HCL.HR

GODON X614-problem sa baterijom

  • 1 Odgovora
  • 23729 Hitova
GODON X614-problem sa baterijom
« : 03. Rujan, 2016., 17:04 »
Kupio sam si mobitel Godon X614,sa ebaya,doso mi je prije par dana,i problem mi je taj da mi se baterija brzo trosi,tj kada ga ostavim preko noci on mi potrosi oko 20-30% baterije,znaci u stanju mirovanja,dok ga nediram,kada ga koristim i tipkam po njemu onda normalno trosi bateriju ko i svaki mob,nego je problem u tome da se baterija jako trosi dok se mobitel nekoristi,dok je u stanju mirovanja,pa me zanima zast je to tako,dali mozda moram nesto podesiti u postavkama,jel moze biti nesto da je ujkljuceno pa da mi to jede bateriju dok je u stanju mirovanja,iako koliko se ja kuzim u mobitele,sve sam pregledo i sve mi ok izgleda u postavkama,ali nisam strucnjak.

 
pa molim za pomoc,ako neko zna u cemu bi mogao biti problem,unaprije se zahvaljujem.


i da napomenem kad sam ga kupio bilo je oko 50-60% baterije i onda sam ga malo koristio i stavio ga puniti bateriju da mi bude puna,pa sam onda opet ga malo korisitio i ispraznio malo bateriju do nekih isto 50% i onda sam ga opet stavio puniti,znaci dva puta sam ga punio do sad.

 
ali tako se ne formira pravilno baterija,sada mi je baterija na oko 10%,pa cu je isprazniti do kraja da mi se ugasi,pa cu ga staviti onda puniti,onda cu je valjda pravilno formirati,jel se to tako radi?


ali opet nije u tome preblem u formiranju baterije,nego u necemu drugome,zato molim za pomoc strucnjake.

link od moba:
http://www.ebay.co.uk/itm/5-5-Touch-Android-Mobile-Smart-Phone-Dual-Sim-Quad-Core-WiFi-3G-GPS-Unlocked-/172218751508?var=&hash=item2819099a14:m:mYlRL052fbeub-xuvuqEiow

 

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: GODON X614-problem sa baterijom
« Odgovori #1 : 10. Rujan, 2016., 12:09 »
Isključi GPS,Wi-FI,BlueTooth i ostala čuda...
Isprazni bateriju do kraja i ponovno je napuni.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9