HCL.HR

Android za ne previše para

  • 27 Odgovora
  • 9124 Hitova
Android za ne previše para
« : 03. Veljača, 2012., 02:48 »
Molio bih veselu ekipu s foruma da mi preporuči neke Androide do 1500 kuna (znam da ne mogu dobiti uber mega super turbo extra telefon za te pare tako da mi to ne morate napominjati). Uglavnom su mi spominjali HTC Wildfire. Šta vi mislite o tom i ima li koji pametniji telefon za te pare?

Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #1 : 03. Veljača, 2012., 07:10 »
Imaš Wildfire S koji ti nije puno skuplji, a bolji je. Još ti javim detaljnije kad doma dođem...  :D
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #2 : 03. Veljača, 2012., 11:30 »
http://www.njuskalo.hr/htc-mobiteli/htc-touch-2-kao-nov-sve-mreze-dostava-rh-oglas-1838320

malo mu je oglas sjeban, u linku piše touch 2, na oglasu desire S, valjda je normalan Desire i dobiješ super turbo telefon.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #3 : 04. Veljača, 2012., 00:51 »
Ja sam ti to malo detaljnije pogledao i za te novce je najbolji novi mobitel Xperia Mini. A kupnju rabljenog Desirea, pogotovo bez garancije ti nebi preporučio jer znaju imat problema sa matičnom...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #4 : 04. Veljača, 2012., 01:08 »
Ja sam ti to malo detaljnije pogledao i za te novce je najbolji novi mobitel Xperia Mini. A kupnju rabljenog Desirea, pogotovo bez garancije ti nebi preporučio jer znaju imat problema sa matičnom...
Svakako si ne bi uzimao polovan telefon, i da je savršen, nekako sam sigurniji kad ga sam otpakiram. Jedino što mi se ne sviđa kod te experie je mali ekran, ali svakako hvala.

Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #5 : 04. Veljača, 2012., 10:04 »
A gledaj, nažalost za tu cijenu nemožeš dobiti puno veći ekran, a ovaj ti ima 1 Ghz, 512 RAM-a i Adreno 205. Takve specifikacije ti imaju mobiteli višeg cjenovnog ranga, negdje oko 2000kn.
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #6 : 04. Veljača, 2012., 10:41 »
iskreno, promašena investicija jer na tom ekranu ništa od tih specifikacija neće doći do izražaja  :wildboy: ako ti je baš do specifikacija i performansi

ali hej, ima prednosti tipa kompaktnost. i dalje ti navijam za onaj desire s linka, bar nazovi i vidi o čemu se radi, piše da ima garanciju ako te to muči...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #7 : 04. Veljača, 2012., 16:34 »
A gledaj, nažalost za tu cijenu nemožeš dobiti puno veći ekran, a ovaj ti ima 1 Ghz, 512 RAM-a i Adreno 205. Takve specifikacije ti imaju mobiteli višeg cjenovnog ranga, negdje oko 2000kn.
Baš sam nešto vremena proveo gledajući na netu i vidim da je baš tako. Mislim, što se specifikacija tiče, telefon mi je super, dosta njih koje sam pogledao jesu, ali su mi jako mali, pogotovo jer imam šake kao lopate. Sirotinjo i bogu si teška  :D

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #8 : 04. Veljača, 2012., 16:40 »
Samsung Galaxy Ace

Sony Ericsson Neo

Fino su proširili ponudu, očajna je bila do nedavno  :wildboy:

Malo ti je van budžeta, ali su konkretni... pa vidi


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #9 : 04. Veljača, 2012., 22:32 »
Samsung Galaxy Ace

Sony Ericsson Neo

Fino su proširili ponudu, očajna je bila do nedavno  :wildboy:

Malo ti je van budžeta, ali su konkretni... pa vidi
Pa dobro sad, stotinjak kuna vamo tamo me neće ubit. Sviđa mi se ovaj Neo tako ću pretpostavljam to uzeti. Hvala puno na ovoj informaciji jer si me možda spasio patnji na malim telefonima  :D

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #10 : 04. Veljača, 2012., 22:39 »
Sony Ericsson XPERIA Neo unboxing video

evo da vidiš što te čeka...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #11 : 05. Veljača, 2012., 00:33 »
Xperia Neo ili Xperia Neo V? Jedina razlika je u tome sto Neo ima 8mp, a neo V 5mp, ali je zato dosta jeftinija i svakoko se isplati ulozit malo vise za to.
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #12 : 05. Veljača, 2012., 01:09 »
kupi si Samsung galaxy s i9000 gt preko oglasa ..osobno sam ga nabavio priej 2 mj za 1500kn sa još 11mj garancije(od 24mj) po meni jedan od ponajboljih mobova današnjice.. ;)

Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #13 : 05. Veljača, 2012., 01:58 »
Xperia Neo ili Xperia Neo V? Jedina razlika je u tome sto Neo ima 8mp, a neo V 5mp, ali je zato dosta jeftinija i svakoko se isplati ulozit malo vise za to.
Ovisi olika će biti razlika u cijenama, i da li će biti Neo V-a, ali mi kamera ne predstavja baš nešto važan faktor. Bilo kako bilo, sve ćete znati.

Odg: Android za ne previše para
« Odgovori #14 : 05. Veljača, 2012., 10:06 »
A gdje to misliš kupovati? Preko oglasnika ili u dućanu?
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9