HCL.HR

Apple iPad

  • 129 Odgovora
  • 36365 Hitova
Odg: Apple iPad
« Odgovori #120 : 09. Ožujak, 2012., 00:28 »
Pae. Želim novu nativnu aplikaciju.
Ova je odvratno mrtvo govno.  :hiha2:

Odg: Apple iPad
« Odgovori #121 : 09. Ožujak, 2012., 00:38 »
Ne berem. Postoji vevo aplikacija.

Šta je vevo mobile?

Odg: Apple iPad
« Odgovori #122 : 09. Ožujak, 2012., 00:47 »
Ja imam instaliran VEVO.
I to ne preko Installousa il nešto, drito s AppStorea. :hiha:

Al moj akaunt je registriran u Americi valjda.
Vjerojatno je u tome stvar. :hiha2:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Apple iPad
« Odgovori #123 : 09. Ožujak, 2012., 00:47 »
Ali ja imam vevo aplikaciju?
I rula.


edti; iam usa akaunt. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Apple iPad
« Odgovori #124 : 09. Ožujak, 2012., 00:51 »
:faca:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Apple iPad
« Odgovori #125 : 09. Ožujak, 2012., 03:16 »
Što se mene tiče - totalno zadovoljan iPadom 2, ovo neću kupovati vjerojatno, ali čim dođe u lokalne trgovine idem pogledati taj novi ekran.  :ementaler:

Na tebe se ni ne cilja, čista politika applea.


Cilja se na mene, ixija i takvu ekipu koja je sumnjala u iskoristivost prvog, svidio im se drugi, ali sada fakat zele ovaj treci jer je prejak i presexy.

Uvijek je tak bilo, na tebe ce se ciljat tek u iducem krugu, sljedece godine, i ponudit ce ti se nesto sto tvoj iPad nece imat, a ti ces od jednom shvatit da to trebaš iz xy razloga. Kao sto se 3GS korisnicima ponudio Siri na 4S-u.

Anyway, vec napravio rezervaciju za svoj primjerak, dolazi sredinom travnja tak da gg
« Zadnja izmjena: 09. Ožujak, 2012., 03:24 Syzygy »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Apple iPad
« Odgovori #126 : 09. Ožujak, 2012., 10:23 »
ne kužim sozz

Ma film bi trebao pogledat valjda. Nvm, valja čak film - dobio karte pa morao pogledat, i svidio mi se čak. Vidi me off-topičarim na vlastitom forumu. Carry on...

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Apple iPad
« Odgovori #127 : 15. Travanj, 2012., 20:54 »


Dosao jučer navečer, probam se poigrat za kojih sat-dva kad rijesim neke zaostatke.

Prva loša stvar - na kutiji apsolutno nigdje ne piše "new ipad" ili tak nest, nego iza pise samo "ipad", malo se zbrecao da sam dobio stari iPad, smijeh.

Uglavnom, bacim dojmove kad ga isprobam.


*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Apple iPad
« Odgovori #128 : 15. Travanj, 2012., 23:19 »
Neke očekivane stvari:
- teži je od dvojke
- grije se više od dvojke
- zaslon je stvarno odlican
- baterija se duže puni
- kamera je kul, ali sumnjam da cu ju koristit

Neočekivane:
- zvučnik nije glasniji od onog na dvojci, ali mi nekako ima dublji i realniji zvuk
- toplina se osjeti pri običnom browsanju kroz aplikacije, notes ili tak nest
- neke manje ikone i neke ikone u starijim igrama izgledaju mutno na njemu, dok mi na ajfonu izgledaju čisto, vjerojatno zbog rezolucije


Da budem iskren, trenutno nisam odusevljen, vidjet cu sto ce bit nakon tjedan dana

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Apple iPad
« Odgovori #129 : 21. Travanj, 2012., 22:28 »
Ja ga malko drkao u trstu pred tjedana dana i nisam ostao impresioniran ekranom, a zagrijavanje, wifi problemi i punjenje su me dodatno odbili. Ostajem jos na jedinici koja mi je cist dovoljna (citam puno pdf,cbr,cbz, net i jubito, tu i tamo koja igra).
A i volim ga imatu nekoj futrolici sto je trojkom nemoguce zbog zagrijavanja. Nema ni JB, isto gadan minus.
Po meni su ga gadno usrali jer za soc nisu koristili manji proizvodni proces nego isti kao na dvojci, zato se i grije puno vise.
Evo ovdje jako dobra recenzija, cak su i rekli da je hrpa igara ocito neizvodiva u nativnoj rezi jer su proizvodjaci naglasili da su igre retina izdanja a nisu u punoj rezi nego negdje izmedju(oni su prakticki dodali duplo rama i dve jezgre grafici, a proc je potpuno isti i to ocito nije dovoljno):
http://www.eurogamer.net/articles/df-hardware-new-ipad-review

I da kao sto je syzygy primjetio neke stvari izgledaju losije nego na starim ipadima jer jos ogromna vecina appova nije prilagodjena retini, pa izgledaju mutno jer nisu nativnoj rezi.

Ali kao sto je rekao i Ementaler, ako uleti neki bezobrazno jeftin budem kupio mozda.
« Zadnja izmjena: 21. Travanj, 2012., 22:31 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9