HCL.HR

Gdje kupiti otkljucane telefone?

  • 6 Odgovora
  • 24958 Hitova
Gdje kupiti otkljucane telefone?
« : 05. Listopad, 2016., 08:17 »
Zanimaju me online trgovine iz Hrvatske, Bosne i Srbije,

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gdje kupiti otkljucane telefone?
« Odgovori #1 : 05. Listopad, 2016., 08:25 »
Ako kupujes mobitel kao pretplatnik u HR (online ili u ducanu) na tvoj zahtjev teleoperateri moraju odmah otkljucati telefon.
Znaci bilo koji operater ti mora odmah otkljucati telefon cim ga kupis ukoliko podneses zahtjev. To traje par sekundi.
Dobijes isprintani kod i kad stavis karticu drugog operatera upises taj kod i to je to, mob je otkljucan.

Odg: Gdje kupiti otkljucane telefone?
« Odgovori #2 : 05. Listopad, 2016., 08:34 »
Ako kupujes mobitel kao pretplatnik u HR (online ili u ducanu) na tvoj zahtjev teleoperateri moraju odmah otkljucati telefon.
Znaci bilo koji operater ti mora odmah otkljucati telefon cim ga kupis ukoliko podneses zahtjev. To traje par sekundi.
Dobijes isprintani kod i kad stavis karticu drugog operatera upises taj kod i to je to, mob je otkljucan.
Nisam znao da se to moze uraditi, naslov bi onda trebao biti gdje kupiti otkljucan telefon bez pretplate (jer se u tom slucaju pretplata i dalje placa).

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Gdje kupiti otkljucane telefone?
« Odgovori #3 : 05. Listopad, 2016., 14:44 »
U bilo kojoj trgovini sa mobilnim uređajima, kao i centrima i prodajnim mjestima mobilnih operatera u HR.

Odg: Gdje kupiti otkljucane telefone?
« Odgovori #4 : 06. Listopad, 2016., 09:41 »
U bilo kojoj trgovini sa mobilnim uređajima, kao i centrima i prodajnim mjestima mobilnih operatera u HR.
Nisam iz Hrvatske pa ne znam ko ih prodaje, iz istog razloga mi je potrebna online trgovina (dostava).Znam da mobilni operateri prodaju telefone (bez pretplate) ali koliko znam oni su zakljucani.

Odg: Gdje kupiti otkljucane telefone?
« Odgovori #5 : 18. Siječanj, 2017., 09:04 »
koliko ja znam, svi operateri po zakonu moraju prodati otkljucan telefon a imaju i online trgovinu

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gdje kupiti otkljucane telefone?
« Odgovori #6 : 18. Siječanj, 2017., 10:07 »
Krivo. Operateri imaju u ponudi otključane telefone, ali su u tom slučaju basoslovno skupi. No po zakonu iz 2015. moraju na zahtjev korisnika otključati besplatno mobitel. Ukoliko se radi o pretplatniku onda on može tražiti otključavanje uređaja na licu mjesta ili preko online portala svog operatera.
Ukoliko se radi o mobitelu na bonove onda se isto može napraviti besplatno otključavanje, ali tek po isteku godine dana od datuma kupnje.


Otključavanje je u 95% slučajeva danas softwareski i dobije se key koji se ukuca u mobitel kada se stavi kartica drugog mobilnog operatera.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9