temple   :clap:

« Odgovori #1191 : 08. Rujan, 2016., 18:56 »
Nemoj koristit smooth na WE,neznam jel to samo do mene al od novijih update na WEditu totalno su unistili smooth,više ne zakrivljuje objekte već ih samo pokušava izravnat ,tako da je sad napravit skyisland koristeći samo wand gotovo nemoguće a da pritom to na nešto liči.

Platreon nije uopće nešto poznat,20 dijamanata je jako malo na PMC-u,a i mnogi samo na ovome forumu grade boljeod mene ,zato je i dobro biti član ove zajednice,HCL je nešto poput FyreUK ili keralis servera što se tiče graditelja ,samo što je ovo balkanska verzija i riječ je o vanili.

Svejedno hvala puno.  :ave:

« Odgovori #1192 : 08. Rujan, 2016., 21:28 »
Nemoj koristit smooth na WE,neznam jel to samo do mene al od novijih update na WEditu totalno su unistili smooth,više ne zakrivljuje objekte već ih samo pokušava izravnat ,tako da je sad napravit skyisland koristeći samo wand gotovo nemoguće a da pritom to na nešto liči.

Platreon nije uopće nešto poznat,20 dijamanata je jako malo na PMC-u,a i mnogi samo na ovome forumu grade boljeod mene ,zato je i dobro biti član ove zajednice,HCL je nešto poput FyreUK ili keralis servera što se tiče graditelja ,samo što je ovo balkanska verzija i riječ je o vanili.

Svejedno hvala puno.  :ave:

Zato ja koristim World Edit preko LiteLoadera 1.7.10 po meni najbolji World Edit, imam ga s Forgeom na 1.9.4 no samo da mogu ako radim neki Hub/Mapu/Sebi za dusu blokove iz 1.9 koristiti, inače samo 1.7.10 rokam

« Odgovori #1193 : 10. Rujan, 2016., 14:58 »
Pozdrav !

Evo mene natrag, te vam danas predstavljam moju najnoviju građevinu, Castle of Elendil .
Link --> http://imgur.com/a/Ngunz

Prvobitna mi je misao bila da ga izgradim na planini, no World koji je bio savršen mi se corruptao (gdje sam već nekih 20% dvorca izgradio), pa sam ga odlučio izgraditi na ravnici.
Dvorac je građen dobrih 6-10 sati s obzirom da sam odabrao ovaj projekt graditi bez World Edita (napominjem da sam World Edit koristio samo iza dvorca gdje sam malo terrarain editao da nebude samo pustinja, pa sam dodao Red Sand i Lime Stained Clay)

Projekt ce na PlanteMinecraft biti uplodan vjerovatno sljedeći tjedan zato jer mi je internet trenutno loš pa da uplodam svih 10-15 slika bi mi samo trebalo 2 sata (da, 2 sata jer mi se na PMC posebno slike sporo uplodaju)

Kritike su dobrodošle  :D

« Odgovori #1194 : 10. Rujan, 2016., 23:39 »
Što se tiče ovog "posebnog" uploadanja slika nije stvar do PMC,več do tvog interneta i veli;ine slike,tako je i na imigur isto stanje i što se tiče video uradaka na you tube-u.Što je brži tvoj upload i manje su slike to će ti brže iči,npr ja iman upload 10 Mbit,što je odlično te 20 slika slikanih shaderima (koje su otprilike 2 mb) stavim za par minuta ako i tolko.Uglavnom skrenia sam sa teme.

Dvorac je vrh osobito detalji,možda si lišće trebao malo više radnom postavit.
Sve ostalo je isto super ali moje je mišljenje da krov te glavne zgrade,hale,kuće kako već nije baš dobro napravljen,točnije ne uklapa mi se u ovo sve.Također neki ukrasi od drva na zidovima,nije da su oni loši,štoviše zidovi su najbolji dio ovoga projekta.
Sve u svemu svaka čast.

« Odgovori #1195 : 11. Rujan, 2016., 10:53 »
Što se tiče ovog "posebnog" uploadanja slika nije stvar do PMC,več do tvog interneta i veli;ine slike,tako je i na imigur isto stanje i što se tiče video uradaka na you tube-u.Što je brži tvoj upload i manje su slike to će ti brže iči,npr ja iman upload 10 Mbit,što je odlično te 20 slika slikanih shaderima (koje su otprilike 2 mb) stavim za par minuta ako i tolko.Uglavnom skrenia sam sa teme.

Dvorac je vrh osobito detalji,možda si lišće trebao malo više radnom postavit.
Sve ostalo je isto super ali moje je mišljenje da krov te glavne zgrade,hale,kuće kako već nije baš dobro napravljen,točnije ne uklapa mi se u ovo sve.Također neki ukrasi od drva na zidovima,nije da su oni loši,štoviše zidovi su najbolji dio ovoga projekta.
Sve u svemu svaka čast.

Istina, krov te glavne zgrade nije nešto specijalno, razmisljao sam da s slabovima gradim no nekako bi mi nekako 'spljošteno', da sam s stairsima onda bi nekako previsoko izgledalo, pa sam zato takav krov napravio.

Hvala puno  :ave:

« Odgovori #1196 : 30. Rujan, 2016., 14:16 »
Gromovi nek lome nebo mog grada...

« Odgovori #1197 : 30. Rujan, 2016., 14:47 »
Izgleda super nego koja je tekstura.
Sviđa mi se kako si uklopio kuću u okoliš.  :thumbs:

« Odgovori #1198 : 30. Rujan, 2016., 18:53 »
Hvala :D ,al nije jos gotovo :D
Tekstura ti je faithful 1.10.2-r4