HCL.HR

3gp converter

  • 12 Odgovora
  • 4411 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
3gp converter
« : 10. Studeni, 2007., 15:22 »
nabavil sam neki dan imtoo 3gp converter i koji god fajl idem koncertirat u 3gp javi grešku. Pa poludio sam više. Imate li neki kvalitetan software za konvertiranje video fajlova u 3gp, tak da filmiče mogu na mobu normalno zavrtit.
"Women don't respect salad eaters."

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: 3gp converter
« Odgovori #1 : 10. Studeni, 2007., 15:40 »
Magicbit 3gp video converter.. vrlo jednostavan i nadasve funkcionalan

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: 3gp converter
« Odgovori #2 : 10. Studeni, 2007., 15:52 »
Super(ime programa), u njemu imas pretvaranja bilo cega u bilo sta.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: 3gp converter
« Odgovori #3 : 10. Studeni, 2007., 19:43 »
nabavil sam neki dan imtoo 3gp converter i koji god fajl idem koncertirat u 3gp javi grešku. Pa poludio sam više. Imate li neki kvalitetan software za konvertiranje video fajlova u 3gp, tak da filmiče mogu na mobu normalno zavrtit.

Mene je jedan zezao jer mu file kojeg convertira nije bio na windows particiji  :kita

(mada je to bio mp3 cutter/splitter  :tired: )


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: 3gp converter
« Odgovori #4 : 10. Studeni, 2007., 21:01 »
Super(ime programa), u njemu imas pretvaranja bilo cega u bilo sta.
to mu ne bih preporučio jer ipak postoji neki limit u 3gp formiranju, pa ne paše za određene mobove.. al super je za druge dobar

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: 3gp converter
« Odgovori #5 : 10. Studeni, 2007., 21:32 »
pa ali je odlican all around  :dancing:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: 3gp converter
« Odgovori #6 : 11. Studeni, 2007., 11:53 »
SUPER ©

Pretvara bilo koji video format u bilo koji drugi. I to nadasve kvalitetno. Moja preporuka.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: 3gp converter
« Odgovori #7 : 11. Studeni, 2007., 13:32 »
pa da si citao postove iznad vidio bi da sam ja to vec rekao  :tired: :ave:  al ajd nema veze  :dancing:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: 3gp converter
« Odgovori #8 : 11. Studeni, 2007., 13:38 »
Ti nisi dao link klipane1  :dancing:

Underground > DarX  :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: 3gp converter
« Odgovori #9 : 11. Studeni, 2007., 13:56 »
duvaj mi filipe  :tired:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: 3gp converter
« Odgovori #10 : 11. Studeni, 2007., 15:15 »
Underground > DarX  :ementaler:

Hvala lijepo.

DarX, vidio sam tvoj post. Složio sam se s tobom i dao link. Ono, sorry.  :tired:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: 3gp converter
« Odgovori #11 : 11. Studeni, 2007., 15:25 »
ae ae, nema visokih tenzija, ja se samo malo salila jebote, zar niste primjetili  :dancing: smajli???

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: 3gp converter
« Odgovori #12 : 11. Studeni, 2007., 16:41 »
I ne zaboravi da je njegov ćale šef INA-e  :dancing:

Dakako, da ne budem OFTOPIK  :tired:

Koliko ja znam, Total Video Converter je nenadjebiv  :dancing: linkovi na PM  :dancing: (vilimu sam poslao)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9