HCL.HR

[WHITELIST] Wizards0100

• 3 Odgovora
  • 570 Hitova
*

Wizard0100

• n00b
  • 2
[WHITELIST] Wizards0100
« : 01. Siječanj, 2013., 00:39 »
Minecraft username:Wizards0100
Zašto imam baš taj username:Iz multiplayer igrice Wizard101 ko ja mi se jako svidjela i koju sam naravno preso.
Godine:97 sam god.
Kontakt:Skyp:nike.only
Snimam li za YouTube:Ne
Imam li mikrofon:Nazalost ne
Slika građevine iz zadatka:http://drazenljubojevic.imgur.com/all/  Nadam se da je ovo dovojno posto sam ja obrisao neke mampe u kojim sam mnogo gradjevina napravio...Ako ovo nije dovojno sto sam slikao mogu napravit jos.
Koliko mi je trebalo da sagradim građevinu iz zadatka:pa onako nekoliko dana pomalo posto ja ne volim da pretjerum sa igranjem.
Koliko dugo igram Minecraft:pa od 1.2.5
Od kad imam kupljenu igru:30.12.2012
Što najviše volim raditi u Minecraftu:Volim da napravim sebi svoje carstvo :D
Odakle znam za HCL server:Od zzumche ;)
Zašto želim igrati na HCL serveru:Pa ima malo igraca  nema previse unistenih  gradjevina sto mi se to najvise svidja a i admini su stalno onile.
Kakvu bazu planiram imati na serveru:Zelim izgraditi dvorac kuce oko dvorca farmu krava ovca .....
Zašto želim igrati na serveru bez komandi (vanilla):Pa ja ne volim da koristim komande koje olaksavaju igru.
Pravilo servera koje mi se najviše sviđa:Nema grifanja i kradje.
« Zadnja izmjena: 01. Siječanj, 2013., 00:44 SpacePig »

*

SpacePig

• 1404
Odg: [WHITELIST] Wizards0100
« Odgovori #1 : 01. Siječanj, 2013., 00:45 »
Editirao sam ti post, da izgleda ljepše i preglednije bez onih razmaka

Tvoj nick u igri je Wizards0100 ili Wizard0100? Sa 's' ili bez? Imaš li premium account?

btw. DrazenLjubojevic's images are not publicly available.
« Zadnja izmjena: 01. Siječanj, 2013., 00:56 SpacePig »

*

Wizard0100

• n00b
  • 2
« Odgovori #2 : 01. Siječanj, 2013., 01:03 »
Nazalost nemam,nadam se da to nije neki problem.

*

SpacePig

• 1404
« Odgovori #3 : 01. Siječanj, 2013., 01:07 »
Nazalost nemam,nadam se da to nije neki problem.
HCL je premium server, tako da si i prošao u ovoj prijavi nebi se mogao spojiti.

Ovo je tema u kojoj možeš nać sve informacije o serveru www.hcl.hr/forum/minecraft-community/(server)-informacije-i-pravila/
Ako imaš pitanja u vezi servera ovo je tema za to http://www.hcl.hr/forum/minecraft-community/%28server%29-pitanja-%28faq%29/

Lock